Bugün ne giydin? Çek görelim..

doll fiziğin çok güzelmiş , giydiklerin yakışmışş :KK69: tabi ben takı pek sevmediğim için takıları yine sevmedim :KK1:

:KK71::KK71:

tşk ederim :KK71: senden başlayalım tatlımmm :KK1:
tşk ederim :KK71:

:KK17::KK17: sizin kadar manken olamasakta xzgimmm , kendi çapımızda işte :78: tşk ederim minik japon balığım :KK71:

senin tarzın olabilir bu elbise handem, kırmızısıda var colleziondan aldım :KK34: tşk ederimm bidenem:KK71:

:KK71: :KK71:

teşekkür ederim gloksinyacığımm :KK17::kk77::kk77:

ablacığım utandım çok sağol :78::kk77: :KK71:
tibitimm , kadrolu şafak beğenicim :KK1: çok teşekkür ederim :kk77::KK71:

tşk ederim bende :KK71:

:90:deli kızzz :KK60::KK60:

Doll her iki kombininde cok hos yakismis canim ... Taki sevenler icin uyumlu kombin etlisin ... Bir tek ikinci kombindeki cantayi uyumsuz buldum , baskada herseyin guzel ozentili vede uyumlu olmus ...

doll kahve tonlarını da mor siyah uyumunu da takıları da çok severim o yüzden iki kombinini de çok beğendim, çok uyumlu ve özenli olmuş. ikincideki botlarına bayıldım ayrıca da :nazar:

barbim evet benim tarzım bu elbise bi bakiim ben de kırmızısıne çok sağol kuzum

yorumlar için teşekkür ederim kızlar.evet birde mor büyük bir çantam var aslında ama o biraz kaba kalacak diye bunu takmıştım.yoksa bende pek hoşlanmam kendisinden :KK1:
barbieveken
fiziğin,kıyafetlerin çok güzel.seni Blake Lively'e benzettim fizik olarak.belkide saçlarında sarı olduğu içindir.
epey sayfalara göz gezdirdim kızlar ama eskilere yeniden yorum yapmak istemedim.ama hepinizin kıyafetleri çok güzel :nazar:

bunlarda bugünün kreasyonu :KK1:
bende kalça basen pek fazla yok oyüzdende ben tunikleri,uzun kazakları daha çok seviyorum.daha dolgun gösteriyor. :KK59: bundan sonraki paylaşımlarımda da farkedersiniz zaten kışın tunikleri kullandığımı.ama bugünlük normal uzunlukta.
renkler modeller belli olsun diye yakın çekimde yaptım.bihterler'den genel manada çokta hoşlandılmadığını farkettim ama benimde bihterim var :KK52:
$SAM_12.jpg $SAM.jpg $SAM_1.jpg $SAM_.jpg $SAM__.jpg

Doll bende genelde bu tarz tunikler kazaklar giyiniyorum..
Guzel gunluk bir kombin olmus ... Herseyinle uyumlu buldum ..

doll'cum ben bihter çizme severim ama böyle büzülmüşlerinden değil:KK59::KK31:
kombinlerin hoş ama çok fazla aynı rengi kullandığın için boğucu olduklarını düşündüm...
en çok kahveli ilk kombinini beğendim
onun dışındakiler fazla mor ve fazla gri geldi bana :KK71:

tibitim üzerindeki ile çizme uyumu süper ama çorap işi bozmuş bence kuşum
ten rengi olsa daha bi açacaktı sanki kombini:KK69:

yardımlarınızı rica ediciymm :26: eşimin teyzekızının nişanı var salonda olacak bu elbise nasıl olmuş sizce? Altına bu ayakkabıyı tercih etmeyi düşünüyorum uzun kollu elbise olduğu için :KK37: Aksesuar öneriniz ne olur küpeden başka bişey kullanmayı düşünmüyorum ben:97:

Eklentiler

• $120120115357.jpg
    $120120115357.jpg
    68,4 KB · Görüntüleme: 38
  • $120120115350.jpg
    $120120115350.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 33
  • $120120115348.jpg
    $120120115348.jpg
    24,4 KB · Görüntüleme: 30
  • $120120115347.jpg
    $120120115347.jpg
    24,6 KB · Görüntüleme: 36
kombinlerin hoş ama çok fazla aynı rengi kullandığın için boğucu olduklarını düşündüm...

