Bu evlilik adam olur mu?

Kendisi hem vardıyalı hem de baska iş olarak, dükkan işlerine gittigi için, cocuklarda alıskın onu sık görmemeye,
Bu ara cok mutlu cocuklar sürekli baba etrafında ve ilgileniliyorlar.
Ben de bunları benim için degil cocugun için yap diyorum, benim göz boya boyanmaz ki.

2 yıldır akıtan çesmem vardı onu yapmıs ve inanın 10 dk sürmedi.. Dilimde tüy bitmişti soylemekten.

1 kere de çaması makinem bozuldu ki her gün kullanılır, 10.gün yapılmadı
En son ailem ya yap ya yenisini gönderiyorum dediyarımsaatte yaptı.
Elinden her iş gelir yapabilir ama ertelıyor önceliği farklı idi.

Neyse cocuklar şu an babası ile iyi, dedim alısın birbirinize
Bilmiyor cünkü huylarını filan.

Bana kalırsa hazır adam da değişime açılmışken bir çift terapisine başlayın. Belki her şey dusundugunuzden farklı olur ne bileyim. Yok ben illa bosanacagim diyorsaniz da bunu yara bandı çeker gibi yapın. Boyle uzadıkça herkes için daha zor olacak sonunda. Ben normalde kestirip atan bir tipim ama adamda ciddi çaba görüyorsunuz, terapiyi denemekten zarar gelmez. Baktınız bütün yollar aynı yere çıkıyor, o zaman gönül rahatlığıyla bosanirsiniz. Kafanizda soru işareti kalmaz.

Eğer değişecekse ki neden olmasın son bi şans verilebilir,çocuklar için.. Hırs zarar verme boyutuna geçmediği sürece iyidir aslında.. Cinsellik büyük sorun,3 yılda sırf bu konudan sebep çoktan boşanmıştım ben sanırım.. Siz yinede bi terapi almayı deneyin çift olarak. Kaybedeceğiniz bir şey yok..

Onun için terapistlik bi sorun yokmuş, kendisii tüm sorunları biliyormuş,

Ama vicdan rahatlaması icin belki denennir bilmiyorum.

Yorum yapan herkese tesekkurler

Madem bu kadar çabası var son bir şansı hak ediyor gibi ama tabi karar size kalmış.

O düzeltmeye çalışıyor ama siz istemiyorsunuz

Aslına bakılırsa iş kolik olması kötü bir şey değil

Parayı sağda solda yemiyorsa kendi ailesine gereksiz harcamalar yapmıyorsa sonuçta sizin çocuklarınız daha iyi okullarda okusun diye o da sizin için çalışıyor aslında yoksa adam Zengin olup ne yapacak
Herşey çocuklarım ve ailem için mantığında demek ki
Belki bu zamana kadar sizde bir işe grip çalışmış olsaydınız üzerinde bu kadar fazla sorumluluk hissetmezdi.

Cinsel hayatın olmaması büyük problem ama 3 senede hiç mi bu ilişkide bir anormallik var demediniz ?

Şimdiden sonra düzeltme isteğiniz varsa deneyin bir kere Daha ama içimden gelmiyor diyorsanız da ayrılık şartlarını netleştirin. Madem eşinizin geliri iyi çocuklarınızın ilerde mağdur olmayacağı şekilde nafaka vs isteyin.

Boyle adamların carını yogunu yıyıp kuaforlerden bakımlardan cıkmıcan .Allah korusun cinsellık çok onemlı bence .Adam da nasıl durmuş .Sızde kararlı deılsınız bence gercekten ıstesenız dınlemezsınız bıle .Once para al ev al guzelce delıl topla sonradan cırkeflesır cunku.Hep boyle olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…