Bu bir aldatmamidir?

Telefonuna ses kayıt programı kurmanız zaten eşinize güvenmediğinizi gösteriyor. Üstüne bir de konuşmaların içeriği. Hala aldatma sayılır mı diyorsunuz. Daha ne konuşulmalılar. Herşey konuşulmuş.
Zor bir durumdasınız. Allah kolaylık versin. Ben aldatılmayı yaşadım ve boşandım. Mantıklı şekilde kendi planınızı yapıp kurtulun bu kişiden.
Yapılması gereken kendi planını yapman acilenn

Merhabalar arkadaşlar, eşimle ilgili bir soru sormak istiyorum. Eski iş yerinden bir bayan arkadaşı var eşimin, ama çok uzun süre beraber çalışmadılar. En fazla bir ay kadar falan çalıştılar. Sonra eşim işten ayrıldı. Bu bayanın iki çocuğu var, eşi vefat etmiş yıllar önce. Çocuklarıyla beraber yaşıyor. İşten ayrıldıktan sonra da nadiren de olsa görüşmeleri oldu telefonda falan. Kadın biraz fazla samimi, eşimin de ondan kalır yanı yok bayılır flortlesmeye. Soracağım şey şu ki,
Ben bir kaç hafta önce memlekete gittiğimde eşim gecenin 12sinde iki kere aramış bu kadını ama açmamış kadın. Sonra geri de dönüş yapmamış. Bir hafta sonra aradı kadın tekrar, eşim ona dediki geçen hafta bekardim ben, aradım seni gece bakmadın çıkar dolasirdik biraz dedi, kadında geldilermi diye sordu. Sonra herhangi bir hafta içinde görüşüp buluşmak için anlaştılar. Şimdi evli bir erkeğin yalnız bir kadınla başbaşa dışarı çıkıp çay kahve muhabbeti yapması normal mi? Ben mi anormal karşılıyorum bilemedim. Konuşma tarzlarında bir anormallik yok, eşim ona dostum diye hitap eder hatta. Ve sık sık gorusmuyorlar, iki üç hafta da bir falan. Bu bir aldatmamidir?
İlave: bu bayanla birkaç gün önce yine konuşmuşlar, kadın diyor ki senin hatundan korkuya arayamiyorum seni, msj yazamıyorum diyor, eşim de diyor ki ne korkuyorsun yahu cinsel içerikli birşey yazmadığın sürece istediğini yazabilirsin diyor. Sonra hahahahha gulusuyorlar.
Not: bu konuşmaları yüzüne vursam bir şekilde sıyrılır işin içinden, öyle bir yeteneği var. Daha somut deliller pesindeyim. Siz ne diyorsunuz bu duruma?
Sence bir insan dost gördüğü birine cinsel içerikli bişi paylaşmadığı sürece diye bi cümle kurabilirmi demekki cinsel içerikli birşeyler paylaşılıyoki senin koca kişisi rahat rahat bunu söyleyebiliyo yani aldatma sayılırmı diye sormanız çok garip bariz flörtleşiyo bariz aldatıyor siz ne yapmayı düşünüyosunuz aceba

merak ediyorum. başlıkta bahsettiğiniz "bu bir aldatmamıdır?" sorunuzun cevabı çook üzülerek söylüyorum ki "Evet". Sizden enaz 100 metre uzaklaşınca bekar olan bu adam sizi aldatıyor. Gözünüze soka soka aldatıyor.

Peki siz ne yapacaksınız ?

merak ediyorum. başlıkta bahsettiğiniz "bu bir aldatmamıdır?" sorunuzun cevabı çook üzülerek söylüyorum ki "Evet". Sizden enaz 100 metre uzaklaşınca bekar olan bu adam sizi aldatıyor. Gözünüze soka soka aldatıyor.

