Bu bir aldatmamidir?

yesa yesa eşinin telefonunda ses kaydetme özelliği varmış ama eşi bunun farkında degilmis

Aynen oyleymis yaa. Eşi de nasıl cakalllll whatsapp dan yazma orası tehilkeli diyormus. Konuşma olayını öğrense direk buluşmaya dönecek heralde ya da ikinci bi hat fala alır. offff offf Allahim bildiği gibi yapsın bu utanmaz arlanmaz erkekleri /insanları

Sizin bu konuşmalardan detaylı olarak nasıl haberiniz oldu?yazışma varsa nasıl elinizde delil yok? eşiniz rahatça nasıl onunla görüşücem diyebiliyor? bu kadar şey ispat değil mi daha ne olacak ne demek geçem hafta bekardım? ve sizde hala sakinsiniz öyle mi? hadi canım

Merhabalar arkadaşlar, eşimle ilgili bir soru sormak istiyorum. Eski iş yerinden bir bayan arkadaşı var eşimin, ama çok uzun süre beraber çalışmadılar. En fazla bir ay kadar falan çalıştılar. Sonra eşim işten ayrıldı. Bu bayanın iki çocuğu var, eşi vefat etmiş yıllar önce. Çocuklarıyla beraber yaşıyor. İşten ayrıldıktan sonra da nadiren de olsa görüşmeleri oldu telefonda falan. Kadın biraz fazla samimi, eşimin de ondan kalır yanı yok bayılır flortlesmeye. Soracağım şey şu ki,
Ben bir kaç hafta önce memlekete gittiğimde eşim gecenin 12sinde iki kere aramış bu kadını ama açmamış kadın. Sonra geri de dönüş yapmamış. Bir hafta sonra aradı kadın tekrar, eşim ona dediki geçen hafta bekardim ben, aradım seni gece bakmadın çıkar dolasirdik biraz dedi, kadında geldilermi diye sordu. Sonra herhangi bir hafta içinde görüşüp buluşmak için anlaştılar. Şimdi evli bir erkeğin yalnız bir kadınla başbaşa dışarı çıkıp çay kahve muhabbeti yapması normal mi? Ben mi anormal karşılıyorum bilemedim. Konuşma tarzlarında bir anormallik yok, eşim ona dostum diye hitap eder hatta. Ve sık sık gorusmuyorlar, iki üç hafta da bir falan. Bu bir aldatmamidir?
İlave: bu bayanla birkaç gün önce yine konuşmuşlar, kadın diyor ki senin hatundan korkuya arayamiyorum seni, msj yazamıyorum diyor, eşim de diyor ki ne korkuyorsun yahu cinsel içerikli birşey yazmadığın sürece istediğini yazabilirsin diyor. Sonra hahahahha gulusuyorlar.
Not: bu konuşmaları yüzüne vursam bir şekilde sıyrılır işin içinden, öyle bir yeteneği var. Daha somut deliller pesindeyim. Siz ne diyorsunuz bu duruma?
nasıl bir dostluktur bu????? evli kadının erkek, evli adamın kız arkadaşı olamaz , varsa da olanla ailecek görüşülür öyle başbaşa görüşmeler, gecenin bir yarısı konuşmalar falan olamaz.
adam resmen flörtleşiyor, hatta muhabbet dozunu aşmış, bence cinsel temas yoksa bile kesin bir aldatma var.. ben olsam her ikisininde ağzının payını verir, koca müsveddesini de kapının önüne koyardım!

Sizin bu konuşmalardan detaylı olarak nasıl haberiniz oldu?yazışma varsa nasıl elinizde delil yok? eşiniz rahatça nasıl onunla görüşücem diyebiliyor? bu kadar şey ispat değil mi daha ne olacak ne demek geçem hafta bekardım? ve sizde hala sakinsiniz öyle mi? hadi canım
konuyu baştan okumadınız sanırım. konuşma dinleme özelliğinden yakalamış konu sahibi. delil toplamaya çalışıyor boşanabilmek için. helal olsun valla :KK9:

