Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Oğlak akrep ama seni biraz tahmin etmiştim enerjinden belli maşallah
Kız sorma içimdeki enerjiyi aklımdaki düşünceyi hiiic tutamam ben karşımdakine ne düşündüğümü o an hemen söylemem lazım bire bir aklıma bi sey geldiğinde o an yaparım hiiic düşünmem önünü arkasini

Ahahahajaj biraz da öyle olmak lazım geliyor bence

Ben de öyle dusundum silik testlerden sonra negatif görünce yıkılacam muhtemelen
Moralini yüksek tut canım hiç bişey belli değil daha. Burada bi başlıkta okumuştum galiba bi kadın test günü test yapmış negatif bir hafta sonra adet olmayınca kan vermiş pozitif çıkmış. Gerçekten Allah ol dediyse olacaktır

Bazen kötü oluyor ay niye dedimki simdi bunu diyorum çocuk konusunda yapamiyonuz mu diyen birine demiştim yapamıyoz gel yanımızda dur da anlat diye
Ahahajajajaja Allah'ım noluuurrr birisine şöyle bişey diyebilsem helal kız sana valla haketmiş. Bana neler neler söylediler de hiç bişey diyemedim. Birinci derece canım kanım annem bile bi çocuk yapmayı beceremiyorsun demişti ne çok zoruma gitmişti

Evet ben de çok gördüm öyle örnek geç döllenme ihtimali falan da var

Hiiih kız hele valla annemle çok dalasiyorum huyumu bildiği ve beni konuşturmak istediği için damarıma basıyor söylüyorum gülüyor karşımda mahsus yapıyor kadın

Özelde de rapor çıkıyor diye umutlanmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…