Bugün ne giydin? Çek görelim..

:KK71:

barbitom cok desenli bir üst bu kadarmi yakistirilir diyorum...
ve böyle asiri renkle bir kiyafet giyip yakistirdigin icinde ayrica tebrik ediyorum.. belindeki kemer olayim...onlar nasi skinyymis kuuu benimde varda bitane grii acaba onun gibi biseymi aslinda tayt gibi üstü lastikli ama kendisi ince kot kumasi gibi böyle biseymiki bebegim ??ß

böyle zevkli oldugun icinde tebrik ediyorumm..

Birazdaha kiyafet ekleyin yaa ayakkabi dükkani gibi oldu burasi :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:
Kiyafet görmek istiyorum..:KK52::KK52::KK52:

selayım terkosta görmüş olman lazım bu tayıt skinnylerden bebeim çok vardı:26: evet tarif ettiğin gibi beli lastik , incecik tiril tiril olanlar :KK34::KK34:
çok onore ettin beni , güzel sözlerinle ( kankam mankam demedim harbi duygulandım, sevindirik oldum :KK43: :KK1: ) neyse çok uzatmıyım bu duygu selimi ben :86: körler sağırlar birbirini ağırlar sanmasın kimse :KK37:

Bence size cok yakismis , kolaylikla elde edilmis bir siklik. Bende sizin kullandiginiz gibi kullaniyorum kisa elbise ve tunikleri ; taytlar , jeggingsler ve kulotlu coraplarla...

Simdi ben o kadar mini giymem demissiniz ama bu kadar dar kiyafetlerle bacak sekli tamamen belli oluyor ve tenin kendisi gorunmese dahi bence ayni etkiyi yapiyor. Size degil kendime de diyorum cunku bende kendimi sizin bu soylediklerinizle kandiriyorum ama asagi yukari mini giymekle ayni sey bence tam olmasada...

öncelikle teşekkür ederim ofisimbulmakzor nikinizde benim çok hoşuma gitti :87: iş haricinde mini etek giyiyorum ama iş yerinde tarzımın çok dışında şeyler giymek zorunda kalıyorum malesef. dediğiniz gibi dapdar skinnyler ve taytlardada bacak şekli belli oluyor ama bana kalırsa alttakinin çorap olduğunun bilinmesi ve mininin çorapla giyilmiş olmasının yaydığı etki çook çook daha başka :KK23::KK23: yani bence kendinizi kandırmıyorsunuz :KK19: mini etekle giyilmiş bir tayt bir skinny bence hiçbir zaman bir parizien çorabın vereceği etkiyi yaratamaz :KK23:

öncelikle teşekkür ederim ofisimbulmakzor nikinizde benim çok hoşuma gitti :87: iş haricinde mini etek giyiyorum ama iş yerinde tarzımın çok dışında şeyler giymek zorunda kalıyorum malesef. dediğiniz gibi dapdar skinnyler ve taytlardada bacak şekli belli oluyor ama bana kalırsa alttakinin çorap olduğunun bilinmesi ve mininin çorapla giyilmiş olmasının yaydığı etki çook çook daha başka :KK23::KK23: yani bence kendinizi kandırmıyorsunuz :KK19: mini etekle giyilmiş bir tayt bir skinny bence hiçbir zaman bir parizien çorabın vereceği etkiyi yaratamaz :KK23:

Ne demek onemli degil. Guzele guzel demekten normal ne var :KK34:

Is yerinizde gonlunuzun diledigince giyinememenizine uzuldum.

Yazdiklarimi normalde mini giymediginizi dusunerek yazmistim ama oyle degilmis soylediklerinizin hepsine katiliyorum o halde :KK34:

ponpito elbiseni çok beğendim çizmeleri ve eldivenleri de çok beğendim ama hepsi çok iddialı olduğu için birarada fazla kalabalık göründü gözüme :78:

maviduygular canım ben normalde o önü açık botlarla çorabı da çok yakıştırmıyorum ama bu ayakkabıyla hiç olmamış ya bu tam yazlık bir ayakkabı üstündekilerle de alakasız göründü gözüme onun dışında eteğini ve çoraplarını beğendim

barbim üstündekinin modeli renkleri deseni hepsini çok beğendim ben kemerle de harika durmuş ben de altındakini çorap sandım mini giymişsin dicektim ki kontesin yazısını gördüm :KK1: ama içi göstermiş flaştan heralde :78:

samantha elbise çok hoş şifon dimi kombinlenmiş halini de görmek isterim ben

evet kızlar bende dün ve bugün giydiklerimi koyacağım.önce dün giydiklerimi koyayım. $SAM_1288.jpg $SAM_1283.jpg
botlar ile çanta arasında bir ton fark var ama burada sanki ayakkabı daha koyu renk çıkmış. saçlarımda böyle değildi tabi iki günde.size gösterip fikir almak için tekrar giydim.:KK1: :KK54:

