bu da benim aşk hikayem ve galiba sona yaklaştım, evliliğim bitiyor:(

Yazdıkların çok tuhaf geldi hem o kadar para kazanıyo hem o kadar çalışıyo hemde sana büyük vakitler ayırıyor.Yazdıkların eski Türk filimlerini anamısattı özellikle Yaban

Eger yazdiklariniz gercekse simdiden özür dilerim ama bana´da okurken bir garip geldi.

Mesela konu sahibi arkadasimiz 7 yil önce santiye´de tanistiklarini yaziyor hemen ilk satirlarda....ama sonra sorulunca 8 yillik evli oldugunu söylüyor....hadi diyelim küs olduklari 1 yili cekti, yani 7..buda demek oluyorki tanistigi gibi hemen evlendi.....eee peki esi bir gecekondudan nasil 10 odali 2 katli bir ev yapabildi ozaman? Bunun icin en az 1 yil gerekmezmi? 10 günde yapilacak is degilki bu..

"bu konu gercek degil" demek de sanirim bi ceza alma sebebi bu forumda ama napiyim simdi?!
baya bi celiski var konu icinde.
yada konu sahibinin anlatis biciminden kaynaklaniyor.
normalde bizim bildigimiz insan vucudu(!) 100 rakiyi kaldiracak kapasitede degildir. yasamasina imkan yok!!
"canim,cicim,askim" gibi hitap sekillerinden hoslanmayan,romantik olamayan adam; konu sahibinin babasi hastanedeyken cumlesine "bebisim"le baslayip ardindan "kalbimi sana verdim ya !" gibi romantik bi cumle kuruyor.

senin biraz kafan karışmış canım ya...

biraz sakin kalıp düşün bence de.. çok çelişkili yazdıkların

bende bir çırpıda okudum ama bi gariplik var ya anlatım tarzı mı desem ne desem:26: bide mimarlık okumussun o nasıl bi bozuk anlatımdır ya okurken türkçeyi sonradan öğrenmişsin hissine kapıldım :KK20:

siz bence yaşadıklarınızı kaleme alın
belki satıs patlaması olur
150 kilo kaldıran dev adam :KK15::KK53:

Umarım konu sahibi şizofren değildir, umarım sadece öylesine dalga geçmek için yazmıştır. Ama bana öyle geliyor ki bu anlattıklarını gerçekten yaşadığını düşünüyor. Bu yüzden yalancısın vs. gibi yorumlarda bulunmayalım ve onu suçlamayalım. Umarım kendisiyle ilgilenen birileri vardır, malesef bu rahatsızlığın tedavisi yok.

Umarım konu sahibi şizofren değildir, umarım sadece öylesine dalga geçmek için yazmıştır. Ama bana öyle geliyor ki bu anlattıklarını gerçekten yaşadığını düşünüyor. Bu yüzden yalancısın vs. gibi yorumlarda bulunmayalım ve onu suçlamayalım. Umarım kendisiyle ilgilenen birileri vardır, malesef bu rahatsızlığın tedavisi yok.

devam eden yorumları okumadım arkadaslar konu fake mı cıktı konu sahıbı rahatsızmıymıs:KK53:

konu sahibine teşhisi koyduk. reçetesini de yazdık : tedavi imkansız :KK37:

arkadaşlar hepimizin takıldığı noktalar olmuş hikayede abartı olabileceğini düşünüyorum bir kaç arkadaşımız rakı konusuna takılmış anlatım yönünden sorun olduğu için 100 tane demek istediği sanırım 100lük rakı gibi geldi bir çok konuda tezatlık var benim takıldığım konu üniversite bitirmiş birisinin bu kadar kötü bir anlatıma sahip olması

arkadaslar yorumlarınızı okuyunca konu banada ınandırıcı gelmedı gece okudugumda ınandım aslında yazdıklarına ama smdı celıskı dolu geldı banada özellıkle canım cıcım demesnden hoslanmıyor olması ama hastanede konusahıbıne bebısım demesı hemde baskalarının yanında :KK14:

konu yalan gercek bilemem

lakin böyle kinci, inatci, siddet yanli bir insanin karakteri nasi düzgün olur, lütfen tükensin böyle türler :KK14:

ne var yani seven kiskanir, yanlis anlamis olabilir kadin, karakterli adam sevdigi karisina öyle bir tokat atiyorki kadin bayiliyor.:KK53: izah etmek konusmak yok coook karakterliymis cook:KK53:
yani kizlar sizede inanamiyorum ya döven bir erkege nasil karakter sahibi diyebiliyorsunuz

sanki kadin kocasini aldatmis, ne yapmis hatasi kiskanmak

madem afedemiyor bosansin, ne öyle eziyet cektiriyo dokunmuyo , bide gidersen cocuklari unut diye tehtid ediyor

benim gözümde karakterli erkek bu degil, seven erkek hic degil :KK19::KK57:

Soluksuzca ve büyük bir merakla okudum.. Her şeyi çok anlaşılır bir şekilde anlatmışsınız.. Ama madem bu kadar güzel bir anlatma yeteneğiniz varken neden eşinizle dürüstçe ve açıkça konuşmayı denemek yerine sessiz kalıp, ağlamayı, onu takip etmeyi, yatakta yatarken elinizin değmesinden bile korkar hale gelmeyi tercih ediyorsunuz ki??

