Bu acıyı nasıl aglayabilirim?

Arzu9823

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2024
71
27
26
Merhaba. Biraz uzun olacak kusura bakmayın çünkü içimi dökmek istiyorum.Bundan tam bir yıl önce eşimle ayrıldık. Boşanma davamız hala devam ediyor. Eşimle bir buçuk yıl evli kaldık hamileliğimin son zamanlarında arkadaşlarının önerisiyle bir uygulamaya girdi orda biriyle tanışmış kadını Hakan abi diye kaydetmiş ben wpde kadın resmi görünce öyle anladım eşyalarımı toplayıp gitmek istedim inkar etti kadın beni rahatsız ediyodu uygulamadan numaramı bulmuş vs dedi engelledi gitmemi. Tabi içime sinmedi ama doğumuma az kaldı diye gitmekten vazgeçtim bende. Sonra doğum yaptım elinden telefonu düşürmedi devamlı o uygulamada canlı yayın yaptı bir sabah telefonuna gizlice bakıp (normalde vermiyordu) kadınla sevgili olduğunu gördüm. Memleketimize geldik aileler bebeği görsün diye o zaman da gidip buluşmuş yine o uyurken baktım telefonuna öyle gördüm. Ailemi aradım aldılar beni ama çocuk var babasiz büyümesin bir şans daha ver dediler. Geri döndüm bir şans vermek için evimize gittik yaşadığımız şehre. Biraz süre geçti gece uyurken yine içime bir his doğdu gizli dosyalarını resimlerini attığı bir bölüm var telefonda onu keşfettim kadınla konuşmalarını gördüm hamileydim çocuğuma kıydım sen nasıl kıyarsın yavruma vs böyle konuşmalar geçiyordu. Tabi daha fazla dayanamadım babamı aradım bu sefer beni durdurmayın ayrılacağım beni al çocukla ben gelemem tek başıma dedim babama. Sağolsun geldi aldı o günden beridir ailemleyim yarın da bir sene sonra ilk kez çocuğunu görmeye gelecek. Bir senedir hiç görmemiştim. Bunca şeyden sonra ona karşı bir hissim kalmadı geri dönmeyi de kesinlikle düşünmüyorum ama sizlere sormak istediğim bu yaşadıklarımı ne kadar sürede unuturum. Bir sene geçti bir senede elbet toparlandım önceye göre ama tamamen iyileşmiş değilim bize bunları yapmasa yaşanacak çok güzel şeyler vardı çocuğum babasız kaldı vs hep içim acıyor bunları düşünüp nasıl atlatacağım

Bir sene koca senedir o kadar çocuğu gerçekten babası görmeye gelmedi mi? Bu çok korkunç bir şey.

Bu arada online, internet ortamında direkt memleketinden birine denk gelmesi çok zor olasılık, büyük ihtimal kadın memleketinden ya kendisinin tanıdığı ya da birinin tanıştırdığı biridir.

İzin alamadım dedi ama pek inanmıyorum mutlaka o kadını görmeye gelmiştir. Bilemiyorum tuhaf bir uygulamaydı belki dediğiniz gibi biri tanıştırdı kadın da bana düşmanlık ediyor şuan sanki ben ona yapmışım gibi bu kötülüğü öyle davranıyor psikolojim çok bozuldu

Pesss gerçekten yaaa, koskoca bir sene geçmiş ve çocuğunu görmeye yeni geliyor. Kınamak ya da yargılamak istemiyorum ama ne bileyim insan çocuğunu hiç mi merak etmez hiç mi görmek istemez.. Ondan ne sana ne de çocuğuna hayır gelmez bence bu hayırsızlığını düşünüp bu süreci daha kolay atlatabilirsin..

Adam gelip karısını çocuğunu görmüyor ama kadın senle mi uğraşıyor? Resmen doğum sonrası lohusalığını berbat etmişler, bebeğin doğumu en tatlı en minik hallerini zehir etmişler.

İzin alamadım diyor ama ben inanmıyorum kendisi uzman çavuş çünkü 20 günlük yaz izinleri var

Böyle bir adamdan kurtulduğunuz için şükür edin. İnsan eşi hamileyken baba olacağım diye heyecanlanır 1 yıldırda görmemiş çocuğunu nasıl bir baba korkunç. Verilmiş sadakanız varmışsa Allah önünüze çıkarmış. Yarın göreceğiniz için bence stres yaptınız hiç umursamayın önünüze bakın. Allah önünüze güzellikler çıkarsın

Adam gelip karısını çocuğunu görmüyor ama kadın senle mi uğraşıyor? Resmen doğum sonrası lohusalığını berbat etmişler, bebeğin doğumu en tatlı en minik hallerini zehir etmişler.
Evet bir yandan çocuğumu emzirmeye çalışıp bir yandan ağladım gerçekten o kadar zordu ki çok şükür biraz daha iyiyim artık

İzin alamadım diyor ama ben inanmıyorum kendisi uzman çavuş çünkü 20 günlük yaz izinleri var
Yaaa tamam belki zor izin alabiliyor olabilir ama pek inandırıcı değil koskoca bir yıl hiç mi iznin olmadı hiç mi tatilin olmadı. Ayrıcaaa gelemedi diyelim görüntülü arayıp yine görmek isteyebilirdi, merak etmemiş demek ki hiç.. Üzücü..

Amin teşekkür ederim sağolun galiba öyle oldu bir sene önceki herşeyi hatırladım yarın göreceğim için

Görüntülü aradı haftada bir veya on güne bir ama hiç yüzyüze görmedi en son ayrılırken daha 2 aylıktı o zaman aldı kucağına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…