Boşanmış ve Çocuklu Bey

Çok çok doğru tespitler kesinlikle hazır değilim ve ne olur bilemiyorum. Evlilik gibi bir düşüncem zaten yok.
Ancak beni çeken biz birlikte de çok kaliteli sohbetler edip çok güzel eğlenebiliyorduk. Beni çeken bunlar oldu.

Sen cocuksuz o cocuklu; cocuklu olmasi eski esle gorusme faktorunu de beraberinde getirir.. Bunu sorun edecek misin? Cocuklarla yasamayi kesinlikle istemiyorum demissin, o zaman cocuklu olmasi senin icin basli basina problem olacaktir; cocuklarla yasama ihtimali her zaman var cunku..
Normalde yas farkina takilmam ama anlasmazliklar da olunca bana yas farki da fazla geldi.. Ayrica senin yaşın zaten küçük, yeni bosanmissin, millet senin yasinda evliligi dusunmuyor bile daha..
Dersen ki inanilmaz derecede seviyorum, cok cok iyi anlasiyoruz, cok mutluyum; o zaman sorun yok, evlen.. Bunlari diyemiyorsan kendine ve karsindakine yazik etme..

Çok aşık değilim ölüp bitmiyorum. İyi anlaştığımızı düşündüğüm ve beraber vakit geçirirken çok keyif aldığım birisiydi.
Ama -di diyorum işte çünkü artık karşımda o eski adam olduğunu düşünmüyorum ama yine de gönül almayı biliyor.
Eski eşim hiç gönül almazdı belki de ondan iyi geliyor sanırım.

Bence biraz kendine zaman ver.. Hem bosanma olayin cok yeni hem yaşın genc hem de bu kisi ile dogru uyumu yakalamış gorunmuyorsunuz..
Calisiyor musun?

Ne güzel yazmissiniz.. o kadar dogruki. Ama sadece akilli kadinlar bunu düsünüp tartip hareket edebilir.

Yaş farkınız çok çok fazla. Gerçekten de abi diyeceğiniz bir insan ve abi dediğiniz bir insanla nasıl bir ilişkiye başlayabildiniz ilginç. Çocukların evlenince sizde kalması şimdiden sorun. Evlenirseniz çok sorun yaşayacak gibisiniz. Ayrıca çocuklarına yeterli zamanı ayırmayan adam sizin çocuğunuz olunca ilgisiz bir baba olursa şaşırmayın. Simdiden değiştiğini söylüyorsunuz. Evlenince pişman olma ihtimaliniz yüksek. Acele karar vermeyin.

Aranizda yaştan öte jenerasyon farki var. Saglikli birliktelik olmaz ilerisi icin.bi heycan bi adrenalinle baslamissiniz. Gulduk eglendik simdi bana gule gule de ve ayril. Gerek var mi bi kez daha hayal kirikligi yasamana

Ne demişler abi deme lazim olur canm bu iş yaş evlilik ciddi bi durum değil adam için ben senin bi evlilik yapabileceğini düşünmüyorum çünkü keyfine düşkün birine benziyorsun önce ki evliliğin niye bitti ya maddiyat gecimsizligi ya aldatmaydi demi hadi dürüst olalim burda kimse kimseyi tanımıyor nasıl olsa

Yanlış anlama ama seni de pek olgun bulmadım kendini ifade edin tarzından belki de

Neyse bence 2 çocuğun soeumlulyğu ağır. Hayatında hiç çocuğun yoksa Düşünme zaten çok keskin ayrımlar var aranızda gibi görünüyor.

Kim bu espriyi yapacak diye bekliyordum
Gizleyecek bir durumum yok. Eski eşimin durumu çok iyiydi kendi şirketi vardı. Detaya girecek olursam evlenince herkes bana işten çık kocanın durumu çok iyi dedi ama ben bir an bile düşünmedim. Kariyerimi bir adam için bırakmayacaktım tabikide. İsterse kocam isterse babam olsun.
Çok fazla iş gezileri olurdu. Ruhsuz bir evliliğimiz vardı.
Ben evde kitap okurdum o tv izlerdi, ben akşam çıkmak isterdim o tv izlerdi, ben maket aldım evde birlikte bir şeyler yapalım diye o tv izlerdi.
En son şiddete yönelmeye gidince olay fişi çektim.

Aranızda yaş farkı neydi ?

İstemiyorum tabikide. Bunu kendisi de net şekilde biliyor.
Bencede ayrılın çünkü o işler evlenince öyle olmuyor canım o ev o çocuklarında evi olacak gelip kalmak isteyecekler yada babaları yanına almak isteyecek yada siz istemeseniz diyelim çocuklar size ve babasına kin gidecek kalpleri kırılacak kardeşimiz oldu o babamızla yaşıyor ama biz yaşamıyoruz içlerinde hep burukluk olacak.

Ayrıca yaş farkıda çok bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…