Boşanmak ya da ömür boyu mutsuzluk mu ?

Kesinlikle öyle, yaşanmış örneği benim işte.. hayal kırıklığı

Aileme son adımda gitmek istiyorum siz bu adamı tanımıyorsunuz her kötülüğü yapar..
Arkanızda birileri olmazsa siz o son adıma asla gelemezsiniz. Ne kadar korkutmuş sizi
Bakın tek sözünüze uzaklaştırma kararı alabilirsiniz. Memursa işini yakacak adımı atamaz. Böyleleri korkak olur. Siz yine boşanmayın istemiyorsanız ama dayak da yemeyin. Uyarın, darp raporu alıp şikayet edin bari yazık değil mi size. O çocuk böyle bir evde nasıl olur haberiniz bile yok. Sevgi dolu ailede büyüdüm diyorsunuz, ona rağmen bu şekilde bir adam karşısında ne duruma gelmişsiniz, kızınız böyle bir ailede büyüyüp nasıl adamlar seçicek siz tahmin edin bunu.

Kuşlar yarın ne yiyeceklerini düşünüp kaygılanmazlar. Balıklar yarın ne yiyeceğiz diye depresyona girmezler.. Her canlı Allah'a emanettir..(bu cümle okuduğum bir kitaptan alıntıdır) Gideceğiniz yolun kestirmesi yok ve sadece bunu yaradan bilir ancak o yola çıkarsanız yaradana emanetsiniz bu yol size nasıl bir sınav olur nasıl bir güzellikle dolar bilemeyiz. "Ama bilinen bir şey haketmediğin bir muamele gördüğünde o kişi senin değerini anlamadan ölmez!" Peygamber efendimizin ayetidir asla zulmetmeyin ve asla zulme müsade etmeyin diye..Son olarak Fazla düşünmek eylemi de geciktirir bir an önce eyleme geçseniz hayrınıza olur gibi..

Ne güzel mühendismişin kendi hayatını kolayca geçirebilirsiniz
keşke kına gecesinde terk etseydin dürüst olmamış ki bu adam sana zaten en başından beri

Aileme son adımda gitmek istiyorum siz bu adamı tanımıyorsunuz her kötülüğü yapar..
Son adım dediğiniz öldüresiye dövülüp ölmek mi?!
Tövbe tövbe ya..
Hanımefendi sizi dayakçı eşiniz gözünüz kapanacak kadar dövmüş.
Neyi bekliyorsunuz daha?

Herkes git diyor yorumları okuyor musunuz?

Gideceğim zaten, ufak bir cesaret lazımdı bana inanın hiç kimseye anlatamıyorum kız kardeşim dahil buna utanıyorum çünkü o dövüyor ben söylemeye utanıyorum..
çok sağolun mesajlarınızı hepinizin ağlayarak okudum ama bana cesaret verdiniz yarın evde yokken baroyu arayacağım belki bilgi verirler çok korkuyorum bu süreçten

Böyle bir adamla geçen her saniye binlerce tekme tokattan daha büyük yaralar açar insanın ruhunda.. silkelenip kendinize gelin çabucak

Reactions: 000
Geçinmek asla derdim değil ben bakarım kızıma sadece ben ilk adımı attıktan sonraki süreçten ve çocuğum ileride büyüdüğünde babasız gibi büyürse vicdan azabı çekmekten korkuyorum
Böyle giderse psikopat bir babanin yaninda sağlıksız bir anne ile de büyüyecek,karşıdan bakan biri olarak anlattıklarınız ve sizin bunlara karşı tavrınız hiç normal değil,sindirilmişsiniz ve sağlıklı düşünemiyorsunuz ,kendinizi düşünmüyorsansız kızınızı düşünün.Eğer o evde kalmaya devam ederseniz kızınızinda ruh sagligi bozulacak ve mutsuz ve güvensiz biri olarak hayata devam edecek.Allah yardımcın olsun bir an önce o evden gitmeli ve psikolojini düzeltmeli ve insan gibi yaşamaya tekrar geri dönmelisin.

Avukattan tam olarak ne duymak istiyosunuz?

Tek düşündüğüm şey kızım ve ailem onlar nasıl daha az hasar görür bunu düşünüyorum sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…