Adetime 11 gün kala test pozitif olabilir mi?

Canım daha çok erken beraber bekleyelim bakalım ne olacak umut Allah'tan 💞
Aynen öyle 5 tane test sipariş ettim 2 si gitti şimdi kaldı 3 şu yaptığım 2.test kafamı karıştırdığı için yarın ilk idrarla yaparım bir tane daha oda çıkmazsa 5 6 gün daha bekleriö

Aynen öyle 5 tane test sipariş ettim 2 si gitti şimdi kaldı 3 şu yaptığım 2.test kafamı karıştırdığı için yarın ilk idrarla yaparım bir tane daha oda çıkmazsa 5 6 gün daha bekleriö
Bunun markası neydi? İnşaallah listene en sevdiğin sana müjde veren marka olarak geçer 💞

Bir umut bekliyorum çok teşekkür ederim cevabınız için. Daha çok erken diye heveslenmek istemiyorum ama 2 test yaptım ikisi de silik çizgi verdi bir yandan heyecanıma engel olamıyorum ama çokta erken. Bakalım zamanla güncelleme yapacağım buraya. Bebeğinizi sağ salim kucağınıza almanızı diliyorum. Hayırlı evlat olsun inşallah 💞
Benim kimyasal oldu ilerlemedi malesef. Bana da dua edin

Bunun markası neydi? İnşaallah listene en sevdiğin sana müjde veren marka olarak geçer 💞
Kuzum bu test 25 ve üstü hcgyi ölçüyormuş nekadar doğru bilmiyorum ama kullanım klavuzunda öyle yazıyor

Eklentiler

• 20240918_142937.jpg
    20240918_142937.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 12
Sabah ilk çişle bidaha deneyeyim hiç bişi çıkmazsa bitane 22 isinde 1 tanede 25 inde yaparım
Ya bizde sabredemiyoruz aslında beklemek gerekte işte durulmuyor seni çok iyi anlıyorum 🥹Predictor için 10 ve üzerini ölçer diye bir oran vermiş ama çok pahalı ya evde var günüm gelmeden harcamaya kıyamıyorum. Bebe time markasının da internet sitesindeki açıklaması sanki predictor ün sayfasının kopyalanmışı gibi birebir aynı sadece isimler farklı

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-18-14-42-57-090_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-09-18-14-42-57-090_com.android.chrome.jpg
    98,8 KB · Görüntüleme: 9
Ya bizde sabredemiyoruz aslında beklemek gerekte işte durulmuyor seni çok iyi anlıyorum 🥹Predictor için 10 ve üzerini ölçer diye bir oran vermiş ama çok pahalı ya evde var günüm gelmeden harcamaya kıyamıyorum. Bebe time markasının da internet sitesindeki açıklaması sanki predictor ün sayfasının kopyalanmışı gibi birebir aynı sadece isimler farklı
Evet sabredemiyoruz malesef ve evet predictor çok iyi ama çok pahalı en son 280 e almıştım ben şuan kaç bilmiyorum o yüzden farklı markalar deniyorum.

Evet sabredemiyoruz malesef ve evet predictor çok iyi ama çok pahalı en son 280 e almıştım ben şuan kaç bilmiyorum o yüzden farklı markalar deniyorum.
Yine o civarda 2 gün önce 2 tane aldım 500 küsür ödeme yaptım tam net hatırlamıyorum tutarı. Bide sabahki bebe time da silik çizgi görmüştükya o kuruyunca kayboldu bir anlam ifade eder mi acaba kuruduktan sonra çizginin silinmesi

Yine o civarda 2 gün önce 2 tane aldım 500 küsür ödeme yaptım tam net hatırlamıyorum tutarı. Bide sabahki bebe time da silik çizgi görmüştükya o kuruyunca kayboldu bir anlam ifade eder mi acaba kuruduktan sonra çizginin silinmesi
O kadar para verdiğiniz şeyleri bu kadar erken kullanmayın yazık günah paranıza. Regliden 11 gün önce kan testinde bile sonuç çıkmaz. Pozitif gösteren testler yalancı pozitif gösteriyor. En azından regliye 5 gün kalmasını bekleyin yoksa çöp olur paranız.

Tövbe estağfurullah bu testler bizi deli edecek 🤦🏻

O kadar para verdiğiniz şeyleri bu kadar erken kullanmayın yazık günah paranıza. Regliden 11 gün önce kan testinde bile sonuç çıkmaz. Pozitif gösteren testler yalancı pozitif gösteriyor. En azından regliye 5 gün kalmasını bekleyin yoksa çöp olur paranız.
🥲 Gözümüz verdiğimiz parayımı görüyorki tek derdimiz pozitif görmek elimden gelse regl bittiği gibi test yapmaya başlarım öyleki bekliyorum deli gibi 😭

Evet haklısınız beklemedeyim artık bakalım rabbim hayırlısını nasip etsin

X