Bugün ne giydin? Çek görelim..

air teşekkürler ben de kazağını çok beğendim senin:KK55:

tibitim modeli öyle boldu zaten,aşırı bol tunikler oluyo ya hani onlardan.teşekkülerr:KK69::KK71:

wuhuuuu kombin bombardımanı :KK23::KK23::86::86::86::86:
leo elbisene önceden de bittiydim biliyorsunn:KK23:
misafir kombini tam amacına uygun olmuş:KK23:
en çok son kombini beğendim,özellikle kazağına aşık oldummm bebişimm:KK19::nazar:
:KK1: :KK1:
tesekkur ederım kontesım gondereyım senın olsun :KK16:

Tiviticim bence soluk kışa renk katmışsın harika olmuşsunnn :KK69: şeyy çizmelerin hunter mı :26:

Xzgicanım elbisenin üzerinde resimdekinden kat kat güzel durduğunu söylesem abartmam valla aşkım :KK69: cici kız kıyafetinde çok cici yanlız eteğin ve ayakkabıların kahve deilmi :26::26:

birtek en son kombinini sevmedim :KK17: kazak taytının üstünde çok kalın ve kısa durmuş gibi geldi , taytın daha efil duruyo :26: ama çok değişik bişeymiş :KK34:
o senın kıbarlıgından guzel bakan gozlerınden askım benımm :KK69:
kazagım totoyu kapatıyor merak etme bebegım bıde onu delıklı orme gıbı arkası penye

xzgi bütün kıyafetlerin çok güzel , çok da güzel taşımışsın. :nazar:
tesekkur ederım :KK71:

Eki Görüntüle 150110

:KK69::KK69: a$klarimla gezme günü :KK1:
woww bluzu cok begenmıstım bılıyosunn havalar ısınsın bıraz daha askılıyla gıyersın ıcınden sıyahlar gozukmez daha guzel olur bebegım kupelerıne bayıldım walla :KK53:
kontesskom basligini caldim perdon :)
cok rahat göründün bana, rahat bi yerde bulustunuz heralde :)

gobegıne baktım durdum durdum kıskandım :KK1:
cok guzel olmussun canım

kontess sanırım en begendigm kombinin :KK19::KK19: ayakkabı neydi ama ?:78:
aşkitoo :KK69: dier kombinlerine dha çok sevmiştm ama anneliğin güzelliği vardır sende o göbişe herşy yakışır :KK71::KK71:

teşekkür ederim barbim hunter dediğin şu yağmur çizmelerimi :26: eğer oysa değil canım benim.

evet canım yağmur botu kate moss falan giyiyor, bayılıyorum onlara sanırım onlardanda edinicem bitane ama accuk pahalı :KK1: o sırasını beklesin biraz :89:

xzgim anladım bebeim resimde öyle çıkmış sanırım :KK34: ayrıca gören gözlerimin güzelliği değil kesinlikle :KK20: senin güzelliğin :KK69:

air çok hoş olmuşsun canım ama inci bu kombine biraz ağır kaçmamışmı diyede düşünmeden edemedim :KK25::KK9:

bugünden

geçen günden hayırlı olsuna gelen büyükler için cici kız modeli :KK1:

bu da bu haftaiçinden

modeli belli olsun diye yakından çektim

elbisene bayıldım cnm çok yakışmış.:nazar:
cici kız modelinide çok beğendim.maşallah ama sendede boy pos endam tam yerinde...:nazar:

kontes sende çok hoş olmuşsun.özellikle küpelerin çok şık :KK16:

mistcim ve dc 'cim teşekkür ederimm
kahve botum vardı dc:KK31:bi de aynı renk postacı çantam

ezgim yollamış kadar oldun bibeğimm:KK54: alıntılamışsın ama yorum yazmamışsın kız yine,aşık:90:

bu kombinlern bayıldım hepiciine:KK70:
tesekkur ederım canım
elbisene bayıldım cnm çok yakışmış.:nazar:
cici kız modelinide çok beğendim.maşallah ama sendede boy pos endam tam yerinde...:nazar:

kontes sende çok hoş olmuşsun.özellikle küpelerin çok şık :KK16:
cok tesekkur ederım boyum cok gercı mutlu oldum sen oyle deyınce :KK16:
mistcim ve dc 'cim teşekkür ederimm
kahve botum vardı dc:KK31:bi de aynı renk postacı çantam

ezgim yollamış kadar oldun bibeğimm:KK54: alıntılamışsın ama yorum yazmamışsın kız yine,aşık:90:

ay yazmıstım kontesım emınım baska bı yere yazdım ozaman onu ama kesın yazdım :KK60:
bluzuna bayılmıstım zaten aldıgında bılıyosun
smdı havalar soguk bıraz daha duzelsın ıcıne askılı badı gıyersın ozaman gorunmez ıcınden sıyahlar daha guzel olur.kupelerıne bayıldım cok cıcıler

Çekemedim ama söyliyim.

Dar pantolon ve tabiki ugg botumla üzerine yeni aldığım montum ve içinde kahverengi bir bluz vardı. Kulaklarıma kulaklık şeklindeki zımbırtılardan taktım. Aksesuar alışkanlığım yoktur. :)

cok cok tesekkür ederim, allah isteyen herkese versin, bu güzel mutlulugu yasatsin insallah :nazar::KK49:

darisi basiniza ezgim tivitimmm:87:

pikini giyer cekerim kacarsinizzz walla benden sölemesi:KK9::KK60::KK60::86:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:aşkitom çok hoş olmuşssun valla kırmızılar çok yakışmış,göbüşünden bi makas alasım geldi:KK1:

kontess hoş ve rahat olmuşssun canım.buram buram trend kokuyosun kuuu:KK1::KK1:

airlikfell kombinine inciyi hiç yakıştıramadım daha spor bir şey taksan çok daha hoş olur bence.

ezgimmmmm:nazar::nazar::nazar:leoparlı elbisene bittimmmm:KK69:etekli kombininde de hanım hanımcık çok tatlı olmuşsun:KK69: taytlı kombininde de keşke biraz daha uzun bi tunik seçseymşişssin bebemm

:nazar:woww ezgican ben yeni gördüm fotolarini, gecekusunun yorumundan sonra farkettim.. bütün kombinlerin süperr.. masallah
ev senin deil ama dimi, magazadami cekildin :KK9:

evet canım yağmur botu kate moss falan giyiyor, bayılıyorum onlara sanırım onlardanda edinicem bitane ama accuk pahalı :KK1: o sırasını beklesin biraz :89:

xzgim anladım bebeim resimde öyle çıkmış sanırım :KK34: ayrıca gören gözlerimin güzelliği değil kesinlikle :KK20: senin güzelliğin :KK69:

air çok hoş olmuşsun canım ama inci bu kombine biraz ağır kaçmamışmı diyede düşünmeden edemedim :KK25::KK9:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:aşkitom çok hoş olmuşssun valla kırmızılar çok yakışmış,göbüşünden bi makas alasım geldi:KK1:

kontess hoş ve rahat olmuşssun canım.buram buram trend kokuyosun kuuu:KK1::KK1:

airlikfell kombinine inciyi hiç yakıştıramadım daha spor bir şey taksan çok daha hoş olur bence.

ezgimmmmm:nazar::nazar::nazar:leoparlı elbisene bittimmmm:KK69:etekli kombininde de hanım hanımcık çok tatlı olmuşsun:KK69: taytlı kombininde de keşke biraz daha uzun bi tunik seçseymşişssin bebemm

saolun kızlar inci aslnda senede 1 kere takarım oda bu takışa denk geldi :KK9:bidaha takmam kıyafete uymadığı sürece teşekkür ederim :KK70:

Günaydın
AİRLİKFELL=Kıyafetini beğendim ama Botunun bilek kısmı çok genişmiş Onun dışında çok hoş:nazar:
KONTESS=Bu seferki takılarına bayıldıım Kıyafetin ve saçında çok güzel:nazar:
AŞKİTO=Kokoşum çok tatlı görünüyorsun :KK34::nazar:
XEZGİ=Ne giysen yakışıyor ablacığım :nazar:Giydiklerini çok güzel taşıyorsun Elbisense tek kelimeyle şahane güle güle giy

X