Bugün ne giydin? Çek görelim..

Günaydın
AİRLİKFELL=Kıyafetini beğendim ama Botunun bilek kısmı çok genişmiş Onun dışında çok hoş:nazar:
KONTESS=Bu seferki takılarına bayıldıım Kıyafetin ve saçında çok güzel:nazar:
AŞKİTO=Kokoşum çok tatlı görünüyorsun :KK34::nazar:
XEZGİ=Ne giysen yakışıyor ablacığım :nazar:Giydiklerini çok güzel taşıyorsun Elbisense tek kelimeyle şahane güle güle giy

çok teşekkür ederim ablacığım:KK69::KK69:

airlikfer cok cici olmussun fakat ayakkabilarini begenmedim bu kombinde...
twetty fizigini cok begeniyorum bir kac sefer dile getirmistim zaten ama bu kombini begenmedim nedense..

airlkfeer : eteğin çok yakışmış ve kombinin çok güzel canım:)

tiviti : harika bir kombin üstündeki beyaz badiyi çok beğendim sanada çok yakışmış zaten fiziğin her zaman ki gibi çok iyi:-)

twetty84gayet güzel bir kombin:KK69:

airlikfer cok cıcı bı kombın olmus
tıvıtımmm bıde sıyah botlarla dene onu :nazar:

air
neeren kilolu senin hangi kiloyu verceksn :KK9::KK9: sade tatlı olmuşsn cnm :KK16:
tweety fizigin güzel dolayısıyla taytlı tunikli kombinler yakışıyo güzel cnm ama bn çizmenin rengini uyduramadm pek çantan o renkse sorun yok tbi :KK16:

tibitim güzel olmusun begendim canim , siyah cizmeyle daha iyi olurdu heralde ama böylede hareket gelmis olmamis demiyorum yani..

airlikfeer sende cok cicisin etegin sanirim kahve tonlari agirlikliydi canim o yüzden kahve tonlarinda badi cizme ve corapla daha uygun olurdu , tabi ben resimde öyle gördüm belkide etekte siyahlar agirlikli öyle ise cok hos

beğendim tibitimmm:KK23::KK23:

tatlı tibitim, airlikfeer çok beğendim.
xzgi hepsi çok hoş çok yakışmış.

cıvıl cıvıl ne güzel
çok teşekkür ederim hepinize biraz hareket gelsin diye taba giydim çantamda tabaydı canlarım :KK71:

2734.jpg

X