Doktor mu haklı ben mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydın herkese arkadaşlar bugün sabah dahiliye randevum vardı gittim muayene olmaya neyse içeri girdim şikayetleri anlattım doktor bana lank diye lenf kanserinden şüphelendim öngörüm o yönde dedi elim ayağım karıştı neyse birden durup dururken dedi ki daha doğrusu ben anksiyetem olduğunu ilave ettim dedi ki bu kişilerin dezavantajı olmayan şeyleri olmuş gibi göstermek ne?Şok oldum ona göre anlattığım tüm belirtileri olmuş gibi göstermişim bana şizofreni muamelesi yaptı dedi ki bu tetkiklerde bir şey çıkmayacak eminim psikiyatriye git bu nasıl bir üslup o kadar belirtiyi afedersiniz oturma organımdan atmadım zor bela kavga etmeden çıktım ordan sizce kim haklı arkadaşlar birde bana dedi ki eğer tedaviyi reddedersen -tomografiyi reddettim- 5.evre lenf kanseri çıkarsan bana suç bulurlar arkadaşlar hastaya lönk diye bunlar denir mi ilk kez hayatımda böyle bi doktora şahit oldum ben sizce kim haklı?
Şöyle olmuş olabilir mi?
Siz yanlış değilsem geçen benzer bir konu açtınız, şikayetlerinizii yazmıştınuz buraya. Hatta burda da ciddi olabilir diyen olmuştu sanki. Siz de bundan etkilenip, o rahatsızlığın belirtilerini araştırıp, yarısı zaten varsa diğer yarısını da panikten var gibi hisssedip, kitap diliyle doktora nakletmiş olabilir misiniz? 🙄🤔 doktorun üslubu yanlış ama sizde ki panik de durumu tetiklemiş olabilir mi acaba?

Şöyle olmuş olabilir mi?
Siz yanlış değilsem geçen benzer bir konu açtınız, şikayetlerinizii yazmıştınuz buraya. Hatta burda da ciddi olabilir diyen olmuştu sanki. Siz de bundan etkilenip, o rahatsızlığın belirtilerini araştırıp, yarısı zaten varsa diğer yarısını da panikten var gibi hisssedip, kitap diliyle doktora nakletmiş olabilir misiniz? 🙄🤔 doktorun üslubu yanlış ama sizde ki panik de durumu tetiklemiş olabilir mi acaba?
Evet doğrudur kitap dilinde anlatmış olabilirim biraz o anki panikle zaten ben tomografiyi reddetmesem bu konuşma bile geçmezdi aramızda fikrimce

Edebiyat öğretmenliği okuyor halbuki. 💔
Anladığım kadarıyla konu sahibi gidip bütün lenfoma belirtilerini doktora anlatmış.doktor da demiş ki tomografi çekelim.konu sahibi de benim panik atağım, anksiyetem cartım curtum var çektiremem demiş.doktor da demiş eee bu kadar belirtiyi sen saymadın mi? Unuttun mu demiş.lenfoma çıkarsan beni suçlayacaksın yarın öbür gün.konu sahibi de bu cümleyi beni şizofren yerine koyuyorsun diye anlamış.yani adamcağız işini yapmaya çalışmış sadece.konu sahibi tomografi çektirmeden teşhis koymamiş diye doktora kızıyor.bunu bu şekilde anlamak da nasıl bir kafadır artık.konu sahibi çok acayip biri.

daha önceki konularında da bende de güven uyandırmamıştın ama bu konuda Lost gbi iyice bozdun. Orta dereceli okullar açılsa da bi salsan bu forumu. Sıkıldım troll konulardan
Sigrid kimseyi inandırma zorunluluğum yok istersen özele gel atayım tahlillerimi engellerim seni sonra inan kimseyle uğraşacak tahammülüm yok çok ciddiyim gel özele veriyim sosyal medya hesabımı tüm tahlillerimi gittiğim saate kadar atarım sonra da engellerim seni.

Anladığım kadarıyla konu sahibi gidip bütün lenfoma belirtilerini doktora anlatmış.doktor da demiş ki tomografi çekelim.konu sahibi de benim panik atağım, anksiyetem cartım curtum var çektiremem demiş.doktor da demiş eee bu kadar belirtiyi sen saymadın mi? lenfoma çıkarsan beni suçlayacaksın yarın öbür gün.konu sahibi de bu cümleyi beni şizofren yerine koyuyorsun diye anlamış.yani adamcağız işini yapmaya çalışmış sadece.
Lenfoma belirtisini anlatmadım bu birincisi asıl amaç 7 yıllık tiroidime baktırmaktı bu ikincisi kendisi anlattıkça bunu dedi üç sen benim konumda konuşma git köşende döllerinle ağla.

