bu da benim aşk hikayem ve galiba sona yaklaştım, evliliğim bitiyor:(

ee böylesi bi erkek hiçbirimizin karşısına çıkmadı. önce bi boşatacağız el birliğiyle

bizim olmadı böylesi. onun niye olsun de mi :KK53:

NOT: ben böyle mükemmel :KK37: erkek sevmem ama kıskancım işte. tedaviside yok :KK25:

ay ne mükemmel bi koca dimi zebusum:KK31::KK31:

esini tek yumrukla yere seren boxcumuz sinan samil sam:KK31: sonra 1 sene rahib gibi yasayan bir oturusta 100 raki icen(o nasil oluyosa) bulunmaz mükemmel ötesi adam. hayir insan olamaz bu , ya melek ya zuzayli .
bizim niye böyle kocamiz yok cok kiskandik simdi:KK14::KK5:

alo kk kendinize gelin ya bu adamin neresi mükemmel:KK53:, bide kiskaniyomusuz:KK60:

çok uzundu ama merak ettim okudum sonra.gerçekten yok yere evliliğiniz zedelenmş.
biz bayanlar işte bazen böyle paranoyaklaşıyoruz maalesef.allah sabır ve kolaylık versin.
sen gideceksin,sen yalvaracaksın,sen anlatacaksın ve sen özür dileyeceksin bence.
yani daha ne yaparsın bilmiyorum ama birşeyler yap.samimi ol.
inşallah herşey düzelir.hakkınızda hayırlısı olur inşallah.son bir şans iste.
yazık o adama onun ne suçu var :KK43:

cok uzuldum yalan veya gercek , ki yalan olsada akli basinda bir insan bunu bukadar yazmak icin ugrasmaz diye dusunuyorum, adam inat inat adamla ugrasmadida cok zor hele birde seviyorsan , allah yardimcin olsun oturup agliyasim geldi :KK43:

100lük rakı demeye çalışmış, 100 tane değil heralde. atacak olsa o kadar atmazdı. ben doğru olduğuna inandım... herşeye bu amerikanın işi diyenler gibi bi durum oluştu. çok sıradan bi konuya bile ayyy sen erkek gibi yazıyosun erkeksinnnn alçaaaaakkkk moduna girenler var :KK1:

Gecenin bu saatinde yorum yapmadan geçemeyecek kadar etkilendim...
Valla yalan gerçek bilemem ama böyle ucuz aşk romanlarında ki imkansız erkek tipleri vardır yaa onları anımsattı bana... fizik olarak çok güçlü yatakta 10 kaplan gücünde kayınpedere böbreğini verecek kadar fedakar günde 2 saat uykuyla yetinen eski mavi bereli amelelikten yükselen zengin otoparkçı...Bir arada kısa sürede iki katlı bir ev yaptırıvermişdi yanlış anlamadıysam 10 odalı...,:nazar:
Aman ben fesadım kıskancım önyargılıyım baştan kabul edeyim...Bu ne bee bunu biri anlatsa bana kahkahalarla gülerim yaaa..:KK9:
Kızım ya tedavi ol!!!!!!!!!! , yada adamın köpeği ol aynı yatakta yattığına şükret bu beyaz seriden fırlamış adamla...

bazi insanlar icin hayat sadece kendi pencerelerinden gördüklerinden ibaret....
öyle ya, zengin insanlarin derdi olamaz... veya bi erkek mümkün degil dürüst olamaz...
hele 1 sene cinsel iliski yasamadan durmak mi? külleyen yalan.
ama tersini yapsa yerden yere vurulurdu burda, bu ne bicim erkek, gercek seven bunu yapmazdi diye...:KK31:
hayret ediyorum bazen biz kadinlara, ne cok seviyoruz hemcinsimizi yerden yere vurmayi :KK31:

her zaman gözardi edilen bi sey var, fake konu diyerek saygisizca yorumlar yapip, suclamalar savururken....
ya gercekse?

ya bu insanin gercekten dertlesecek bi insani ihtiyaci varsa?
bu ihtimal bile yetmeli bunlari yazmamak icin...

