Bu acıyı nasıl aglayabilirim?

1,5 seneye hemen bi bebe sıkıştırmasanız daha kolay sindirirdiniz, hep bir bağ olacak aranizda diyecektim ki zaten cocuk umrunda değilmiş adamin.
Evet çok haklısınız hemen çocuk yapmamam gerekti gerçekten çok hataliyim ama bilemedim iyi bir baba olur sanmıştım birden değişti insanları tanımak çok zor zaman gerekli

Evet çok haklısınız hemen çocuk yapmamam gerekti gerçekten çok hataliyim ama bilemedim iyi bir baba olur sanmıştım birden değişti insanları tanımak çok zor zaman gerekli
Bundan sonrasina bakın artik, uzulmeyin demek kolay olabilir ama cidden üzülmeyin, değmez bu şahıs icin, kurtuldugunuza sevinin.

Koskoca bir sene, onlarca gün tatil, resmi ve dini bayramlar, hafta sonları… Bir kere bile çocuğunu görmedi yani bu süreçte, çok da lâzım değil böyle bir baba, telefonla da olsa hiç bebeğini görmek duymak istemedi mi?

Destek almak cok istiyorum ama velayet konusunda bana sorun yaratır mı bilemiyorum çünkü beni her yerden her türlü iftirayla vurmaya çalışıyorlar o kadınla birlikte
Bir halt yapamazlar, hiçbir mahkeme küçücük bir bebeği annesinden ayırmaz. O kadınla yazışmslarını falan delil olarak aldınız mı acaba?

neden siz üzülüyorsunuz? bebeğinizi babasız bırakan siz değilsiniz ki.. esiniz seçti böyle olmasını. güclü olun. sürünmesi gereken kişi o

Destek almak cok istiyorum ama velayet konusunda bana sorun yaratır mı bilemiyorum çünkü beni her yerden her türlü iftirayla vurmaya çalışıyorlar o kadınla birlikte
Madde kullanmıyorsanız, başka kötü bir yolda değilseniz; inanın o çocuğu hiçbir güç sizden alamaz. İftira atmakla olmuyor, kanıtlaması gerekiyor. Yüreğinize ferâhlık dilerim, bugünler de geçecek, genceciksiniz; karşınıza biri çıkar, çocuğunuza kan değil can bağıyla bağlanarak babalık yapar, sizin de tüm yaralarınızı sarar dilerim ki. İnanın hayat bu, elbet bir gün sizin de yüzünüz gülecek, yollarınızda çiçekler açacak. Kötü deneyimler yaşamanız, daima kötü deneyimler yaşayacağınız anlamına gelmiyor.

Bir halt yapamazlar, hiçbir mahkeme küçücük bir bebeği annesinden ayırmaz. O kadınla yazışmslarını falan delil olarak aldınız mı acaba?
Evet aldım ama ona da kendi kendine yazdı bize tuzak kurdu diye dilekçe verdiler tabii son söz hakimin bu saçmalığa inanmaz diye düşünüyorum

Çok teşekkür ederim kimseye anlatamamak hep içine atmak o kadar zor ki iyiki bu site var biraz derdimi dökebildim inşallah dediğiniz gibi olur sağolun

kadin mi demis cocuguma kiydim diye, hamile mi kalmis kadin?

uzman cavuslar yine sasirtmiyor. hiic üzülmeyin, bok yesin ikisi de.
Evet kadın çocuğuma kıydım demiş o da nasıl kıyarsın benim yavruma falan demiş daha neler neler öyle igrencti ki maalesef öyleymiş geç öğrendim askerler hep aldatıyormuş hiç istememiştim asker olmasını

Yaşadığın şey çok acı maalesef ama zor kısmı bitmiş. En güzel günlerini tek başına geçirmiş hamilelik, lohusalık, bebeğin en zor zamanlarını aslanlar gibi atlatmışsın. Bundan sonrası daha kolay olacaktır eminim. Bak sen üzüldükçe bebeğin de üzülmüş bir süt içecek. Toparlan o mis kokulunun hatrına.
O ahlaksız herif zaten seni de bebeği de gözden çıkarmış onun için rahat davranmış koca 1 yılda bebeğini merak edip gelmemiş. Böyle biri için 1 dakika üzülmeye düşünmeye değmez. Ben de benzer bir polisten boşandım zamanla düzeliyorsun. Polis asker deyince bir geri adım atın diyorum etrafındakilere. Evliliği oyuncak gibi görüyorlar. İşe gir oku birşeyler yap. Ben bebeğim daha 11 aylıktı başladım işe. O bana çok iyi geldi

Arsız hırsız ev sahibini bastırır olayına dönmüş sizin olay. Kadın sizi nerede görüyor da kötü davranabiliyor?

Çocuğum Babasız kaldı diye düşünme
Zaten çocuk sevgisi falan yok adamdA
Evlilik devam etse de olmazdı
Sizin nezdinizde yazayım. Psikoloğa bu konuda ağladığımda çocuklarını sen değil babaları babasız bıraktı. Sen çocuklarının annesini bir bataklıktan çıkardın böyle düşün demişti. Çok haklı

İstisnalar hariç , Kolluk kuvvetleri hep mi aldatır arkadaş
Birde aldatmalar hamilelik sürecinde oluyor genellikle
Pis herifler

Bu adam ne baba ne koca olmaya layık değilmiş
İyi ki dik durup ayrılmışsınız

Herşey gönlünüzce olsun

Ah canım lohusalık döneminde neler yaşamışsın. Ne kadar güçlü bir annesin sen farkında mısın? Çocuğunu öyle de güzel büyüteceksin ki senin gibi cesur bir annesi olduğu için hep seninle gurur duyacak.
O karaktersizden sana ne köy olur ne kasaba ne de çocuğuna baba. Sen güçlü dur çocuğunu görsün gitsin. Üzülmüyorsun aslında yaşadıkların ağır olduğu için bir sinir boşalması oluyor. Atlatacaksınız çok daha iyi olacaksınız inşallah

Ayni uygulamadan telefon numaraniza nasil ulasmis kadin, orayi bi anlatir misiniz?

Uyelik iptali olmus, neyse gecmis olsun madem, 1 sene cocugunu gormeden durabilmek nasil bir yurek yoklugudur hayret dogrusu, kurtuldugunuza sevindim, sizleri haketmiyormus zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…