bu da benim aşk hikayem ve galiba sona yaklaştım, evliliğim bitiyor:(

.... bereli diye bir şey yazmıştı arkadaş bu özellikler olsa olsa bordo berelilere aittir :) 1 ya da 2 sene önce internetten onların özelliklerini okumuştum :KK9: Çok güç şartlara dayanıklı oluyorlarmış tamam da her gün 2 saat uyuyacak kadar da değildir.Olamaz öyle bir şey.Neyse bakalım konu sahibi gelsin anlamaya çalışacağız.

canım anlattıkların doğrumu diye düşünüyo insan çünkü anlattığın adamı bana sorsalardı hadi bir adam iste fizk karakter vs. sana verelim bukadarını ben bile düşünemezdim. ama senin yaptıklarına gelince aslında yaptıkların normal standart bir adamla evli olsan affedilebilecek şeyler. ama böyle biri affetmez. bide hala nette yazıyosun bu yaşadıklarını olduki allahın işi bi öğrenirse işte ozaman bittin. ama dedim ya adamın bukadar mükemmel olması imkansız gibi geliyo ama bukadarınıda yazman için senin senarist olman gerekio. bence nap et kocana kendini affettir. baştan başlamak istediğini söyle hatanı anlamanı bekliyo ama bence sen hatanın farkında değilsin sadece eşini kaybetmemek istiyosun oraya odaklısın. eğer böyle birini kendine küstürürsen gerçekten onu haetmiyosundur.

kocam ne olursa olsun bana bir yil boyuca dokunmicak
bana kizdigi icin olsa dahi kesinlikle o dursa ben durmam..:KK1:
neyse bu isin sakasi
yani dicem oki cok karisik bi durum....:KK19:

Arkadasim Allah hakkinizda hayirlisini versin. Esiniz bencede cok gururlu bir insan ama sizi eminim cok seviyor. Insallah zamanla düzelir. Cünkü sizin cok Güzel bir askiniz varmis ve halada vardir.

canım anlattıkların doğrumu diye düşünüyo insan çünkü anlattığın adamı bana sorsalardı hadi bir adam iste fizk karakter vs. sana verelim bukadarını ben bile düşünemezdim. ama senin yaptıklarına gelince aslında yaptıkların normal standart bir adamla evli olsan affedilebilecek şeyler. ama böyle biri affetmez. bide hala nette yazıyosun bu yaşadıklarını olduki allahın işi bi öğrenirse işte ozaman bittin. ama dedim ya adamın bukadar mükemmel olması imkansız gibi geliyo ama bukadarınıda yazman için senin senarist olman gerekio. bence nap et kocana kendini affettir. baştan başlamak istediğini söyle hatanı anlamanı bekliyo ama bence sen hatanın farkında değilsin sadece eşini kaybetmemek istiyosun oraya odaklısın. eğer böyle birini kendine küstürürsen gerçekten onu haetmiyosundur.

herkezin bu konuyla ilgılı çelişkılerı var arkadasım konu sahıbı 4/4 lük adamdan bahsedıo bence byle bır insanın olması doğaya aykırı bır kere çünkü hatasız yada herseyı ile mukemmbel bır insan olmak çok zor bu devırdee gel gelelımkı konu sahıbı eşinın pc konusunda çok ii olduğundan bahsetmış kendısı casusu yazılım yuklemiş eşinı takıp için onu bıle hemen yakalamış ve çzmüş şimdı bu yazdıklarınımı okuyamıycak bu çoksaçma içmesı ibadetı çalışması dınlenmesı her seyı bır çelişkı kaldıkı 1 yıl boyunca aynı ewde aynı yatakta yat kalk ve zerre cınsellık yasanmasın bıde eşi ne demış merak etme sana dokunmuosam kımseye dokunmam demiş bır kere bu erkeğin doğasına aykırı erkeklerin her 6 sn yede bır byınlerınden cınsellıği geçirıo olmaları bılımsel olarak araştırılıp kesınleşmış bır olaydır bu arkadaş burayı ne sandı artık bılmem bol keseden sallamış valla artık yutan yıyen olursa itıraf edıyım ilk başta benıde etkıledı konu üzüldum ama konuyu sonlarına kadar inceleyınce olayın saçmalığının farkına varıo insan.

