Adetime 11 gün kala test pozitif olabilir mi?

Çizgi var gibi ama 11 gün kala çıkması zor regliden. Belki erken yumurtlamışsınızdır ve o tutmuştur
Siz test yaptınız mı ?
Aynı belirtilerimiz memeler davul gibi belim kırılıyor ve dizlerim kemiklerim çok ağrıyor kasıklarım regl olcakmışım gibi şimdi internetten sipariş ettiğim test geldi onu yaptım
Bende çok sabırsızım bir sürü test var evde son 6 güne kadar dayanacağım diyorum ama nasıl 😂
Kızlar pozitif ararken kör oldu dersiniz. Kalktım dayanamadım yine test yaptım bebe time marka. O kadar ince bir çizgi çıktı ki çizgi demeye bin şahit. Sadece ben de görüyor olabilirim bi bakar mısınız 3. Dakikada çıktı kuruma falan olamaz daha yeni yaptım

Eklentiler

• IMG_20240918_125249.jpg
    IMG_20240918_125249.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_20240918_124816.jpg
    IMG_20240918_124816.jpg
    110,9 KB · Görüntüleme: 43
Kızlar pozitif ararken kör oldu dersiniz. Kalktım dayanamadım yine test yaptım bebe time marka. O kadar ince bir çizgi çıktı ki çizgi demeye bin şahit. Sadece ben de görüyor olabilirim bi bakar mısınız 3. Dakikada çıktı kuruma falan olamaz daha yeni yaptım
Görmek istediğim içinmi görüyorum yoksa vardamı görüyorum anlamadım koz 🤦🏻

Kaç gün var bat a

Kaç gün var bat a
9 canım. Daha çok erken farkındayım ama vücudumu iyi tanıdığımı düşünüyorum kist falan da yok hiç yaşamadığım şeyler yaşatıyor bana ne bileyim bir umut yaptım işte. Eğer bu pozitifse bu ay gördüğüm 2. Pozitif olacak. Artımed e güvenemedim ama herkesi yanıltmış

9 canım. Daha çok erken farkındayım ama vücudumu iyi tanıdığımı düşünüyorum kist falan da yok hiç yaşamadığım şeyler yaşatıyor bana ne bileyim bir umut yaptım işte. Eğer bu pozitifse bu ay gördüğüm 2. Pozitif olacak. Artımed e güvenemedim ama herkesi yanıltmış
Aynı tarihler de benimde ovülasyon pik verdi benimde 9 gün var beklemek çok zor :KK43:

Bu arada artimed bana hayalet çizgi bile çıkarmadı kaset testi sizde çıkıyorsa bi ihtimal 😂

Hayır kasıklarım biraz ağrıyor ama benim sık yaşadığım bi durum olduğu için hiç dikkate almıyorum batma gibi de değil göğüs hassasiyeti falan hiç bişey yok
Ben regle 1-2 gün kalaya kadar bir şey anlamazdım o yüzden bu ay afalladım aslına bakarsan. Yumurtlama tarihimden itibaren geçmeyen bel, bacak, kasık ağrısı çekiyorum. Dediğim gibi hormonel ya da kist gibi bir rahatsızlığım yok hiç olmadı. İlk evlendiğim dönemler enfeksiyon yaşamıştım üzerinden 1 sene geçti. Eşim varikosel. Onda da sperm testlerinde büyük bir problem olmadığını söyledi doktorlar. Birkaç doktora gitti. Tedavi önermedi hiçbiri. Ama ister istemez bizi bebek konusunda hızlandırdı bu durum. Yaşımız genç 24-25 yaşlarındayız aslında çok stres yapmıyorum ama sabırsız bi insanım maalesef

Son attığımda bir şeyler görebildin mi? kendi gözlerime emin olamıyorum çünkü 😂😂
Çok hayal meyal gözüküyor ama gerçekten kendimizi çok yoruyoruz Şuan olsa bile anlamayız bence beklemekten başka çaremiz yok şu bir hafta geçsin diye psikolojim bozuldu resmen bende bi belirti yok ama umut var içinde ♥️

Bende de ince çizgi cikmisti bebe time ve fotoda cikmiyordu bile. O gün beta 45 gelmiştim
Ki sizinki ilk idrar da degil

Çok hayal meyal gözüküyor ama gerçekten kendimizi çok yoruyoruz Şuan olsa bile anlamayız bence beklemekten başka çaremiz yok şu bir hafta geçsin diye psikolojim bozuldu resmen bende bi belirti yok ama umut var içinde ♥️
Evet çok haklısın sanırım birkaç gün daha test yapmam sonra birdaha bakarım inşaallah güzel haberler alırız hepimizin gönlündeki hayırlısıyla olur💞

Bende de ince çizgi cikmisti bebe time ve fotoda cikmiyordu bile. O gün beta 45 gelmiştim
Ki sizinki ilk idrar da degil
Bir umut bekliyorum çok teşekkür ederim cevabınız için. Daha çok erken diye heveslenmek istemiyorum ama 2 test yaptım ikisi de silik çizgi verdi bir yandan heyecanıma engel olamıyorum ama çokta erken. Bakalım zamanla güncelleme yapacağım buraya. Bebeğinizi sağ salim kucağınıza almanızı diliyorum. Hayırlı evlat olsun inşallah 💞

X