Bugün ne giydin? Çek görelim..

bana soracan sen bu cıngıllı şeyleri :KK23::KK23::94::94:
sana çok yakında.. istiklalde atlas pasajında girdikten sonra sağdaki ilk mağazaaa , en fazla 25 kağıt ödersinn :KK34::KK34:

:KK1::KK9::KK9: ooo kombin tamamdır :KK76: sağol bebişkom oldu olacak papilerinde söyle bari yerini sonra kovulmadan kaçalım burdan :KK55::KK53:

:KK1::KK9::KK9: ooo kombin tamamdır :KK76: sağol bebişkom oldu olacak papilerinde söyle bari yerini sonra kovulmadan kaçalım burdan :KK55::KK53:

tamam bende son kez mağaza adı ve tarifi veriyorumm. belkim faydalanmak isteyenler olabilir yaniii hemen kızmasınlar :86::86:

bakırköy ebuziya caddesi, aksoy çarşısı içeri girince bir kat aşağıya iniyorsunnn beliss ayakkabıı :KK42::KK42: adamlar kendileri yapıyor çok rahattt.. fiyatı 60 ile 90 arasında bir rakamdı sanırsam

tıPpP :KK53:

tamam bende son kez mağaza adı ve tarifi veriyorumm. belkim faydalanmak isteyenler olabilir yaniii hemen kızmasınlar :86::86:

bakırköy ebuziya caddesi, aksoy çarşısı içeri girince bir kat aşağıya iniyorsunnn beliss ayakkabıı :KK42::KK42: adamlar kendileri yapıyor çok rahattt.. fiyatı 60 ile 90 arasında bir rakamdı sanırsam

tıPpP :KK53:

saol barbim :KK70::KK69::KK55:

biseyler oldu ama ne yaptim bilmiyorum :)))
kombinim..

Eklentiler

• $HPIM7669.jpg
    $HPIM7669.jpg
    32,3 KB · Görüntüleme: 52
  • $HPIM7667.jpg
    $HPIM7667.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 49
  • $HPIM7668.jpg
    $HPIM7668.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleme:
tivitim elbiseni çook beğendim nerden aldın kuuu
bence de platform ayakkabılarla ve ince siyah çorapla harika olur ama yeni ayakkabı almam dersen bence bu çok da kötü durmamış topuğu falan gayet iyi

maviduygular elbisenle ayakkabıları çok beğendim ben olsam siyah çorap kullanırdım ama bu da kötü durmamış

susu kotun çok hoş durmuş ceket de güzelmiş

selayım pantolonla çizmen çok hoş durmuş ama üstündeki bence çok uyumsuz olmuş kuşum kızma nolur ama çok yazlık duruyo

Son düzenleme:
selayhusum yeleğini çok beğendim hatta bayıldımmm :KK52::KK52: pantolun badin kemerin hepsi mikemmellll uyum içerisinde SALSA yapıyorlar :86::86: çizmelerinde zaten gözüm var biliyorsun :KK23::KK23: ama bi zor bir renk olduğunu söylemiştim sana bakk normal kaffelerle tutmadı gene pofff :84::84:
tabi bu detaya takılmadan bakarsak pörfektosun, dönüşün muhteşemmm :KK23:

tivitim
selayım pantolonla çizmen çok hoş durmuş ama üstündeki bence çok uyumsuz olmuş kuşum kızma nolur ama çok yazlık duruyo

hic kizarmiyim bebegim aaaa, canim alt tarafi ince kumas üstü ise penye aksesuar olarak ben cok uygun buldum, yorumun icin coook sagol canim:KK19:

barbitomm sanada tesekkür ederim, ee napalim o kadarda uymasin oda havasi olsun :KK1:

Son düzenleme:
kıyafetin ayakkabıların hepsi uyum içerisinde, ama şeyy bugün biraz çiroz geldin gözüme :KK1::KK1: kilo alın birazcık tiviti ve sen :94::94: ( samimi yazdım biraz kızdırmam inşallah :18: )[/B]

yok tatlım neden kızayım.zaten ben biliyorum zayıf olduğumu :KK9: kalça basen pek yok bende.oyüzdende zaten tunik kullanıyorum daha çok demiştim :KK1:

kontescim
evet anladım tatlım ne demek istediğini.birdahakine farklı bir şeyler denerim bakalım.
gnydn64 canım renkli kıyafetlerim de var ama böyle denk geldi sanırım.yarın renkli bir şeyler deneyim bakalım.giyersem koyarım buraya :KK74:
barbieveken fotoğraf olunca renkler tam görünmüyor saçlarını ondan farkedemedim sanırım.yani aslında benzettim derken ''taş gibi hatun'' anlamında :KK60: benzettim.
mavi duygular ayakkabılarını çok beğendim.:KK17:
Selayhus harikasın canım.çok çok yakışmış.

Son düzenleme:
doll seni unutmuşum grili kombinin güzel olmuş arata bir renk katsan daha hoş olurmuuş gibi gldi bana

Son düzenleme:
tivitim elbiseni çook beğendim nerden aldın kuuu
bence de platform ayakkabılarla ve ince siyah çorapla harika olur ama yeni ayakkabı almam dersen bence bu çok da kötü durmamış topuğu falan gayet iyi

maviduygular elbisenle ayakkabıları çok beğendim ben olsam siyah çorap kullanırdım ama bu da kötü durmamış

susu kotun çok hoş durmuş ceket de güzelmiş

hanturksüm teşekkür ederim bakalım ayakkabı alamazsam kullanıcam bunu topuğu alçak görünüyor resimde ama çok fazla bile topuklu :KK54: elbisemi bende çok beğenerek aldım canım hatta aceleden denemeden nasıl duracağını bile bilmeden aldım ama allahtan güzel durdu :KK9: şişlide küçük bir mağazadan aldım canım elbiseyi 2- 3 ay oluyor alalı ilkdefa giyicem:13:
selayhusum yeleğin çok ama çok güzel ama kombininden apayrı durmuş canım kemerinin çizmenin uyumu bir harika üstündeki badinde çok uyumlu :nazar:

çok hoş selayhus, çok beğendim.....:KK9:
cok tesekkür ederim
Selayhus harikasın canım.çok çok yakışmış.
tskler sanada doll...
selayhusum yeleğin çok ama çok güzel ama kombininden apayrı durmuş canım kemerinin çizmenin uyumu bir harika üstündeki badinde çok uyumlu :nazar:
heralde apayri duracak kusum cünkü baska renk dermisim hehe :KK60: , onu renk katsin diye giydim canim , icindeki badiyi skinny üzerine tek olarak giymem zaten dar pantalonlarda kalcayi örten kiyafetler tercih ediyorum ,yelekte hem kamufle hemde süs amacli :KK1:
tesekkür derim citirim .:KK19:.

Kontescigim neden bu kadar sasirdin kiz mini giymedimki :)))

Son düzenleme:
selayım çünkü seni hep skinny tunik ya da kazak ile gördüm
üstündeki yelek + kemer değişik bir hava olmuş
bi de genelde füme-siyah görüyordum seni
bugün açık renk de kullanmışsın
ay ne bileyim şaşırdım işte :KK60:

X