Boşanmış ve Çocuklu Bey

Yani bu birliktelikteki amaci sonucu bir dusunun evlilik mi yoksa sadece birliktelik mi? İliski guzel adam bence normal davraniyor gibi, siz yasinizin verdigi kadarini o da yasinim verdigi kadarini yasiyor.. o gormus gecirmis 39 yasinda sizse hayatin tadina yeni variyorsunuz. İliskiniz bu anlattiklarinizla nereye gidiyir bilmiyorum ama yas farkindan kaynakli enerkileriniz uyusmuyor sadece.. gelecek gorunuyorsaniz cocuklar olmasi kimseye engel degildir. Bu iliskiye baslarken cocuklarida biliyordunu sonucta aileniz kabul etmesi ya da etmemesi degilde sizin bunu kandirip sorumluluk alip bu beyfendiyle bir omur gecirebilir misiniz ona bakin. Orn. Sadece cocuk konusu degil bir aksam disari cikmak istedin evlenince o yastaki erkekler genelde cay koy tv basinda oturalim ne isimiz var cikmayalim gibi moloton bir hayat secer suan belki bazi gezmelere sizin icin geliyordur cunku adam gencligini yasamis gezmis eglenmis artik durulma yaslarinda. Size ayak uydurmaktan ziyade sadece bu gezme konusu degil herseyde mutlu edebilir mi? Bu sorunun cevabi sizde cunku beyfendiyi siz taniyorsunuz..

Oğlu beni çok seviyor. Bir akrabalarına ilerde babam ben kardeşim x abla birlikte yaşayacağız demiş. X bey bana şakayla karışık anlattı ben de espriye vurdum olayı ama tuhaf hissettim.

Oğlu beni çok seviyor. Bir akrabalarına ilerde babam ben kardeşim x abla birlikte yaşayacağız demiş. X bey bana şakayla karışık anlattı ben de espriye vurdum olayı ama tuhaf hissettim.
Demek ki kendi aralarında konuşuyorlar yoksa neden böyle birşey desin çocuk hani bir söz var çocuktan al haberi diye tam ona uymuş bu söz.

sizin de çocuğunuz olsa neyse. hem yaş farkı hem sizin çocuksuz olmanız büyük sorun. etrafımda bir çift ikisi de çocuklu olmasına rağmen ve yaşça çok olgun olmalarına rağmen evliliklerini 1 yıl bile sürdüremediler. sebep çocuklar.denge kurmaya çalışmak sizi çok yorar. iyi düşünün.

Çocukları istemiyorsanız niye gorusuyorsunuz cocuklarin günahı ne. Adam çocuklarını bırakırsa zaten iyi biri değildir. Zaten sende çocuk yok onda var yaş farkinizda baya var üstelik muhafazakar ailesi varmış.sizin herşey zit

6 ama hiç anlaşamadık
Eşin monoton olduğu için mi anlasamadiniz kusura bakma ama bu hikaye gibi geldi çünkü bende evliyim kaç senedir bizde de benzer durum var ama bunun için kavga etmiyoruz birbirimizin isteklerine saygı duyuyoruz başka bi sebebi var bosanmanizin şiddet demissiniz ama bu şiddetin sebebi başka bisey bence (kesinlikle)

Ne güzel yazmissiniz.. o kadar dogruki. Ama sadece akilli kadinlar bunu düsünüp tartip hareket edebilir.
Yürüüüüüüü ablacım. Ne de doğru yazmışsın .Güya hepsi aldatılmış ortada kalmış .allahtan beyin sahibi insanlarız da anlayabiliyoruz neyin ne olduğunu

Ya yalan Ne aldatılması ne hali .Çatır çutur eşlerini aldatıyorlar .yeni sevgililerine de böyle yalanlar söylüyorlar .açın gözünüzü açın

Su bosanipta karim aldatti diyen erkeklere inanmayin ya siz korkmayin kendisinden diye bu yalani söylüyor cünkü evliligini bitirmesinin tek gecerli sebebi aldatilmak olabilir:)

Tek ortak yanınız ikinizin de başından bir evlilik geçmesi o kadar. Başka da ortak bir şey göremedim bence bu ilişki evliliğe gitmez

Tamamen yaş farkından kaynaklı bir durum.Adamın hayat anlayışı başka bir yöne kaymış.Benimde nişanlımla aramda 10 yaş var ama bakış açılarımız aynı.Mesela müzikli bir mekana gitsek o asla kalkıp oynamaz ama bende asla kalkıp oynamam sakin bir şekilde otumayı tercih edenlerdenim.Ama siz daha farklı düşünüyorsunuz.
Kaldı ki yani babaanne ve dedeye allah korusun birşey olduğu zaman o çocuklar ne yapacak ? Sizinle gelip yaşayacaklar bu bariz olacak birşey.
Ben iyi düşünün derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…