Bugün ne giydin? Çek görelim..

Tweety canım elbiseni çok beğendim klas duruyor kesinlikle giy onu. Ama senin günlük tarzın falan çok özgün aslında siyah elbise siyah ayakkabı pek hanım hanımcık yanlış anlama da bu lafımı sakın :))) Ne biliyim farklı bir renk ayakkabı giysen atıyorum kırmızı seni daha çok yansıtmaz mı?

tweety bak bu kırmızı ayakkabı fikri bana da çok mantıklı geldi.ayakkabbı kırmızı olursa ona göre aksesuarlarda alabilirsin.ama ayakkabı fikrini tuttum şahsen En Büyük KK samantha doğru bir tespit yapmış.daha sana özgü olacak gibi.ama çok kibar bir ayakkabı bulmalısın bence.kaba bir kırmızı hoş durmayabilir.rahat ederim diyorsan stiletto derim kesinlikle.hani enazından tabanı kırmızı bir stiletto bile güzel iş görür diye düşünüyorum.louboutin tarzı bir şey geldi benim gözümün önüne.

Son düzenleme:
doll inceciksin,ne güzel :97:
griyi çok seviyorum,herşey çok uyumlu,sana da çok yakışmış :KK16:

ah canım çok sağol.daha güzelleri senin olsun.yazın cıvıl cıvıl giyiniyor insan ama bende kışın ağır renkleri daha çok kullanıyorum sanırım.gride başı çekiyor neredeyse bu renkler arasında.
aslında bende biraz kalınlaşmaya çalışıyorum :KK1: ama şuana kadar büyük bir başarı gösteremedim. 1-2 kilo falan ancak.tek umudum bebekten sonra almak :KK49: şuanda çabalamıyorum oyüzden.

seloo devrim gecirmissin yavrum.. barbiyle takilinca otomatikman deri kemerlere basvurulii sanirim :))
harika, ben cok begendim.. böyle tarzinin disina cikmanda cok hosuma gitti,
bekliyorum artik senden degüsük KOMBINLER:81::81:

ah canım çok sağol.daha güzelleri senin olsun.yazın cıvıl cıvıl giyiniyor insan ama bende kışın ağır renkleri daha çok kullanıyorum sanırım.gride başı çekiyor neredeyse bu renkler arasında.
aslında bende biraz kalınlaşmaya çalışıyorum :KK1: ama şuana kadar büyük bir başarı gösteremedim. 1-2 kilo falan ancak.tek umudum bebekten sonra almak :KK49: şuanda çabalamıyorum oyüzden.

valla kimi almak istiyo,kimi vermek..benimde tek umudum bebekten önce 3-5 kilo vermek...
:KK9:

selaycım fiziğini çok beğeniyorum...çizmeler de çok hoş...:KK34:
susu senide çok :KK16: beğendim canım
cok tesekkür ederim gloxicigim senide görmek isteriz burda merak ediyorum sahsen :KK19::KK19:
seloo devrim gecirmissin yavrum.. barbiyle takilinca otomatikman deri kemerlere basvurulii sanirim :))
harika, ben cok begendim.. böyle tarzinin disina cikmanda cok hosuma gitti,
bekliyorum artik senden degüsük KOMBINLER:81::81:

devrimmi evrimmi kiz :KK1: ... önce tesekkürümü edeyim sonrada aaa ask olsun eskiden cokmu kötüydüm diyeyim... :KK9:, eee körle yatan sasi kalkiyor ayni odada kaldik nede olsa barbicigimle :KK49:, onun gibi hos uyumlu giyinebilmisim ne güzell diyeyim onu cok begenirim cünkü...
ama simdi hakkimida yeme eskiden ara ara eserse bende takardim kemer :KK53::KK53:

:KK33::KK33::KK33: evrim tabisi.. d ye kim basti layn:KK52::KK1:
yok bebaam yimiyom hakkini.. bi sen bi ben birde barbi kemer manyagi ztn :)))

Tweety canım elbiseni çok beğendim klas duruyor kesinlikle giy onu. Ama senin günlük tarzın falan çok özgün aslında siyah elbise siyah ayakkabı pek hanım hanımcık yanlış anlama da bu lafımı sakın :))) Ne biliyim farklı bir renk ayakkabı giysen atıyorum kırmızı seni daha çok yansıtmaz mı?

tweety bak bu kırmızı ayakkabı fikri bana da çok mantıklı geldi.ayakkabbı kırmızı olursa ona göre aksesuarlarda alabilirsin.ama ayakkabı fikrini tuttum şahsen En Büyük KK samantha doğru bir tespit yapmış.daha sana özgü olacak gibi.ama çok kibar bir ayakkabı bulmalısın bence.kaba bir kırmızı hoş durmayabilir.rahat ederim diyorsan stiletto derim kesinlikle.hani enazından tabanı kırmızı bir stiletto bile güzel iş görür diye düşünüyorum.louboutin tarzı bir şey geldi benim gözümün önüne.
kızlar inanın ki bu kadar sade olmak öyle zor geliyor ki bana lütfen beni aykırılığa sürüklemeyin :KK52: düğünlerde falan gelinden çok dikkat çektiğimi söylüyorlar (yalnış anlaşılmasın lütfen ) diye bu sefer böyle olsun istiyorum ya sade sade :KK37: o yüzden barbiyle konuştuğumuz şu saç aksesuarını bile taksam mı takmasam mı diye düşünüyorum :KK57: bu arada beni çok iyi analiz etmişsiniz güzel önerileriniz için çok teşekkür ederim :kk77:

bugün ben kızlar
arkadaşıma kahveye gidiyorum
çok iyi bişey değil ama selayımın aldığı kolyeyi taktım onun için eklemek istedim :78:

$giysi 33.jpg

DOLL =Griler çok yakışmış:nazar:
MaVİDUYGULAR=Senin kıyafetinide beğendim:nazar:
TEWETYim Elbisen çok güzelmiş Sanırım koyu mavi:nazar:Nişanda göz dolduracağına eminim:nazar:
SELAYHUSum maşallah kim derki bir çocuk annesi:nazar:
Keşke taytında kemerin gibi kahverengi olsaymış

Ablacigim tesekkur ederim , hem pantalonum hemde badim kahverengiydi ablam .. Daha acik kahvemi olsaydi dedin?? Heralde siyah gozukzu sende

Gecekusum sagol canim ..

Handem hanim hanimciksik ....ayy cok sevindim takmana :KK24:

DOLL =Griler çok yakışmış:nazar:
MaVİDUYGULAR=Senin kıyafetinide beğendim:nazar:
TEWETYim Elbisen çok güzelmiş Sanırım koyu mavi:nazar:Nişanda göz dolduracağına eminim:nazar:

ablaların ablası siyah elbisem ama senin güzel hatrın için koyu mavide olabilir :kk77::KK69:
hanturksüm eteğini çok beğendim çok cici çok severim böyle çiçekli böcekli desenleri kolyende çok güzel uyum sağlamış alanın gönlüne sağlık çok beğendim :kk77:

X