Eşiniz anlatılanlara göre muhteşem birisi.. Evet katı kuralları olabilir askeri geçmişi nedeniyle ama sizi gerçekten sevmese, size değer vermese emin olun o evliliği bir saniye bile sürdürmez, sürdürse dahi sizi aldatır..

1 yıldır böyleyiz diyorsunuz ve hiçbir şey yapmadan nasıl durdunuz açıkçası buna anlam veremedim.. Birkaç gün, bir hafta, hadi bir ay konuşulmaz anlıyorum ama insan aynı evi aynı yaşamı paylaştığı diğer yarısıyla neden konuşmaz, neden kendini anlatmaz, neden kendini affettirmez bunu gerçekten anlamıyorum..

Farkında olduğunuz gibi hatalı sizsiniz.. Eşiniz sizi aldatıyor dahi olsaydı verdiğiniz tepki çok yanlış..

Bence hayatınızı bizlerle paylaşmaya karar vermek bile sizin için yeni bir başlangıçtır kii bugünü iyi değerlendirip, iyice düşünüp adım atmalısınız..

Unutmayın; eşiniz sizi seviyor..! Bunun kıymetini bilin.. Ve çaba gösterin..

Olmayacaksa da böyle arafta kalmaktan iyidir.. Ama bir şeyler yapmış olun lütfen..

konu yalan gercek bilemem

lakin böyle kinci, inatci, siddet yanli bir insanin karakteri nasi düzgün olur, lütfen tükensin böyle türler :KK14:

ne var yani seven kiskanir, yanlis anlamis olabilir kadin, karakterli adam sevdigi karisina öyle bir tokat atiyorki kadin bayiliyor.:KK53: izah etmek konusmak yok coook karakterliymis cook:KK53:
yani kizlar sizede inanamiyorum ya döven bir erkege nasil karakter sahibi diyebiliyorsunuz

sanki kadin kocasini aldatmis, ne yapmis hatasi kiskanmak

madem afedemiyor bosansin, ne öyle eziyet cektiriyo dokunmuyo , bide gidersen cocuklari unut diye tehtid ediyor

benim gözümde karakterli erkek bu degil, seven erkek hic degil :KK19::KK57:

aslında doğru söylüyorsunuz bende bu yonden dusunmedım ama konu sahıbı oyle bır anlatmıs ki film kahramanı gibi yok herkes saygı duyardı yok fakıre yardım ederdı devletın odeyecegı parayı haketmediğini düşünüp geri çevirdi babama böbregını vermek ıstedi vs vs
bizde nerdeyse bayanın eşinin yasadıgı evı türbe yapacak duruma geldık

Cok cok uzuldum ya mutlu giden bir evlilik ne hale gelmis... Sanirim biz kadinlar kiskancliktan erkeklerin cok fazla uzerlerine gidiyoruz.

Umarim duzelirsiniz

Nedense ben doğru olduğuna inandım. Belkide hikaye beni etkilediği içindir. Anlattığı erkek tipi biraz da benim nişanlıma benziyor. O açıdan da bana yardımcı oldu. En azından nasıl davranmamam gerektiğini öğrendim. :KK34:

Konu sahibi arkadaşa da konunun gerçek olduğunu düşünerek yorum yazayım. Eğer sabrın varsa bekle anlattığın karaktedeki br adamın seni başkası ile aldatacağını sanmam. Sadece senin ona olan güvensizliğini hazmetmeyi bekliyor.

Bir de yazı şekline takılanlar olmuş. Her niv. bitiren iyi yazar diye bir durum olmaz. Kenan Işık'ın programına katılan kızı gördüğünüz. Özel bir üniv. siyaset okuyor siyaset sorusunu bilemiyor. Neyse o yüzden buna takılmamak gerekir.

benim koca bana 1 yıl dokunmayacaksa aynı yatakta işi ne? bi teppükle fırlatırım yataktan :KK14:

neyse konu bana da inandırıcı gelmiyor. umarım konu sahibi dalga geçiyordur

eğer akıl sağlığı yerinde değilse üzülürüm. her şeyden önce insana akıl lazım çünkü

X