herkezin bu konuyla ilgılı çelişkılerı var arkadasım konu sahıbı 4/4 lük adamdan bahsedıo bence byle bır insanın olması doğaya aykırı bır kere çünkü hatasız yada herseyı ile mukemmbel bır insan olmak çok zor bu devırdee gel gelelımkı konu sahıbı eşinın pc konusunda çok ii olduğundan bahsetmış kendısı casusu yazılım yuklemiş eşinı takıp için onu bıle hemen yakalamış ve çzmüş şimdı bu yazdıklarınımı okuyamıycak bu çoksaçma içmesı ibadetı çalışması dınlenmesı her seyı bır çelişkı kaldıkı 1 yıl boyunca aynı ewde aynı yatakta yat kalk ve zerre cınsellık yasanmasın bıde eşi ne demış merak etme sana dokunmuosam kımseye dokunmam demiş bır kere bu erkeğin doğasına aykırı erkeklerin her 6 sn yede bır byınlerınden cınsellıği geçirıo olmaları bılımsel olarak araştırılıp kesınleşmış bır olaydır bu arkadaş burayı ne sandı artık bılmem bol keseden sallamış valla artık yutan yıyen olursa itıraf edıyım ilk başta benıde etkıledı konu üzüldum ama konuyu sonlarına kadar inceleyınce olayın saçmalığının farkına varıo insan.

e ne diyelimmm...
dogru soze ne hacett..
icki icmese peygamber gibi adam dicem yaaaa
tovbe tovbee :KK19::KK19::KK19::KK19:

konu yalan gercek bilemem

lakin böyle kinci, inatci, siddet yanli bir insanin karakteri nasi düzgün olur, lütfen tükensin böyle türler :KK14:

ne var yani seven kiskanir, yanlis anlamis olabilir kadin, karakterli adam sevdigi karisina öyle bir tokat atiyorki kadin bayiliyor.:KK53: izah etmek konusmak yok coook karakterliymis cook:KK53:
yani kizlar sizede inanamiyorum ya döven bir erkege nasil karakter sahibi diyebiliyorsunuz

sanki kadin kocasini aldatmis, ne yapmis hatasi kiskanmak

madem afedemiyor bosansin, ne öyle eziyet cektiriyo dokunmuyo , bide gidersen cocuklari unut diye tehtid ediyor

benim gözümde karakterli erkek bu degil, seven erkek hic degil :KK19::KK57:

Amaaan, 749375838937 mikemmel özelliğinin yanında bir de eşini dövüverse nolcek ki?:21:

bu adam eğer bu kadar titiz birisiyse,affedilebilecek şeyleri affetmiyorsa bu zamana kadar hiçmi konu sahibi hata yapmadı,mutlaka yapmıştır.seneler sonramı adam birşeye takılıp kadını

cezalandırıyor,bu mantıklı değil.Eğer konu fake değilse bile adam kadını affetse ne olurki,insan hep diken üstünde yaşar öyle bir adamla evliyken,hata yapmaktan korkar,insanız sonuçta.

birde birşey dikkatimi çekti,konu sahibi mimarım diyor ama profil bilgilerinde önlisans yazıyor,mimarlık lisansla olmuyormu yahu?

Son düzenleme:
ben mi anlayamadım acaba
bı gecekonduda oturuyorum dedınız sonrada 1O odamız var dıyosunuz
hıkayeyı okudukça evınız büyüdü

bu arada onu bunu bırakalım da o sızın arkadaşınız ne oldu?
kocanıza aşık olan ben onu merak ettım?

