Bu bir aldatmamidir?

Böyle dostluk olmaz canım gece aramalar sen yokken gorusmeler yanı sacma geldi bana ben asla izin vermem. Sende esine soyle eski okuldan erkek arkadasım la buluscaz diye ne tepki verecek acıkcası merak ettim. Ama yaptıkları dogru degıl hatta hic dogru degıl

Şu cümle olayı özetliyo bence “..geçen hafta bekardım ben..” Karın yanında değil diye ne demek bekarsın, bu ne rahatlık? Her şakada bir gerçeklik payı arayanlardanım. Evlerden ırak. Kocamı paralardım heralde

Siz nerden biliyorsunuz bu konusmaları? Mesaj degil bunlar konusma anladıgım kadarıyla.. Ayrıca saf olamazsınız bu kadar tabı kı nornal degil. Gelmşyo ki benim elime boyle kadınlar bak ne yapıyorum o arkadaşlığı ben.

Basligina cevap veriyim aldatmadir..aldatiliyorsun veya aldatilmissin...ben olsam kiyametler koparmistim simdiye kadar..ne somut delili bunlardan biri bile yeter bana..hicbir arkadas bi arkadasina cinsel icerikli yazmadigin surece sorun yok demez..esumden korkma biz arkadasiz kotu birsey yapmiyoruz der..

Maalesef çoğu erkek bayılıyor böyle civik ahlaksız kadinlara

Ne sabırlısınız. Ben cinnet geçirir evdeki herşeyi kafasında parçalardım herhalde. Bence bu konuşmalar tahammül edilecek gibi değil.

Fiziki bir aldatma yok ama bu kadını istemiş arzulamış bunun için harekete geçmiş mi bu bir aldatmamıdır diye sorarsan çoğunluk gibi evet derimde
Sizin neyin ispatının peşindesiniz onları yataktamı yakalamayı umuyorsun

Eşimin bir bayan arkadaşıyla oturup çay içmesini yadırgamam ama gece 12 de araması ve söyledikleri olmamış.

Daha önceden çok defa bu kadından rahatsız olduğumu dile getirdim ve bana ısrarla Allah aşkına neyinden rahatsızsin kendi halinde efendi terbiyeli bir kadın. Benim ondan hoslanabilecegim ya da etkileneceğim ne özelliği var diye hep savundu. Yatakta değil tabi de belki daha sağlamlaştıracak deliller arıyorum. Çünkü bunları reddedecek biliyorum. Bir arkadaşımla oturup kahve içmek istemenin neresi aldatmak diyecek

Minareyi çalan kılıfını hazırlar
Mutlaka diyecek birşey bulurda
Buda çok çirkin enkileceğim neyi var kimisi için kadın olması dahi yeterli
Ego tatmini bile olabilir
Sadakat sözkonusuysa bu şekilde konuşmak olmaz
Evli eşi olan bir kadınla bu şekilde konuşabilirmiydi eşin? hayır

aldatma henüz olmadıysa bile göstere göstere geliyor.
o gece eşin bekarken kadın açsaydı buluşsalardı gece 2 de çay kahve içip ayrılacaklarını mı sanıyorsun?
cinsellik yazma dediğine göre, aralarında cinsellik konuşulmuyor mu sanıyorsun?

benim de samimi erkek arkadaşlarım var, hiçbiriyle böyle değilim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…