Son düzenleme:
bunlarda bugün bir yemeğe gitmiştik orada giydim.ayakkabımın topuğu kırıldı maalesef eve dönerken vede onları çok severim vivienlerim oyüzden şuanda ayakkabıcıda. bende netten bulduğum bir resmini koyacağım :KK5:
kıyafetin rengi baya koyu bir mor aslında ama biraz açık renk çıkmış resimlerde idare edin çantamda daha mor ama oda baya koyu renk çıkmış :KK1:
$SAM_1350.jpg $SAM_1353.jpg $SAM_1356.jpg $SAM_1328.jpg $5310425559451_Violet_l3.jpg

BARBİVEKEN= Elbisenin rengini deseninin çok beğendim:nazar::nazar:
Kemerinde çok yerinde bir seçim olmuş

Fizik ve saçlarsa 10 üzerinden 10:KK69::KK69:
SAMANTA=Elbisen çok yakışmış:nazar:
DOLL =senide çok beğendim şekerim:nazar:

barbivekenim :KK61: elbisenide skiny ninide beğendim en şıkım :KK70:
samantha fiziğin güzelmiş:KK34: elbise biraz yazlık ama güzel :KK51:
dolly mor kombinini beğendim ayakkabıda uyumlu fakat çantan gitmemiş bence :KK17:

Normalde pek benim tarzım değil ama fiyatı çok uygundu aldım bir şekilde uydururum kendime diye. Sizce nasıl kızlar? Siyah taytla falan da giyebilirim..

snc00994.jpg

Bu elbiseyi tiffanyin sayfasında görmüştüm
Ki çok çok beğendim. elbiseyi taytla değilde siyah opak çorapla veya ince çorap ve çizmelerle kombin edebilirsin..

hanturkss yorumun için teşekkürler :):87:

barbie ve ken iltifatının için teşekkür ederimm süssüz oldum zamanlarda var valla :78:

bu arada maviler yakışmış kemer hava katmış :KK66:

:KK71::KK71:
barbie çok hoş olmuşsun herkes mini giysin daha çok mini giyen bayan görmek istiyorum :KK9:

tşk ederim :KK71: senden başlayalım tatlımmm :KK1:
barbieveken süper olmuşsun tatlım çok beğendim şahsen :KK9: ki normalde böyle canlı renkler bana güzel görünmez pek :KK34:
ayrıca elbiseleri dönüştürmek adına kemer fikrini beğendim :KK34: :KK64:
tşk ederim :KK71:
barbım ya her gıydıgımı yakısır bı ınsana harıkasın ask bocegım :KK19:
:KK17::KK17: sizin kadar manken olamasakta xzgimmm , kendi çapımızda işte :78: tşk ederim minik japon balığım :KK71:
barbim üstündekinin modeli renkleri deseni hepsini çok beğendim ben kemerle de harika durmuş ben de altındakini çorap sandım mini giymişsin dicektim ki kontesin yazısını gördüm :KK1: ama içi göstermiş flaştan heralde :78:
senin tarzın olabilir bu elbise handem, kırmızısıda var colleziondan aldım :KK34: tşk ederimm bidenem:KK71:
barbimmm maviler çok ykışmışş:nazar:
:KK71: :KK71:
barbim yine on numarasın tatlım :KK69:
teşekkür ederim gloksinyacığımm :KK17::kk77::kk77:
BARBİVEKEN= Elbisenin rengini deseninin çok beğendim:nazar::nazar:
Kemerinde çok yerinde bir seçim olmuş
Fizik ve saçlarsa 10 üzerinden 10:KK69::KK69:
ablacığım utandım çok sağol :78::kk77: :KK71:
barbivekenim :KK61: elbisenide skiny ninide beğendim en şıkım :KK70:
tibitimm , kadrolu şafak beğenicim :KK1: çok teşekkür ederim :kk77::KK71:
hanturkss yorumun için teşekkürler :):87:

barbie ve ken iltifatının için teşekkür ederimm süssüz oldum zamanlarda var valla :78:

bu arada maviler yakışmış kemer hava katmış :KK66:

tşk ederim bende :KK71:

X