bu da benim aşk hikayem ve galiba sona yaklaştım, evliliğim bitiyor:(

Nerede ki bu konu sahibi:44:

Acaba kocasıyla barıştılar da, ekşınsız geçen 1 senenin acısını mı çıkarıyorlar:KK53:

eğitim durumunda önlisans yazıyor fakat mimar olduğunu idda ediyor :44:

Ben söyleyince kızıyorlar işte; hergün yeni birşey öğreniyoruz, demek ki meslek yüksek okullarında 2 yıllık mimarlık bölümleri de var :KK70: Belki tam adı mimari teknikerliği falandır :)

sonmeneksenin kocasını şöyle bı canlandırdım gözümün önünde
çızgı fılm kahramanı gıbı bırşey geldı gözümün önüne :KK51:

mübarek süpermen gıbı bırşey galıba :KK51:

eşyanın tabiatı diye bişey vardır, bu konuda bi çok şey, eşyanın tabiatına aykırı..:KK15:

hikaye de abla var,sonra kızkardeş oluyor, okula gidiyor ,enişte kardeşleri okula bırakıyor..
sonra kızkardeş abla oluyor ,evde cinsellik sohbeti ederken enişte sohbeti duyuyor..:KK35:

konu sahibi eşinin geçmişini,ailesi ile neden küs olduğunu öğrenmiyor bile..neden sonra eve gelen misafirden öğreniyor..
eşinin bordobereli olduğunu günlüklerden öğreniyor.(ne gizemli adam..)
yine konu sahibinin ailesine isteme olayı için eşinin ailesi gelmiyor ,aile de ses çıkarmıyor..sırf kızları mutlu diye..:KK51:

eş ise insanüstü özelliklere sahip manen ve fiziken..:KK35:

hadi mesleki bir olaydan mahkeme ve hapis olayları oldu,mesleğini bıraktı..
neden inşaatta çalışıyor?bilgi birikimine uygun onlarca meslek varken..:KK51:
ana dili gibi bildiği 2 yabancı dil var,bilgisayar programcılığı var..ki 10 yıl eğitimini almışşş..
sen küs,git inşaatlarda amelelik yap..:KK76:

eşyanın tabiatı diye bişey vardır, bu konuda bi çok şey, eşyanın tabiatına aykırı..:KK15:

hikaye de abla var,sonra kızkardeş oluyor, okula gidiyor ,enişte kardeşleri okula bırakıyor..
sonra kızkardeş abla oluyor ,evde cinsellik sohbeti ederken enişte sohbeti duyuyor..:KK35:

konu sahibi eşinin geçmişini,ailesi ile neden küs olduğunu öğrenmiyor bile..neden sonra eve gelen misafirden öğreniyor..
yine konu sahibinin ailesine isteme olayı için eşinin ailesi gelmiyor ,aile de ses çıkarmıyor..sırf kızları mutlu diye..:KK51:

ana dili gibi bildiği 2 yabancı dil var,bilgisayar programcılığı var..ki 10 yıl eğitimini almışşş..

altına ımzamı çakıyorum :KK51:
ne kadar güzel özetlemışsın hıkayeyı :nazar:

konu gercekmi degil mi bilmem yani bu kadar uzun yaziyi uydurulmus olamaz diye dusunuyorum,
yalniz bir ablasi ikide kardesi varmis biri kiz biri erkek yani kiz kardes bir abla bir kiz kardes olmuyor bu durumda :26:

Arkadaşlar 2 yıl okumakla mimar olunmuyor önlisans mimari restorasyon diye bir bölüm var doğru yalnız bitirince hiç bir şekilde mimarlık yapamıyorsunuz.

konu gercekmi degil mi bilmem yani bu kadar uzun yaziyi uydurulmus olamaz diye dusunuyorum,
yalniz bir ablasi ikide kardesi varmis biri kiz biri erkek yani kiz kardes bir abla bir kiz kardes olmuyor bu durumda :26:

canım..uzun yazılması gerçekliğini pekiştirmez ki bence..
nasıl bi hikaye ama..mantık zorlayan şeyler var..

