Bugün ne giydin? Çek görelim..

doll barbim evet benim tarzım bu elbise bi bakiim ben de kırmızısıne çok sağol kuzum

kuzum indirimden kaptım bu arada haberin olsun :KK23::KK23: 22.90 a düşmüştü fiyatıı :KK52:

yorumlar için teşekkür ederim kızlar.evet birde mor büyük bir çantam var aslında ama o biraz kaba kalacak diye bunu takmıştım.yoksa bende pek hoşlanmam kendisinden :KK1:
barbieveken
fiziğin,kıyafetlerin çok güzel.seni Blake Lively'e benzettim fizik olarak.belkide saçlarında sarı olduğu içindir.
epey sayfalara göz gezdirdim kızlar ama eskilere yeniden yorum yapmak istemedim.ama hepinizin kıyafetleri çok güzel :nazar:

tşk ederim dollcum.. hmmm söylediğin bayana hiç benzemiyorum bu arada :KK1: saçlarım sarımı duruyor :KK53: ,ayy bi yansıtamıyorum şu kkdaki fotolara saç rengimi :KK1: sarı değil bnm saçlarım karamel, bal köpüğü gibi bişey aslında:KK37:
kıyafetin ayakkabıların hepsi uyum içerisinde, ama şeyy bugün biraz çiroz geldin gözüme :KK1::KK1: kilo alın birazcık tiviti ve sen :94::94: ( samimi yazdım biraz kızdırmam inşallah :18: )

işte bu da bugün ki ben, tam işten çıkmak üzere iken :)

$12012011091.jpg $12012011092.jpg $12012011093.jpg

kesinlikle bayıldımmm mavişduygularrr :KK9: ayakkabılarını dün zaten çok beğendiğimi söylemiştimmm :97: pörfektoo :87:

hmm :KK61: platform da olur haklısınız onlarlada dengede durabilir imiym bilmiyorum uzun zamandır oynamadım iyice kurtlarımı dökme niyetindeyim :KK76: kontescim yok hayır bu küpeleri takmıycam tabiki siyah bişey düşünüyorum barbicim saçımı dağınık bir topuz yapmayı düşünüyorum dediğin gibi ya acaba saçıma şu tüllü aksesuarlardan taktırsam çok mu abartı olur? :44:

mavi duygular çok beğendim canımmm:nazar:
ilk fotoda yüzünü kapamayı unutmuşsun
süresi dolmadan düzelt istersen?

kuzum indirimden kaptım bu arada haberin olsun :KK23::KK23: 22.90 a düşmüştü fiyatıı :KK52:

kıyafetin ayakkabıların hepsi uyum içerisinde, ama şeyy bugün biraz çiroz geldin gözüme :KK1::KK1: kilo alın birazcık tiviti ve sen :94::94: ( samimi yazdım biraz kızdırmam inşallah :18: )

bu guruba beni almamisin benim kilo almama gerek yok ozaman dert etmiyeyim ben :KK9::KK9::KK9:

maviduygular tam ofis girl kiyafetleri cok uyumlu olmus

twetty bebegim elbise cok güzelmi sade hos ve ince dantel detayi ile hareket getirilmis.. ben cok sevdim üzerindede cok güzel durmus, bende kapali ayakkabi giyinmeni tavsiye edecegim , birde taki takma canim zaten uzun kollu elbise disindada abes durur bilezik falan vs... birde dantel yeri var o yüzden kolyeyede gerek yok .. küpe top küpeler veya fazla abartisiz bir küpe tercih edersen cok begenirim seni :KK1:[/B]

hmm :KK61: platform da olur haklısınız onlarlada dengede durabilir imiym bilmiyorum uzun zamandır oynamadım iyice kurtlarımı dökme niyetindeyim :KK76: kontescim yok hayır bu küpeleri takmıycam tabiki siyah bişey düşünüyorum barbicim saçımı dağınık bir topuz yapmayı düşünüyorum dediğin gibi ya acaba saçıma şu tüllü aksesuarlardan taktırsam çok mu abartı olur? :44:

ay hemde nasıl rahat bu platformlar anlatamam sana , hopla zıpla bünyende kurt bırakma yani o derece :KK52::KK52: ben iyi biryer biliorum bu akkabılardan almak istersen, adamlar kendileri yapıor :KK34:

hmm topuzun hakkında bişi diyemicem , ben zihnimde derli toplu bişey canlandırştım canım. ama dağınıkta hoş olabilir..şu eklediklerimdenmi bahsediyorsun ay ben bunları çok seviyorummm... sen al bunlardan topuzundan sonra dene bence :KK34: çok abartı gelirse takmazsın.. ama düz bir topuzlada abartı durmayacağı kanısındayım :KK69::KK69:

$big_22514636kzm.jpg

barbim fıstık gibisin yine çok beğendim

tibitim dün bugün hergün :nazar:
siyah elbisen çok hoş çok yakışmış
geçen günki spor kıyafetide çok beğendim ayakkabı haricinde
dün giydiğin kombinide çok beğendimm

mavi duygular ayakkabı dışında çok beğendimm

doll bütün kombinlerini çok beğendim çok hoşş görünüyor
yalınız birazcık da renkli giyin bence canımm

samantha elbisen çok tatlı çok yakışmış

Şal uyumsuz geldi beğenmedim.
Ceketi erkek ceketine benzettim beğenmedim.
Ama elbiseni ve ayakkabılarını çok beğendim :KK34:
Zaten geçen günde söylemiştim ayakkabılarının süper olduğunu :)

canım teşekkür ederim, şal uzaktan ve malum fotodaki belirsizlik nedeniyle anlaşılmıyor, ama gri karışımlı, pullu işlemeli filan.... bi de mantomun önünü kapatıp kullanıyorum, çıkmadan hemen önce olduğu için daha düğmelerimi iliklememiştim, ceket ise ipekyol'un kalem etekli bi takım ceketi.... sözümde giymiştim, ama ceket 38 etek 36 beden olduğu için, maalesef eteği kullanamıyorum :) ama ceketi çok beğendiğim için siyahlarla kombinliyorum...

ay hemde nasıl rahat bu platformlar anlatamam sana , hopla zıpla bünyende kurt bırakma yani o derece :KK52::KK52: ben iyi biryer biliorum bu akkabılardan almak istersen, adamlar kendileri yapıor :KK34:

hmm topuzun hakkında bişi diyemicem , ben zihnimde derli toplu bişey canlandırştım canım. ama dağınıkta hoş olabilir..şu eklediklerimdenmi bahsediyorsun ay ben bunları çok seviyorummm... sen al bunlardan topuzundan sonra dene bence :KK34: çok abartı gelirse takmazsın.. ama düz bir topuzlada abartı durmayacağı kanısındayım :KK69::KK69:

Eki Görüntüle 125890

tam üstüne bastın bebeğim bunlardan bahsediyorum nerden bulabilirim yaa acaba:44: internette baktım çok uçuk fiyatlar 250- 300 tl falan yani :KK53:

susu, süppeerrr... tam tarzıımm....ama kilo alınca yakıştıramıyorum artık kendime :KK43: e bi de haftaiçi giyemiyorum tabii ki... çoookkk yakışmıışşş

tam üstüne bastın bebeğim bunlardan bahsediyorum nerden bulabilirim yaa acaba:44: internette baktım çok uçuk fiyatlar 250- 300 tl falan yani :KK53:

bana soracan sen bu cıngıllı şeyleri :KK23::KK23::94::94:
sana çok yakında.. istiklalde atlas pasajında girdikten sonra sağdaki ilk mağazaaa , en fazla 25 kağıt ödersinn :KK34::KK34:

bu guruba beni almamisin benim kilo almama gerek yok ozaman dert etmiyeyim ben :KK9::KK9::KK9:

maviduygular tam ofis girl kiyafetleri cok uyumlu olmus

twetty bebegim elbise cok güzelmi sade hos ve ince dantel detayi ile hareket getirilmis.. ben cok sevdim üzerindede cok güzel durmus, bende kapali ayakkabi giyinmeni tavsiye edecegim , birde taki takma canim zaten uzun kollu elbise disindada abes durur bilezik falan vs... birde dantel yeri var o yüzden kolyeyede gerek yok .. küpe top küpeler veya fazla abartisiz bir küpe tercih edersen cok begenirim seni :KK1:

barbim fıstık gibisin yine çok beğendim

tibitim dün bugün hergün :nazar:
siyah elbisen çok hoş çok yakışmış
geçen günki spor kıyafetide çok beğendim ayakkabı haricinde
dün giydiğin kombinide çok beğendimm

mavi duygular ayakkabı dışında çok beğendimm

doll bütün kombinlerini çok beğendim çok hoşş görünüyor
yalınız birazcık da renkli giyin bence canımm

samantha elbisen çok tatlı çok yakışmış

teşekkür ederim güzel önerileriniz için :KK69:
mavi duygular kombinin çok güzel ama ben siyah bir çorap tercih ederdim sanırım :KK71:
susu çok cici bir kombin :nazar:

X