Bugün ne giydin? Çek görelim..

bugun ben aıle buyugune yemege gıderken
ayakkabılarım cıkmamıs ama uzun bacaga yapısan yuvarlak burun topuklu cızmem vardı
sam2328noemlw9058.jpg
[/url][/IMG]

bugun ben aıle buyugune yemege gıderken
ayakkabılarım cıkmamıs ama uzun bacaga yapısan yuvarlak burun topuklu cızmem vardı
sam2328noemlw9058.jpg
[/url][/IMG]

bende bu elbiseden almayı düşünüyorum da canım arkası kısamı geliyo ne :26:siyah çorapla giydin değilmi

kontesss kontesssss maaşallah tatlım özellikle küpelerine ve de saatine tü tüü tü diyorum yoksa nazarım değebilir :KK9::nazar:

tweety çok beğendimm kombinini ama içindeki body boyundan bağlamalı değil de normal mi olsaydı diye düşündüm :kk77:

xzgi elbiselerin her türlüsüne bayılıyorum yahu çok yakışmış :nazar:

tatlım_10 dolu dolu bir kombin olmuş :KK66: tarzın da öyle herhalde yakışmış :nazar:

kontesss kontesssss maaşallah tatlım özellikle küpelerine ve de saatine tü tüü tü diyorum yoksa nazarım değebilir :KK9::nazar:

tweety çok beğendimm kombinini ama içindeki body boyundan bağlamalı değil de normal mi olsaydı diye düşündüm :kk77:

tatlım_10 dolu dolu bir kombin olmuş :KK66: tarzın da öyle herhalde yakışmış :nazar:

cok sagol biraz dolu oldu evet :KK61:

çok beğendim tatlım:KK49:bi sonraki alışverişverişimde ilk işim böle gömlek almak kontes de çok beğenmişttim bu gömleği:KK70:

tesekkür ederim canim bende uzun gömlekleri cok seviyorum ama kisin pek giyinemiyorum

tatlım 10 sadece kemerini beğenmedim canım:83::87:
kırmızısevenhatun,çoook teşekkürler:KK19:

sagol canim bende acaba abartili olurmu diye düsünmüstüm..demek gercekten biraz öyle olmus kemer :KK61:
çok şık omuşsun hepsi birbiriyle uyumlu olmuş

ccccccccccoooook tesekkür ederim caniiiiim

elbisen cok yakismis :KK61:
masallah manken gibisin
tesekkur ederım cok guzel bı ıltıfat bu :KK71:
bende senı cok begendım sadece kemerındekı tasları begenmedım

çotanak elbisesiiiiii:81:
çok yakışmış ezgitomtomm maşallah sanaa:nazar::nazar: sexü bebiş:KK23:
:KK1: ewet bebegım bızım mıllı kıyafetımız gıbı
tesekkur ederım :KK16:

yine çok şıksın cnm bu elbiseyi trendyolda görmüştüm çok güzel yakışmış sanada
tesekkur ederım :KK71:
bende bu elbiseden almayı düşünüyorum da canım arkası kısamı geliyo ne :26:siyah çorapla giydin değilmi
cok kısa degıl ama ben 2 kat corap gıydım tayt gbı kalın olması ıcın
çok güzel olmuş :KK16:
tesekkur ederımm :KK71:

tesekkur ederım bende elbısenın her turlusune bayılırımm :81:

kırmızısevenhatun teşekkür ederim :KK16:
ezgicanım çokk yakışmış milli elbisemiz sana da :KK9: ne zaman giyeceksin diye bekliyordum :KK69: incecik fiziğine cuk oturmuş tatlımm :kk77::KK54:

xzgi yine her zamanki gibi cok güzel olmussun...
tatlim_10 bende kemerin disinda kombini begendim...

tesekkur ederım cok guzel bı ıltıfat bu :KK71:
bende senı cok begendım sadece kemerındekı tasları begenmedım

:KK1: ewet bebegım bızım mıllı kıyafetımız gıbı
tesekkur ederım :KK16:

tesekkur ederım :KK71:

cok kısa degıl ama ben 2 kat corap gıydım tayt gbı kalın olması ıcın

tesekkur ederımm :KK71:

tesekkur ederım bende elbısenın her turlusune bayılırımm :81:

iyi fikir tatlım inşallah birdaha gelince bende alacağım bu elbiseden çok bayıldım hem kendine hem fiyatına:KK9:

X