Bu Söze Ne Kadar Katiliyorsunuz????

Quelle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
549
3
Eger Bir kisi sizi aldatiyorsa Suc onundur
Eger ikinci kez aldatiyorsa suc SIZINdir..

Evet arkadaslara bu soze ne kadar katiliyorsunuz dusuncelerinizi paylasirsaniz sevinirim..

İyide bı kısı benı ıkıncı kere aldatamaz kı.Buna ızın mı verıcem bır daha.Aldatmak affedılır bısey mıdır kı?En azından benı bı kısı bı kere aldatabılır ardından bıter ıkıncı bı BEN sansı olma kı onun aldatma sansı olsun....

Dusunun ikinci bir sans verilmis yine aldaitlmis o zaman suc sizindir diyor...

Demek ki ikinci kez aldatilirsak sucu kendimizde aramamiz gerekiyor sanirsam :)

kesinlikle katılıyorum
ihanet cinayet gibidir; ilki daima zordur fakat devamı gelir

ilkini antlatabilen icin sonradan gelen aldatmalari asmak daha mi kolaydir...
bir sozden neler cikiyor tbkr...

Dusunun ikinci bir sans verilmis yine aldaitlmis o zaman suc sizindir diyor...

Demek ki ikinci kez aldatilirsak sucu kendimizde aramamiz gerekiyor sanirsam :)

Aldatılan tarafken suclu olmamak adına aldatmayı reddedeceksın kııı suclu olma.Demek ki ikinci sansı vermemek gerekıyo sanırımmm...tatlicadiarzu

Aldatılan tarafken suclu olmamak adına aldatmayı reddedeceksın kııı suclu olma.Demek ki ikinci sansı vermemek gerekıyo sanırımmm...tatlicadiarzu

katiliyorum..
yani her insan ikinci bir sansi hak eder cumleeside burda yok olup gidiyor :)

Aldatmada ıkıncı sans olurmu kı?Zaten benı yok sayıp bı kere bunu yapan bırını benı tekrar var sayması durumunda acaba ben onu ne kadar varsayabılırım??

ilkini antlatabilen icin sonradan gelen aldatmalari asmak daha mi kolaydir...
bir sozden neler cikiyor tbkr...

tatlım burda herhangi bir smile kullanmadıgın için yanlış anladım sanırım :içelim:
sözü biraz daha acıcak olursak;
aldatan için cinayet gibidir bu vaka
fakat bir defa bulaşti mi 2. 3. ve hatta daha fazlası ilki kadar zor olmayacaktır asla
zira alışmıştır, kanına işlemiştir...
bunu demek istemiştim ben yerimseniben

bir kere beni aldattıysa evet o suçludur
ama ikinci kez ona şans vermek gibi bir hatada bulunup yine aynı şeyleri bana yaşatıyorsa ben suçluyumdur...
ama benim böyle ikinci bir şans verme gibi bir durumum söz konusu olmayacağı için,bu konuda büyük konuşuyorum çünkü bu aldatma ve aldatılma olaylarına karşı çok katıyımdır..asla ama asla affetmem gibi bir durum olmaz..ve bir insan 7 sinde ne ise 70 dede o dur derim...

tamam canim simdi anladim..ben yazdigini baska anlamda algiladim o yuzden o yaziyiyi yazmistim..turkce iste yurt disinda olanlar icin daha da zor sanirim

ben açıklama yapmadan kesinlikle bu sözü doğru bulduğumu söylemek istiyorum....

dogru tabi beni aldatan hayvana 2. sansı vererel sucu ben ıslemıs oluyorrum

ben bu söze katılıyorum, ilk kez aldatıldıktan sonra ikici beklememek lazım, çünkü gerisi geliyor malesef...

Kendi adıma söyliyim:Bu konuda 2.şans veremem.Bunun rövanşı olmaz,bir daha hiç aldatmasa bile tek aldatışın skoru bir ömür yeter bana.

Bir de şu var:Aldatmaya meyilli kişilikler de vardır.Onlar daima aldatırlar.
Aldatmasının ilki diye bir şey yoktur;çünkü sizden önce de başkalarını aldatmışlardır.

demekki ilk seferde affetmemiz yanlış ki suç bizde olucak ama ben asla aldatılmayı affedemem başkasını bana tercih ediyosa o adamla daha ne işim olur ki dünyada erkek mi kalmadı kndi kaybeder beni o üzülsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…