Bugün ne giydin? Çek görelim..

Tiviticim bence soluk kışa renk katmışsın harika olmuşsunnn :KK69: şeyy çizmelerin hunter mı :26:

Xzgicanım elbisenin üzerinde resimdekinden kat kat güzel durduğunu söylesem abartmam valla aşkım :KK69: cici kız kıyafetinde çok cici yanlız eteğin ve ayakkabıların kahve deilmi :26::26:

birtek en son kombinini sevmedim :KK17: kazak taytının üstünde çok kalın ve kısa durmuş gibi geldi , taytın daha efil duruyo :26: ama çok değişik bişeymiş :KK34:

Son düzenleme:
Kızlar eşler birşey demiyor mu buraya foto eklemenize, deşifre olmasanız bile.
Benim eşim çok kıskanır. Tırnağımı bile koysam.:KK1:

aşk ile buluşma kombini :KK62:

$Fotoğraf3391-horz.jpg $Fotoğraf3441-horz.jpg

resimleri onlar çekiyor bazen :86: suratımızı kapadıktan sonra elbiselerimize iç geçirmez heralde burayı gözetleyen bir erkek kısmısı varsa :26:

$meg.jpg

:KK69::KK69: a$klarimla gezme günü :KK1:

kontesskom basligini caldim perdon :)
cok rahat göründün bana, rahat bi yerde bulustunuz heralde :)

:KK60:
kaç üzerinden 5 :KK23: çok merci bebeğimmm:KK16::KK54:

tüm okul hayatım boyunca 5 aldığı halde 100den değilde 85ten 5 almasını kendine dert eden insanlara bir anlam veremeyip sinir olmuşumdur ben kendi 45imle falan yetinip mutlu olurken :KK53: aklıma o geldi şimdi :KK1::KK1: heyy gidi günler heyy :97::97:

bazen esim cekiyor resimleri, ne desinki desifre olmuyoruz , sonucta bu kiyafetlerle disari cikiliyor gören ordada görüyor
hos bir kombin olmus , bu tunik le tayti cok yakistirdim birbirine canim..
Eki Görüntüle 150110

yakistirmisin kendine göbüsüne canim ...

bazen esim cekiyor resimleri, ne desinki desifre olmuyoruz , sonucta bu kiyafetlerle disari cikiliyor gören ordada görüyor

hos bir kombin olmus , bu tunik le tayti cok yakistirdim birbirine canim..

yakistirmisin kendine göbüsüne canim ...

sağolasın selayımm:KK54::78:

fotolar açılmıyor.
konuya cevap ver' sayfasında altta eklenti ekle diye bi buton var
fotolarını ordan eklersen ekstra üyelik gerekmeden hepimiz görebiliriz canım

Eki Görüntüle 150110

çok beğendim kombinlerinizi hamile olan a da bayıldıııım kontes küpelerine de bayıldım:KK9:
ben ekledim tekrardan oldu herhalde:93:

$Fotoğraf 0509.jpg $Fotoğraf 0520.jpg $Fotoğraf 0510.jpg $Fotoğraf 0509.jpg $Fotoğraf 0520.jpg $Fotoğraf 0510.jpg

Tiviticim bence soluk kışa renk katmışsın harika olmuşsunnn :KK69: şeyy çizmelerin hunter mı :26:

Xzgicanım elbisenin üzerinde resimdekinden kat kat güzel durduğunu söylesem abartmam valla aşkım :KK69: cici kız kıyafetinde çok cici yanlız eteğin ve ayakkabıların kahve deilmi :26::26:

birtek en son kombinini sevmedim :KK17: kazak taytının üstünde çok kalın ve kısa durmuş gibi geldi , taytın daha efil duruyo :26: ama çok değişik bişeymiş :KK34:

teşekkür ederim barbim hunter dediğin şu yağmur çizmelerimi :26: eğer oysa değil canım benim.

kontescanım teşekür ederim yorumun için ben renkli giyinmeyi seviyorum
elbisen güzelmiş biraz bol durmuş sadece küpeni çok beğendm uyumlu olmuş:kk77:
aşkitooo seni gördükçe halime olasım geliyor yaa :KK53::KK60: çok tatlı olmuşsun yine :KK69:canımm

X