Babanız nasıl ıyıleştı? Böbrek yetmezlığı sonuçta?
böbrek naklı olmadan baya bı ımkansızda...

kocanızın hıç mı geçmışını merak etmedınız?
Ben olsam çatlardım galıba :26:

hele kı bı sene boyunca nasıl cınsel yönde bırşey yaşamadan kardeş kardeş yaşıyosunuz anlamış değılım

son olarak bence eşınız mükemmel değıl, çok zor bı tıp

Acaba gerçek mı bu hıkaye ya :44:

Öncellikle sunu söylemek istiyorum: Bir arkadas konuyu inandirici bulmayan arkadaslara kiskaniyorsunuz demis. Yani simdi dürüst olun ve hepiniz kocalarinizin en iyi yönlerini getirin gözünüzün önünüze.
Ne yani sizin anneniz hastalansa esiniz onu hastaneye götürmezmiydi? Elbetteki götürürdü.
Benim esimin iyi yönleride var, beni sinir eden yönleride. Ama demekki iyi yönleri daha fazlaki hala yanindayiz kocalarimizin. Ben buraya simdi ballandira ballandira bir baslasam esimin olumlu yönlerini, merhametini vs anlatmaya melek dersiniz. Yani sunu demek istiyorumki, hangimiz kocalarimizin en en en iyi yönlerini anlatsak böyle olur.

Gelelim konu sahibi arkadasimiza: Ben seni pekte öyle aman aman kabahatli görmüyorum acikcasi. Bende böyle bir mesaji görsem kiskanirdim, bu normaldir yani. Ama esinizin bunun üzerine size cenenizi hissetmiyeceginiz sekilde tokat atmasi, bosanacagim dediginizde "ne yaparsan yap" demesi, cocuklari göremezsin alamazsin demesi cok saygisizca. Yahu ben bazen baska seylere sinirlenip esime neler yaptim, ne cektirdim. Yeri geldi kendimi tutamayip tokat bile attim, sonra birde piskin piskin gittim boynuna sarilip özür diledim. Sen ne yapmissinki allah askina? sadece kiskanmissin. Buna karsilik onun yaptiklari daha kötü degilmi? Ben birde birseyi cok merak ettim, en yakin arkadasiniz mektup yazmis esinize "benim ol" demis. Bunun üzerine ne yaptiniz peki? onu belirtmemissinizde

banada gerçekten çok uzak geldi.Bir roman bir film gibi.Hayali birşey gibi geldii.Gerçek duygular göremedimmm.:44: 100 tane rakı içen adam alkol komasından ölür.insan dışı bir varlık değil bu..Yazınız çok uçuk geldii.Gerçekle bağdaşmayacak kadar uçuk..

100 tane degil 100lük rakidir o:KK1::KK1::KK1:

konuyu bastan sona okudum,tüm yorumlarida hemen hemen okudum,konu banada biraz abartili geldi ama dogruda olabilir eger dogruysa cok üzüldüm hatasiz kul olmaz her insan bir kere affedilmeyi hak ediyordur.kimileri adami nesli tükenmis mükemmel olarak,konu sahibini cok sansli bulanlar var. ben aksine düsünüyorum böyle bi adamla hayat sürülmez o nasil bi inattir öyle ,seven insan bu kadar uzun zaman esinden uzak duramaz...bide konuya yalandir hikayedir denildikten sonra konu sahibi hic yorum yapmamis bi aciklamada getirmemis...

konuyu bastan sona okudum,tüm yorumlarida hemen hemen okudum,konu banada biraz abartili geldi ama dogruda olabilir eger dogruysa cok üzüldüm hatasiz kul olmaz her insan bir kere affedilmeyi hak ediyordur.kimileri adami nesli tükenmis mükemmel olarak,konu sahibini cok sansli bulanlar var. ben aksine düsünüyorum böyle bi adamla hayat sürülmez o nasil bi inattir öyle ,seven insan bu kadar uzun zaman esinden uzak duramaz...bide konuya yalandir hikayedir denildikten sonra konu sahibi hic yorum yapmamis bi aciklamada getirmemis...
:KK31:
katılıyorum tamamen....

Son düzenleme:

Konu sahibi ben olsam...bende yorum yapmazdım!

Yalan denmiş..hikaye denmiş...denmiş te denmiş...kendini savunma durumunda bırakılmış...niye savunsun ki...bi de inandırmak için mi uğraşacak.

.

konu sahibi bugun hic girmemis ki siteye yapilan yorumlara cevap versin,
sanki girmiste yorum yapmadan gitmis gibi yapilan yorumlar var...:44:

birde konunun yalan oldugunu dusunmuyorum,
kimse durup dururken bu kadar uzun bir yaziyi uydurmus olamaz...:44:

Son düzenleme:
X