Bugün ne giydin? Çek görelim..

günlük rahat bir kombin ,malesef ayakkabilari begenmedim..

kazaginin rengi cok tatli , koyu renk kotlada cok güzel olmus, cizmeni bu kombine yakistiramadim sadece..

tweetim , cizme ,bluzu cepken veya yelek diyeyim süper ama etek asiri tiril tiril yazlik geldi yakistiramadim canim ben :KK17::26::KK53:

hepsi birbirinden hos kiyafetlerin ve uyumlarin canim..
sadece son kombininde tayt cok dar oldugu icin biraz daha uzun bir kazak tercih ederdim ben ama her parcan cok yakismis üzerine...

tşk ederim:KK16:

Cok hossun saatini de ayrı beğendim..

Eki Görüntüle 150110

:KK69::KK69: a$klarimla gezme günü :KK1:

kontesskom basligini caldim perdon :)
cok rahat göründün bana, rahat bi yerde bulustunuz heralde :)

masallah..allah saglıcakla dogurmayı nasip etsin..cok tatlısınız:nazar:

çok beğendim kombinlerinizi hamile olan a da bayıldıııım kontes küpelerine de bayıldım:KK9:
ben ekledim tekrardan oldu herhalde:93:

Eki Görüntüle 150115 Eki Görüntüle 150116 Eki Görüntüle 150117 Eki Görüntüle 150115 Eki Görüntüle 150116 Eki Görüntüle 150117

günlük sade kombin..güzel bence..

Günaydın
AİRLİKFELL=Kıyafetini beğendim ama Botunun bilek kısmı çok genişmiş Onun dışında çok hoş:nazar:
KONTESS=Bu seferki takılarına bayıldıım Kıyafetin ve saçında çok güzel:nazar:
AŞKİTO=Kokoşum çok tatlı görünüyorsun :KK34::nazar:
XEZGİ=Ne giysen yakışıyor ablacığım :nazar:Giydiklerini çok güzel taşıyorsun Elbisense tek kelimeyle şahane güle güle giy

evet geniş tatlım :26:teşekkür ederim:KK54:

tşk ederim:KK16:

Cok hossun saatini de ayrı beğendim..

masallah..allah saglıcakla dogurmayı nasip etsin..cok tatlısınız:nazar:

günlük sade kombin..güzel bence..

teşekkür ederim:KK54:

evet canım yağmur botu kate moss falan giyiyor, bayılıyorum onlara sanırım onlardanda edinicem bitane ama accuk pahalı :KK1: o sırasını beklesin biraz :89:

xzgim anladım bebeim resimde öyle çıkmış sanırım :KK34: ayrıca gören gözlerimin güzelliği değil kesinlikle :KK20: senin güzelliğin :KK69:

air çok hoş olmuşsun canım ama inci bu kombine biraz ağır kaçmamışmı diyede düşünmeden edemedim :KK25::KK9:

cok cok tesekkür ederim, allah isteyen herkese versin, bu güzel mutlulugu yasatsin insallah :nazar::KK49:

darisi basiniza ezgim tivitimmm:87:

aşşkitomm amin zamanı gelince herkese nasip etsin allah :KK1:
barbim evet bağada lazım nisanda geliyo çok yağmur yağar bende alıcam araştırmadayım :KK53: onlardan da her renk edinmek lazım ya kombin yapmak için okadar cicili bicilileri varki düz renk almak istemiyor insan :97:

okula gidiyorum az daha oyalanırsam geç kalıcam:KK9:
$Fotoğraf 0525.jpg $Fotoğraf 0523.jpg $Fotoğraf 0524.jpg

kolyemde askerimin künyesi

Son düzenleme:
air amma da kiloluymuşsun :86: eteğine bayıldığımı belirmek isterim:KK61: nerden aldınn :76: çok cici bir kombin olmuş tacında çok uyumlu pörfekto olmuşsunnnn :KK9::nazar:

air amma da kiloluymuşsun :86: eteğine bayıldığımı belirmek isterim:KK61: nerden aldınn :76: çok cici bir kombin olmuş tacında çok uyumlu pörfekto olmuşsunnnn :KK9::nazar:

:KK16::KK16:teşekkür ederim tatlım:118::KK16:sinopta öğrenciyim burada bi butikten aldım ismi bilindik değildi ama:KK69:

bugün burda işler kesat :KK53:
bugünkü kombinim ,içimde kahverengi badi var.:KK31:

Eklentiler

• $040320115644.jpg
    $040320115644.jpg
    26,5 KB · Görüntüleme: 36
  • $040320115642.jpg
    $040320115642.jpg
    27,2 KB · Görüntüleme: 30
airlkfeer : eteğin çok yakışmış ve kombinin çok güzel canım:)

tiviti : harika bir kombin üstündeki beyaz badiyi çok beğendim sanada çok yakışmış zaten fiziğin her zaman ki gibi çok iyi:-)

airlikfer cok cici olmussun fakat ayakkabilarini begenmedim bu kombinde...
twetty fizigini cok begeniyorum bir kac sefer dile getirmistim zaten ama bu kombini begenmedim nedense..

air
neeren kilolu senin hangi kiloyu verceksn :KK9::KK9: sade tatlı olmuşsn cnm :KK16:
tweety fizigin güzel dolayısıyla taytlı tunikli kombinler yakışıyo güzel cnm ama bn çizmenin rengini uyduramadm pek çantan o renkse sorun yok tbi :KK16:

tibitim güzel olmusun begendim canim , siyah cizmeyle daha iyi olurdu heralde ama böylede hareket gelmis olmamis demiyorum yani..

airlikfeer sende cok cicisin etegin sanirim kahve tonlari agirlikliydi canim o yüzden kahve tonlarinda badi cizme ve corapla daha uygun olurdu , tabi ben resimde öyle gördüm belkide etekte siyahlar agirlikli öyle ise cok hos

eteğin çok hoşmuş. fiziğinde çok güzel.:KK34::KK34: beğendim.

teşekkür ederim canım çok mutlu oldum:KK16:

airlikfer cok cıcı bı kombın olmus
tıvıtımmm bıde sıyah botlarla dene onu :nazar:

teşekkür ederim tatlım:KK70:

air
neeren kilolu senin hangi kiloyu verceksn :KK9::KK9: sade tatlı olmuşsn cnm :KK16:
tweety fizigin güzel dolayısıyla taytlı tunikli kombinler yakışıyo güzel cnm ama bn çizmenin rengini uyduramadm pek çantan o renkse sorun yok tbi :KK16:

bende onu düşünüyodum canım diyete devam edip etmeme konusunda kararsızdım:KK30: iyi oldu şimdi:KK16: sanırım bu kadar diyet yeter:87:teşekkür ederim tatlım:KK71:

tibitim güzel olmusun begendim canim , siyah cizmeyle daha iyi olurdu heralde ama böylede hareket gelmis olmamis demiyorum yani..

airlikfeer sende cok cicisin etegin sanirim kahve tonlari agirlikliydi canim o yüzden kahve tonlarinda badi cizme ve corapla daha uygun olurdu , tabi ben resimde öyle gördüm belkide etekte siyahlar agirlikli öyle ise cok hos

evet canım kahve de var siyah da eteğimde hatta kahve çorap da almıştım bu kombin için ama kahve kazağım yok kahve rengini sevmiyorum daha doğrusu:KK50:bidahakine kahve çzme ve krem kazakla kombinlerim başka nasıl komb,nlerim bilmiyorum:KK59:

X