doğrudur canım.aynı kıyafetleri siyah pantolonlada giyiyorum aslında ama bugün böyle denk geldi.bende de böyle bir hastalık var her şeyin rengi birbirine uyacak illaki.hiç görünmeyen çorabıma kadar. :KK69:
morların içinde iddialı bir renk koyamazdım ben açıkçası.yani mor ve siyahtır benim için herzaman :KK1:
içinde farklı renkler varsa uydururum bir şeyler ama normalde siyahla kullanıyorum tek moru.
teşekkürler canım yorumun için.buarada senin kıyafetleride gördüm eski sayfalarda.gri bir eteğin vardı bayıldım ona :KK69:

yardımlarınızı rica ediciymm :26: eşimin teyzekızının nişanı var salonda olacak bu elbise nasıl olmuş sizce? Altına bu ayakkabıyı tercih etmeyi düşünüyorum uzun kollu elbise olduğu için :KK37: Aksesuar öneriniz ne olur küpeden başka bişey kullanmayı düşünmüyorum ben:97:

belki koluna da taşlı bir bileklik takabilirsin.çok kalın olmamak şartıyla.
eşim dedin ben düştüm bayıldım buarada.ben seni 18lik bir çıtır falan sanmıştım .profiline de bakmamışım hiç.nickindeki 84te dikkatimi çekmemiş :KK52:

Son düzenleme:
canım keşke ayakkabılarının resminide çekseydin.onuda görmek isterdim. tonlar birbirine uymuş ama üzerindekinin nasıl bir şey olduğunu çözemedim önünü falan.
dizüstü düz çizme canım elbisenin önünde de bir action yok aynı yani düz bir elbise :KK71:

tibitim üzerindeki ile çizme uyumu süper ama çorap işi bozmuş bence kuşum
ten rengi olsa daha bi açacaktı sanki kombini:KK69:
koton açık renk sevmiyorum tatlım saçlarımla uysun istedim dermişim :KK9:

belki koluna da taşlı bir bileklik takabilirsin.çok kalın olmamak şartıyla.
eşim dedin ben düştüm bayıldım buarada.ben seni 18lik bir çıtır falan sanmıştım .profiline de bakmamışım hiç.nickindeki 84te dikkatimi çekmemiş :KK52:
çok iyi yaaaa :KK9: çok teşekkürler canım 18 i geçeli çok oldu :KK9: ayakkabı uydu sana göre sanırım sevindim :KK23:

tibitim elbise çok hoş, beğendim
o küpeleri kastetmedin umarım aksesuar diye? küpeyi uyduramadım çünkü
daha sade bi şey takmanı öneririm
boynun boş kalsın
doll'un dediği gibi şık bir bileklik olabilir
çanta ne düşünüyorsun? portföy bi şey kullan derim
ayakkabıyı pek beğenmedim ama çok da fena durmuyorlar

doğrudur canım.aynı kıyafetleri siyah pantolonlada giyiyorum aslında ama bugün böyle denk geldi.bende de böyle bir hastalık var her şeyin rengi birbirine uyacak illaki.hiç görünmeyen çorabıma kadar. :KK69:
morların içinde iddialı bir renk koyamazdım ben açıkçası.yani mor ve siyahtır benim için herzaman :KK1:
içinde farklı renkler varsa uydururum bir şeyler ama normalde siyahla kullanıyorum tek moru.
teşekkürler canım yorumun için.buarada senin kıyafetleride gördüm eski sayfalarda.gri bir eteğin vardı bayıldım ona :KK69:

mor ve siyah iyi uymuş bebişim de mesela çanta mor olmasınmış keşkem
ya da grili kazakla kombinlediğin çanta düz siyah olsaymış gibi gibi...
umarım anlatabildim ne demek istediğimi :KK31:
mor gri ile de süper olur bu arada:KK69:

hangi gri eteğime bayıldın,benim gri eteğim mi var:26: hiç hatırlamadım şuan:18:

tibitim tam street style bir tarz olmuş bu üstün başın, beğendim çok :KK34:.. salaş kıyafetleri çokk seviyorum Tanrımmm:97: :89::89:

düğün içinde ben kendi tarzıma göre şöyle fikir veriyim sana, sen malum incecik fidan gibi bir hatunsun.. :KK23: çok sade bir topuz yaptır.. minik bir taş küpe takabilirsin.. dantel çok zarif olduğundan takıyla gölgelenmesin :KK19: ben kış ayında abiyelerin altında nedense siyah süper ince çorap sevenlerdenim , o yüzden elbisenin altına çorap giymeni tavsiye edicem.. daha ağır durduğunu düşünüyorum.. ayakkabılar içinse seninkiler değil de , edinebilirsen tüksek topuklu bir platform ayakkabı edin bence :98::KK23::KK23: takı olaraksa bi alyans bi tektaş tamamdır :KK1: tabi bu bna göre :KK1:
örnek şu ;

$nico2siyah2.jpg

tiviticim bence daha güzel ve daha topuklu bir ayakkabı seç kendine daha uygun olur bu arada biraz kilo almanı tavsiye ediyorum..

X