Son düzenleme:
yab herkez flsefe felsefe konusmaya çalışıyor.. dedim gene diyorumnekadar dogru bilemem ama bence her neolursa olsun bir insan sattını bukadar boşa harcamaz satır satır hazcak gece vaktı... belki dogru ama kendını tam olarak ıfade edemedı hangımız kocamızın kendimizin gerçkelerini olduğu gibi buralara anlatıyoruz. yani sanal aleme aa kocamla büügün tartıştık sonra barıştık.. varı şöyle diyen kocam eve geldi şu sebebten küfür etti yüz astı bı ara baya dövdüü herkeze küfür ediyo evde osuruyo sıçıyoo... belki biraz kendınden brşeyler katmıştır ama ben 2 sattır bastan 2 kez okudum bence abartıalrı çıkartınca doğru olabilir.. piskolajık sorunları olan bir ınsan bukadar satır satır ugraşmaz.. zamnını kendını şu satırları yazmak için hayattta harcamaz.. biz bile şunalrı yazarken öff be diyoruz kısa kesmeye çalışıyoruzz.. yani kısacası demk istediğim felsefe yapmayı hahaha tedavi ol demeyi ayy bu tambı romandemeyı bırakıp sadece kadının gerçekten orda anlatmak istediği derdine odaklansanız.. herkez kişye konuşmayın diyor ama allah alllahh herkez bu kadını elştiriyor hayatnı.. ee bende oarkadaşalrıma diyorum sizde kişyle haytıyla değilde olayın satırların içindeki acıyı bi hissetseniz..

:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

bazi insanlar icin hayat sadece kendi pencerelerinden gördüklerinden ibaret....
öyle ya, zengin insanlarin derdi olamaz... veya bi erkek mümkün degil dürüst olamaz...
hele 1 sene cinsel iliski yasamadan durmak mi? külleyen yalan.
ama tersini yapsa yerden yere vurulurdu burda, bu ne bicim erkek, gercek seven bunu yapmazdi diye...:KK31:
hayret ediyorum bazen biz kadinlara, ne cok seviyoruz hemcinsimizi yerden yere vurmayi :KK31:

her zaman gözardi edilen bi sey var, fake koku diyerek saygisizca yorumlar yapip, suclamalar savururken....
ya gercekse?

ya bu insanin gercekten dertlesecek bi insani ihtiyaci varsa?
bu ihtimal bile yetmeli bunlari yazmamak icin...

:KK9::26::26::26::26::26::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ve şunuda eklemek isterim herkez öğretmen yada terzi olmuyor.. burda zengini fakiri hallicesi var.. nerden bilebilirsin ne olduğunu... :KK34:

hikayeyi okurken açık söyleyim çok etkilendim giriş kısmında
ama ne zaman ki babanızın kaza sonucu böbreklerini kaybedecek nakil gerekecek bi duruma gelmesinden bahsettiniz
ve sonrasında kendi kendine iyileştiğinden o zaman bütün inandırıcılığını yitirdi tüm anlattıklarınız
uzun süredir böbrek yetmezliğinden tedavi gören çok çok sevdiğim eniştem geldi aklıma
durumu o kadar ciddi ve ağır ki keşke geri dönüşü dediğiniz gibi kolay olsa
böbreklerdeki yıkımın geri dönüşü yoktur malesef
aramızda doktor sağlıkçı arkadaşlar da vardır onlar daha kesin bilgi verirler
böbrek nakli durumuna gelmiş bi hastanın kendi kendine böbrekleri iyileşseydi
böbrek hastalarının diyalize ihtiyacı olmazdı
ya abartıyosunuz ya başka bişey artık:KK14:

Son düzenleme:
100 tane rakı değil ya 100 lük rakı hanımlar :) Ben de tanıyorum 100lük rakı içip hiç içmemiş gibi hareket eden bir adamı.Başkası olsa kesinlikle ölür.Ama eşi gerçekten zamanında bordo bereliyse konu sahibinin anlattığı her şey onların özelliklerine uyuyor.Zaten bordo berelilere insan üstü varlıklar deniyor.Anlattıklarının hepsi uyuyor.Güçlü olması,disiplinli olması,az uyuması.Ama hangi irade,hangi disiplin,hangi erkeklik 1 sene kadınına dokunmamaya dayanır orada kaldım işte ben.Hele de seviyorsa.Sevmiyorsa tamam derim ilgisi yoktur artık arzulamıyordur.Ama seviyor diyor.