..:KK14:

konu gerçekmi değil mi bilmiyorum ama bence yapımcılar bu hikayeyi alsın senaryolaştırsınlar acyip reyting alır:KK1::KK1:

bende istiyorum bende bende bende.
gözü kulağı süper duyan
namazında niyazında
rakının dibine vuran aynı zamanda
otoparkçıyken onca araba varken,anasını sırtında taşıyan,
babaya böbrek,sevdiceğe kalp,geri kalana dalak böbrek dağıtan.(kasap mübarek)
günde 2saat uyuyup,kalp yetmezliğinden gitmeyen,insomnia olmayan
boy desen boy,endam desen yerinde.yatakta son derece miiiikemmmel,yorgunluk nedir bilmeyen.uykusuzluğu sorun etmeyen
aynı zamanda günlük tutup esrarlı bir hava veren.
sırf salıverilecek diye bir gurup peşmergeyi kurşuna dizen
hücrelerde yatan,inşaatta amele olan,kısa bir zaman diliminde,bir gecekondudan 10 odalı villa yapan denize kıyısı var hemde balığa gidiyor arada bir.işte bu doğaüstü erkekten bende isterim,heman mi desem,xman mi desem bilemedim
laaaa bu spartacüs olmasın,kesin o.aman Allah salıvermeyin romaya falan ortalığın anasını ağlatır,capuayı yerle bir edebilir.

Son düzenleme:
kk hatunları yine bir konuyu Sherlock Holmes edasıyla aydınlatıverdi..:KK37:
bu kadar çok detayı ne konuyu okurken ne de cevap yazarken düşünememiştim
açıkçası...anlayamadığım insanların fantezilerini neden burada canlandırmak
istedikleri..:26: bu nasıl bir tatmin duygusudur? konu açan herkese ön yargı ile mi
bakıcaz?

Ben söyleyince kızıyorlar işte; hergün yeni birşey öğreniyoruz, demek ki meslek yüksek okullarında 2 yıllık mimarlık bölümleri de var :KK70: Belki tam adı mimari teknikerliği falandır :)

peyzaj mimarlığı var 2 yıllık ama şimdi ev falan çiziyorum diyo=/

ay ne mükemmel bi koca dimi zebusum:KK31::KK31:

esini tek yumrukla yere seren boxcumuz sinan samil sam:KK31: sonra 1 sene rahib gibi yasayan bir oturusta 100 raki icen(o nasil oluyosa) bulunmaz mükemmel ötesi adam. hayir insan olamaz bu , ya melek ya zuzayli .
bizim niye böyle kocamiz yok cok kiskandik simdi:KK14::KK5:

alo kk kendinize gelin ya bu adamin neresi mükemmel:KK53:, bide kiskaniyomusuz:KK60:
ahh nerde böylesi :KK25: bi de günlük tutuyomuş. erkek dediğin günlük tutar mı?

artık sinan samil sam mı olur, kör dövüşü yapan kıvanç mı olur bu irkek bilemem ama ben istemem

kıskanıyoruz evet :KK14:

yazının başında üniv.3.sınıfta staj sırasında tanıdığını yazmış insanüstü özelliklere sahip eşini..:KK35:
profiline neden önlisans yazdığı tartışılır..:KK76:

bencede bu hıkayede çalişiki ifadeler var biçok kişinin yazdıgı gibi.
eşinden bu kadar çekindiğini söyleyen(öyleki tepkisinden korkup gece sarılmaya bile korktgnu söylüyor)
ve gerçekten eşi geçmişinde bu tarz olayları yasamış olsa kimliği açığa çıkabilir veya eşim bu yazdıklarımı öğrenir dahada kötü oluruz endişesine kapılabilir.
anlamıyormkı ınsanlar kafalarından hıkaye uydurup buraya niçin gerçekmiş gibi yazsınlar?
akıl mantık dısı...
ve buraya bunu yazanlar belkide günluk hayatta arkadaşlarımdan biri,belkide çevremde sohpet ettğim herhangi biri...
insan sanıpta konuştuğum insan gibi sandıgım biri...
bu vakaları anlamak gerçekten zor:44:

Son düzenleme:
X