Adetime 11 gün kala test pozitif olabilir mi?

Ceku balım 😁 sanada oluyormu bugün yürüdükçe sağ kasığıma iğne batıyo gibi oluyo
Valla bana her şey oluyor inan ki 😂😂 galiba kafayı yemek üzereyim 🤯 beni endişelendiren şey aslında gebelik değilse bu yaşadığım şeyler benim normalimin çok dışında. En çok zorlayan bel ağrısı iki dakika ayakta iş yapınca sanki belim ayrılacak gibi hissediyorum. Bağırsak sistemim bozuldu.Göğsünün tamamında değilde sağ göğsümün alt kısmından koltuk altıma doğru olan kısım acıyor bildiğin.Gebelik varsa da yoksa da bana hastane yolları görünür gibi bu gidişle 😂

Valla bana her şey oluyor inan ki 😂😂 galiba kafayı yemek üzereyim 🤯 beni endişelendiren şey aslında gebelik değilse bu yaşadığım şeyler benim normalimin çok dışında. En çok zorlayan bel ağrısı iki dakika ayakta iş yapınca sanki belim ayrılacak gibi hissediyorum. Bağırsak sistemim bozuldu.Göğsünün tamamında değilde sağ göğsümün alt kısmından koltuk altıma doğru olan kısım acıyor bildiğin.Gebelik varsa da yoksa da bana hastane yolları görünür gibi bu gidişle 😂
Ay benimde sol memem aynı anlattığın gibi ve belimde 😭 yarım saat iş yaptıö belim kopuyor sankş

Benim de bat a 9 gün var sizin silik çizgi var ama ben olumsuz olursa diye korkumdan test de almadım geçene kadar beklicem sanırım dayanabilirsem

Ceku ve umutsuzkedi biraz daha bekleyelim es zamanlı bakalım hepinizin bat aynı inşallah güzel haberler alalım hepimiz😘

X