Boşanmak için erken mi? Bu evliliği sürdürmeli miyim?

kaçın bence ana oğul kafadan sakat ikisi de, üstüne gerçekten kötü insanlar. Burda kadın parası peşine düşen erkekten bir halt olmaz diye 2000000kez yazdım, adam nişanlıklı kızın üstünden altınları toplamış. Orda yanlış yapmışsınız ben olsam orda vermezdim altın maltın bu aç köpeğe, o sebepten kavga da çıkardı tekmeyi de atardım.

Bence adam hep böyleymiş, anacı ve bencil ya görmek istemediniz,ya da evlenince değişir kendime bağlarım dediniz.Ahhh ah bu nikâhta keramet var sözünü hep yanlış anlamişsiniz , böyle adamları nikâh değiştirmez,kadını değiştirir ömrü heba olmuş, ruhu sönmüş,alttan ala ala başka birine dönüşür kadınlar .Çocuk yapmayın,en kötü ayrılırım değip rest çekin şu saatten sonra bırakın onlar düşünsün....

Gayet iyi bir soru...Ilk sevdiğim erkek olması, belki de fazla bağlanma, illa bu adamla evleneceğim hırsı...Hepsi boştu. Yeterince bedel öduyorum şu an..
Zararın neresinden dönersek kârdır.
Düzelir ama ne zaman annesi ölünce, sizin artık hevesiniz bittiğinde.
Madem işiniz, gücünüz var düşünmeyin bu çirkef paragöz insanlara katlanmayin.
Bir defa hayata geliyoruz, heba etmeyin, acısı bir yıla geçiyor.

Gözünü ac mis gibi mesleğin varmis o adam sizi çok iyi tanımış sizi ev araba alacak tavuk görmüş. Akilli etmişsin ki ev almamışsın kredi çekmemişsin. 2 ay da gerçeği görmeye başlamışsınız daha kaç ay bekliceksiniz. Cocuk yapmayın tüyünü biran önce

Ana Oğul sizi proje olarak görmüs ve almislar. Oh altin yumurtlayan memur Tavuk. Etinden sütünden yararlaniIiriz demisler siZ de kuzu kuzu herseye goz yummusssunuz, o nisan kurdelasi istenildiginde bu nisani atacaktiniz

Annesinin memesinden ayrılmamış,eteğinin altından çıkamamış erkeklerden ne koca olur ne baba olur. Durumunuz düzelmez. Yine helal olsun ,kv ye gerekeni söylemişsiniz. Ama alınan cevap belli. Zaten oğlunu gerçekten düşünen biri olsa. Burnunu sokmaz. Çocuk işine sakın girişmeyin. Daha beter olur.

Ben de o yanilgiya dustum, ailesinden ayrışır dedim daha da düştü..Benimle mutlu degil aile ve arkadaslarıyla mutlu...Bu bile boşanmak icin sebep zaten
Burada da çevremde de hep söylüyorum, nişanlı ya da sevgilide gözünüze batan bir şey varsa, evlilikte bunu üçle çarpın, kv. görümce de bir şey varsa bunu da beşle çarpın diye. Ama bizim kızlar sıfırla çarpıp evleniyorlar. Biz kadınların bir üst versiyonu daha var, çocuk olunca düzelir diyen. Neyse ki sizde öyle degilmiş.

Daha çok yenisiniz düzelir demek isterim ama düzelmiyorlar, hatta emek verdikçe daha da kötüye gidiyorlar.

Hiç sevmiyorum böyle maddiyat ve dünya işleri için kalp kıranları anlam veremiyorum sevgi varsa gerisinin ne önemi var. Boşanın diyemem ama iyi düşünün çok zorlu bir hayat sizi bekliyor eğer ayrılmazsanız sonrası daha da kötü olabilir bu süreçte lütfen dikkat edin iyi korunun ve hamile kalmayın sadece bunu söylemek istiyorum

Ben saygisizmisim, düş yakasından dedim nasıl boyle bir sey soylermisim...Hep suc bende..Annesi de guzel doldurmus, doldurmaya da devam ediyor

Balık baştan kokmuş

Ben saygisizmisim, düş yakasından dedim nasıl boyle bir sey soylermisim...Hep suc bende..Annesi de guzel doldurmus, doldurmaya da devam ediyor
Yavrum oğul bağımlısı olanlar hemen saygısız ilan eder. O kadın sizi boşar sen boşanmasan da. Çünkü oğlu anasının aklı ile geziyor. Ana ana olsa zaten böyle davranmaz. İkisi de hasta

Hiç sevmiyorum böyle maddiyat ve dünya işleri için kalp kıranları anlam veremiyorum sevgi varsa gerisinin ne önemi var.
Çünkü evliliği maddiyattan ibaret zannediyorlar. Maddiyatla yol alınacağını zannediyorlar. Halbuki para sadece ihtiyaç giderir. Para ile her şey hallolsaydi. Bugün zengin insanlar boşanmaz idi.

Ana Oğul sizi proje olarak görmüs ve almislar. Oh altin yumurtlayan memur Tavuk. Etinden sütünden yararlaniIiriz demisler siZ de kuzu kuzu herseye goz yummusssunuz, o nisan kurdelasi istenildiginde bu nisani atacaktiniz
Kurdeleyi istediğini sanmiyorum bile. Şak diye çekip aldı bence. Annesi de kızmış ama konu sahibi durdurmuş. Bütün kapıları açıp sınırları kaldıran kendisi aslında.

Perde bakmaya görümceyle gitmek kötü bişey mi? Ben eşimin ablalarını çok seviyorum alışveriş vs. ben çağırıyodum özellikle fikir almak için :) Nişana 60 kişi gelmeleri? Bunuda anlayamadım bizede çok kalabalık geldiler ama hayatta birkere olan birşey bunu laf etmeye gerek varmı? Niye herkes bukadar tahammülsüz?

Hiç kendini yipratma. Ayrıl bu heriften ailesinden.ama elindeki varını yoğunu kaptiracaksin donuna kadar alacak diye korkuyorum biraz cevval ol yik ortalığı darmaduman et öyle bırak bari

Olmaz düzelmez boşanın bence.
Eşiniz düzelmez anneci onlar ne derse inanır..
Ama hırka olayında neden üzerine gidiyorsunuz ki vermesin onunla bu konuda konuşmanız bile hata bence değişmez değiştiremezsiniz..
Boşanmayacaksınız da çocuk yapmayın aman..
Çünkü sonunuz gözükmüyor:

Ev küçükse ve istemeye geldiklerine göre bu durumu biliyorlar 60 kişi gelmek saygısızlık gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…