Evet ama tomografi ilaçlı birde asla giremem imkanı yok kapalı alan korkum vae

Eeee ne yapsın peki adam, senin derdin nedir? Hastayım diye gidiyorsun doktor tamam gel tetkik yapayım diyor sen istemem diyorsun. ne yapsın bu adam ? Adam gibi davranmayacaksan sağlık sistemini meşgul etme o doktora gerçekten ihtiyacı olan insanlar var.

Anladığım kadarıyla konu sahibi gidip bütün lenfoma belirtilerini doktora anlatmış.doktor da demiş ki tomografi çekelim.konu sahibi de benim panik atağım, anksiyetem cartım curtum var çektiremem demiş.doktor da demiş eee bu kadar belirtiyi sen saymadın mi? Unuttun mu demiş. lenfoma çıkarsan beni suçlayacaksın yarın öbür gün.konu sahibi de bu cümleyi beni şizofren yerine koyuyorsun diye anlamış.yani adamcağız işini yapmaya çalışmış sadece.bunu bu şekilde anlamak da nasıl bir kafadır artık.konu sahibi çok acayip biri.
Sensin çok acayip biri her gün abuk subuk partnerimin dölü yok partnerim kötü seks yapıyor çok azgınım diye konu açan ben miyim değişik hastalıkla açmışım sen kimsin de bana acayip diyorsun yürü git ya köşende ağla

Eeee ne yapsın peki adam, senin derdin nedir? Hastayım diye gidiyorsun doktor tamam gel tetkik yapayım diyor sen istemem diyorsun. ne yapsın bu adam ? Adam gibi davranmayacaksan sağlık sistemini meşgul etme o doktora gerçekten ihtiyacı olan insanlar var.
Hanımefendi haklısınız zaten korkumu yensem çektiriceğim kan tahlilimi verdim yanımda biriyle gidip tomoya girmeye çalışacağım

Hastalık hastası değilim olaya genel açıklık getireyim sinirle karmakarışık yazmışım ayrıca hiçbir doktor bunu demez diyen sen mi konuştun da biliyorsun adam direkt kansersin demedi öngörüm bu yönde tetkiklerle daha net anlayacağız dedi benim tomografiyi reddetme sebebim kapalı alan korkumun olması o da lenf kanseri çıkıp son evre olursan beni suçlu bulurlar dedi hani çektir demek istedi.
Eee doktorun haksız olduğunu düşündüren nedir? Tetkiklere bakalım belki de psikolojiktir mi demiş?

konudan birşey anlamayan bir tek ben miyim ya?
Ben biraz anın siniriyle karışık yazmışım şöyle özetleyeyim doktor tomografi çektir dedi bende korkumdan reddedip anksiyetem olduğunu söyledim o da yengencin dediği gibi hastalığımın anksiyete yüzünden kendim yapıyor olabileceğimi iddia etti bende buna alındım olay bu

Sigrid kimseyi inandırma zorunluluğum yok istersen özele gel atayım tahlillerimi engellerim seni sonra inan kimseyle uğraşacak tahammülüm yok çok ciddiyim gel özele veriyim sosyal medya hesabımı tüm tahlillerimi gittiğim saate kadar atarım sonra da engellerim seni.

Internet kullanan birisinin herhangi bir tahlil bulması hiç de zor değildir.
Hatta beyin kanseri için CT scan ekledim. Lazım olur.
1000010037.jpg

Internet kullanan birisinin herhangi bir tahlil bulması hiç de zor değildir.
Hatta beyin kanseri için CT scan ekledim. Lazım olur.
Sigrid kendin şizofrensin herhalde kurup kurup yazmışsın ismimle tcme kadar atarım tahlili görünür şekilde mors olmak istemiyorum diyorsan sus bence

Allah aşkına git tedavi ol psikiyatri önerebilirim ağır şizofrensin çünkü geçmiş olsun.

Sen önce üslubuna dikkat edeceksin. Şizofren kelimesini kullanmamayı da öğreneceksin. Burası ne babanın çiftliği ne senin kenar mahallen ne de ben senin denginim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X