Merhabalar arkadaşlar, eşimle ilgili bir soru sormak istiyorum. Eski iş yerinden bir bayan arkadaşı var eşimin, ama çok uzun süre beraber çalışmadılar. En fazla bir ay kadar falan çalıştılar. Sonra eşim işten ayrıldı. Bu bayanın iki çocuğu var, eşi vefat etmiş yıllar önce. Çocuklarıyla beraber yaşıyor. İşten ayrıldıktan sonra da nadiren de olsa görüşmeleri oldu telefonda falan. Kadın biraz fazla samimi, eşimin de ondan kalır yanı yok bayılır flortlesmeye. Soracağım şey şu ki,
Ben bir kaç hafta önce memlekete gittiğimde eşim gecenin 12sinde iki kere aramış bu kadını ama açmamış kadın. Sonra geri de dönüş yapmamış. Bir hafta sonra aradı kadın tekrar, eşim ona dediki geçen hafta bekardim ben, aradım seni gece bakmadın çıkar dolasirdik biraz dedi, kadında geldilermi diye sordu. Sonra herhangi bir hafta içinde görüşüp buluşmak için anlaştılar. Şimdi evli bir erkeğin yalnız bir kadınla başbaşa dışarı çıkıp çay kahve muhabbeti yapması normal mi? Ben mi anormal karşılıyorum bilemedim. Konuşma tarzlarında bir anormallik yok, eşim ona dostum diye hitap eder hatta. Ve sık sık gorusmuyorlar, iki üç hafta da bir falan. Bu bir aldatmamidir?
İlave: bu bayanla birkaç gün önce yine konuşmuşlar, kadın diyor ki senin hatundan korkuya arayamiyorum seni, msj yazamıyorum diyor, eşim de diyor ki ne korkuyorsun yahu cinsel içerikli birşey yazmadığın sürece istediğini yazabilirsin diyor. Sonra hahahahha gulusuyorlar.
Not: bu konuşmaları yüzüne vursam bir şekilde sıyrılır işin içinden, öyle bir yeteneği var. Daha somut deliller pesindeyim. Siz ne diyorsunuz bu duruma?
Bu hangi mezhep?

Allahim ya sakamisin sen yok bu bi aldatma degil dostluk kardeslik tovbe ya okurken cildirdim sen bunlar konusurken ne yapiyordun senin yanindami konusuyorlardi bu zamanda her turlu kadindan kork kendin saf temiz olabilirsin ama disardaki kadinlar oyle degil maalesef bildigin onunde falan seviscekler sen hala aldatmami diyorsun acilen kocanla konus gerekiyorsa baban abin falan varsa onlarida cagir ayar ceksinler o kadinin numarasini sil engelle kocana yeni bir hat al sen kendin giz yumarsan sonun kotu olur

Neden bana bu konuşma sadece aramalar ile sınırlı kalmamış gibi geldi, cinsel içerikli mesaj yazma ne demek böyle bir uyarı yapmak için ve bunu söyleyecek gevşekliğe sahip olabilmek için bu konunun aralarında rahatsız etmeyecek kıvama gelmiş olması gerekmiyor mu? Hangi erkek arkadaşımız bize bu mesajı gönderebilir ve hangimiz haddini bil diyerek boyunun ölçüsünü almayız? Aralarında bir şeyler yaşanmışa benziyor; geldiler mi diye sormak, whatsapptan yazma diye uyarmak, çaldırıp kapatmak, evde bulunmadığınız anı fırsat bilip gecenin yarısı aramak vb... Bence biraz daha beklemede kalın bu kadar temkinli davranan insan elinizdekilerle sıyrılmayı da başarır. Ya da avukata filan danışın yeterli olup olmadığını sorun ve lütfen bu adam ve kadından sonuna kadar yaptıklarının hesabını sorun midesizler.

Telefonda ses kaydetme varmış

Mesaj yokk

Yok artık şaka mı bu ?? Haddini aşmış ikiside . Kesinlikle normal değil arkadaşlık dostluk değil bu. Bu resmen flörtleşme ...

Hangi dost kadın ve (evli) erkek böyle iğrenç muhabbete girer. ‘Cinsel içerikli yazmada ne yazarsan yaz’ bu cümle zaten seviyesiz ilişkilerini ortaya koyuyor. Evet kadın suçlu evli adama yüz verdiği için fakat eşiniz bin kat daha suçlu rezil bir insan bir saniye düşünmeden dava açardım!

Aralarinda bir iliski oldugu kesin
Ama seviyesini bilemem

Sen bu konusmalari nasil bu kadar detayli duydun?

Bir kadın bir kadının nasıl düşmanı olur bir kez daha görmüş oluyoruz bildiğin aldatma bu. İşin içinden sıyrılacak bir şeyde yok ümüğüne ot tıkarım valla ben olsam terbiyesizler 1 ayda ne samimiyeti bu böyle birde sen nerden biliyorsun bu konuşmaları onu kaçırdım ben sanırım. Birde tepki vermiyor musun hiç normal karşıladığını mı düşünüyor eşin acaba. Bir de illa farklı kanıt mı lazım bunlar yeterli bence boşa onu ve donuna kadarda al

X