Peki siz ne yapacaksınız ?
Ben bosanacagim. Belki çok daha net deliller bulurum diye kısa bir süre daha pusudayim sadece. Belki buluşurlar, buluşma yerlerini öğrenir gider foto falan cekerim

Telefonuna ses kayıt programı kurmanız zaten eşinize güvenmediğinizi gösteriyor. Üstüne bir de konuşmaların içeriği. Hala aldatma sayılır mı diyorsunuz. Daha ne konuşulmalılar. Herşey konuşulmuş.
Zor bir durumdasınız. Allah kolaylık versin. Ben aldatılmayı yaşadım ve boşandım. Mantıklı şekilde kendi planınızı yapıp kurtulun bu kişiden.
Sağolun. Ne güzel kurtulmuşsunuz. Evet zor bir durum, insan konduramiyor yakıştıramiyor kabullenemiyor ama durum ortada zaten. Ben 3.bir gözle görmek için sizlere danistim. Sırada kendi planımı yapmak var

flörtleşiyorlar ve normalleştiriyorlar.
kocanız; kadınlara kanka diye yaklaşan erkeklere söylenen amiyane bir tabir vardır. bana onu anımsattı.
kadının da aklına şaşayım.

size hiç saygıları yok.

Kadın: "senin hatundan korkuya arayamiyorum seni, msj yazamıyorum,
Koca: ne korkuyorsun yahu cinsel içerikli birşey yazmadığın sürece istediğini yazabilirsin.
Sonra hahahahha gulusuyorlar."

şu cümle bile midemi bulandırır.

Ben bosanacagim. Belki çok daha net deliller bulurum diye kısa bir süre daha pusudayim sadece. Belki buluşurlar, buluşma yerlerini öğrenir gider foto falan cekerim

yani ne fark eder ispatlamasanız ? belki tazminat için falan mı bekliyorsunuz ? kestirip atmak lazım. tabi bilmediğim bişey, boşanmak için herhangi bir kanıt mı gerekli ?

Allah korusun kimse yaşamasın böyle bir şeyi ama öğrenildiğinde, hatta sadece şüphe bile olsa beklememek lazım. Çok yıpratıcı.

Eğer bi şekilde kendi mail hesabınıza programı yönlendirirseniz, konuşmalar mail olarak sizin mail hesabınızda yedeklenir. Buda aklınızda olsun, çoğu kayıt programında bu özellik bulunuyor.

"ne korkuyorsun yahu cinsel içerikli birşey yazmadığın sürece istediğini yazabilirsin."

ne kadar normalleştirilmiş bir cümle. demek ki kendi aralarında geyiği gayet rahat dönüyor.

yani ne fark eder ispatlamasanız ? belki tazminat için falan mı bekliyorsunuz ? kestirip atmak lazım. tabi bilmediğim bişey, boşanmak için herhangi bir kanıt mı gerekli ?

Allah korusun kimse yaşamasın böyle bir şeyi ama öğrenildiğinde, hatta sadece şüphe bile olsa beklememek lazım. Çok yıpratıcı.

Eğer bi şekilde kendi mail hesabınıza programı yönlendirirseniz, konuşmalar mail olarak sizin mail hesabınızda yedeklenir. Buda aklınızda olsun, çoğu kayıt programında bu özellik bulunuyor.
Hem de acayip yipratici. Ben benden gittim artık. Yüzü gülmeyen, nemrut bir kadına dönüştüm. Değil saçım, kaşlarim bile beyazladi. Konuşmalar elimde zaten, gönderdim kendime

"ne korkuyorsun yahu cinsel içerikli birşey yazmadığın sürece istediğini yazabilirsin."

ne kadar normalleştirilmiş bir cümle. demek ki kendi aralarında geyiği gayet rahat dönüyor.
Dimi? Demekki bu kadar seviyesizler. Arkadaş ayağına da beni ayakta uyutmaya çalışıyorlar.

Ben tavrınızı beğendim, bence de yüzüne vuracağınız şeyleri toplayıp elinizi sağlamlaştırmanızda fayda var. Muhtemelen kadınla konuşarak egosunu tatmin ediyor, ah nasıl da istediğini yapan, eşini umursamayan özgür ruhlu bir adam(!).
Sizin bunları okuduğunuzu öğrenince totosu üç buçuk atacak.

Konuşma tarzımda nasıl bir gariplik yok ne demek ben geçen hafta bekardım. Masem dostu neden çıkıp gezmek için sizin evde olmadığınız zamanı seçiyor. Mide bulandırıcı bir durum

X