konuda bordo bereli diye bişey hiç görmedim ve görsem bile bordo bereliler makine değil bir insandır o kadarda büyütmeyin

hayatın olağan akışı diye bir şey duyduysanız anlattıkları hayatın olağan akışına aykırı bilesiniz. ben eminmişim gibi konuşmak kimse üzerinden birileriyle iddialaşmak istemiyorum ama tamamen hayatın olağan akışına ters bir hikaye bu. böbreklerin iyileşmesine biri değinmiş zaten bunun haricinde başka başka şeyler de var.

her neyse benim için önemli değil doğru ya da yalan iki türlü de Allah bu yazıyı yazana yardım etsin diyeceğim tek şey bu.

duyarlı insan olmak lazım evet ama bu kadar da aleni bir hikayeye inanmak bana duyarlılıktan fazlası gibi geliyor açıkçası. bunca yıldır çeşitli internet platformlarında yüzlerce yalan söyleyen insan gördüm ve bunu yazanın da bu grupta bir insan olduğunu düşünüyorum.

dediğim gibi Allah yardımcısı olsun her iki türlü de.

Hiçbir şey anlamadım ben :44:
Yani böyle şey oldu...
Ya açıkçası şuan ne düşündüğümü bile bilmiyorum sanki, nasıl başlayım yoruma onu bile bilemedim.
Yazını okudum ama böyle bişeyler eksik sanki bu konuda.
Hani bir film izlersiniz izlersiniz merakla izlersiniz ama sonunda öyle bir biter ki, "Noldu Laaaaaa?" şimdi dersiniz.
Aynen öyle. "Noldu Laaa şimdi ?" :26:

Hikayenin doğruluğu ya da yalan olduğu beni ilgilendirmiyor; konuda ki erkek karekter, kesinlikle öyle havaya uçurulucaka bir karekter değil.

Toplum olarak sevgiye, ilgiye bu kadar aç olunduğu için mi, sevgi gösteren erkeklerin hiç kusurunu görmüyoruz ? !

Bu konuyu anlatan bayanda hataları görmüyor sevgisinden, cif reklamlarından çıkan süperman adam sınıfına koyuyor kocasını.

Tamam bayanında hataları olmuş olabilir ama birçok bayan gibi bazı konularda fevri davranmış..

Ben mesaj olayına verdiği tepkiyi çok yanlış bulmadım..Olabilir..

O an ne hissetmiş bilemeyiz. Her an insan aklını kullanamıyor.

Çocuğuna karşı soğuk kanlı davranmış diye eşine karşı soğumasını anlamadım..

Bence bir erkeğin böyle davranması gerekiyor zaten.

Ne yapsaydı bağırıp çağırıp sana söylemiştim demesi mi gerekiyordu ?

.....

Herşeyden önce kinci bir yapısı varmış; ailesiyle küs diye okuduğumda aklıma bu geldi, sonlara doğruda yanılmadığımı anladım.

Bir sene meseleyi uzatacak kadar umursamaz, kindar; ayrılırsan çocukları elinden alacağım diyecek kadar sevgiden saygıdan yoksun.

Bu mu sevgi ?

Başlarım baklava göbeğe, gövdesinden büyük omuzlarına..

Şiddet kelimesine bile tahamul edemiyorum, bırakın tokat atmayı, adam hanımının çenesini çıkaracak kadar sert vurmuş..

Elini tutup sıksaymış sinirlendiyse hanımının tokat girişimine; bu bile fazlayken, o ne oluyor.

Adam alkol alıyor daha ne olsun, iki çocuk bulunan evde paketlerce sigara içiyor.

Kesinlikle bir uzmandan yardım almalısınız.. İkinizinde biraz dinlenmesi şart.

İki masum yavru için mücadele etmelisiniz.

Hayırlısı olsun hakkınızda.

1Sennn seni yakaladım söyleyeyim yakalamışken, mesaj kutun dolu mesaj atamıyorum. Bir arkadaş daha yazmıştı mesaj kutun dolu diye. Haberin olsun :KK16:

X