Bu ay femera ve çatlatma iğnesi kullananlar toplanın birlikte takip edelim süreci

Yaaaa bence var ama hadi inşallah
Gerçekten hiç bilmiyorum ne olacak burda birçok şey gördüm çünkü bu zamanlarda pozitif olup sonra birden negatife dönenler falan var. Benim 12. Günüm bugün ve çizgi belirgin bakalım 13. Ve 14. Günde de yapacağım çizgi ne durumda olacak biraz stresliyim 😥

Gerçekten hiç bilmiyorum ne olacak burda birçok şey gördüm çünkü bu zamanlarda pozitif olup sonra birden negatife dönenler falan var. Benim 12. Günüm bugün ve çizgi belirgin bakalım 13. Ve 14. Günde de yapacağım çizgi ne durumda olacak biraz stresliyim 😥
İnşallah pozitif devam ederrr

Bende şu an 12.gündeyim yarın 13.günüm sabah test yapıcam inşaALLAH pozitifi görürüz 😊

Üstteki dün alttaki bugün

Eklentiler

• 6BA65CA2-28BB-44D1-A7DB-2FF6E8B59593.jpeg
    6BA65CA2-28BB-44D1-A7DB-2FF6E8B59593.jpeg
    53,7 KB · Görüntüleme: 126
Canim benim bugün 9. Günüm benimde aynı bu şekilde çift çizgi kopkoyu çıktı inşallah gebelik habercisidir bu gebelik testi yokmu evde yapsana kesin belli olur artık testte
Yok ne yazık ki canım :KK43: evde bir kaç tane daha ovülasyon testi vardı yaptım tekrar bu kadar koyu çıkmadı acaba sıvı alımıyla ilgili mi yoksa koyu çıkan test hatalı mı diye düşündüm…

Yok ne yazık ki canım :KK43: evde bir kaç tane daha ovülasyon testi vardı yaptım tekrar bu kadar koyu çıkmadı acaba sıvı alımıyla ilgili mi yoksa koyu çıkan test hatalı mı diye düşündüm…
Aşkım büyük ihtimalle sıvı alımıyla alakalıdır ben mesela bugün ilk defa yaptım çatlatma sonrası en az 3 saat sıvı almamıştım kopkoyu çift çizgi çıkmıştı yarın bakalım ne çıkacak umut Allah'tan 🤲

X