Boşanıyorum

esin kesinlikle seni sevmiyor...
kalibimi basarim ki seni sevmiyor...
senin de dedigin gibi bu adam sadece zaman kaybi
bu evlilikten kimseye hayir gelmez bence evlilik danismanina falan gidin...
bu adamla asla hayatimi surduremezdim...

kızlar arkadaş barıştı siz hala yazıyonuz kocası onun gönlünü almıştır

[sıze="2"]kendini iyi hisset diye söylüyorum yasadıklarının en azından bu kadarını sadece sen yasamıyosun ..bil istedim:) hakkında hayırlısı olsun..[/sıze]

Pardon, ben arada kaçırmışım. Annenlere neden gittin? Tatil için mi kafa dinlemek için mi?

bi evliliği sonlandırmak için illaki aldatma yada şiddetmi olması gerekir?
arkadaşın yazdığı sebepler boşanmak için yeterli sebepler
arkadaşım sakın düzelir diye bekleme daha 1 senelik evli
evliliğin en güzel zamanında bunları yapan adam daha sonraları neler yapar

bu kadar uzun bi liste yapmışsınız cok cok dolmuş artık sınıra dayanmışsınız aslında evliliği bitirecek sebepler değil en azından mücadele edilebilir biraz daha konuşarak ikna edilebilir göremediği şeyleri görebilir belki...

Daha ne yaşayacaktı ki... Hangi kadın "kocam evliliğimin daha ilk yılını mahvetti ama dayanayım, belki o kadar da ruh hastası değildir" deyip bunlara katlanır ki. Kendine saygısı olan hiçbir kadın yapmaz bunu. Ki o adama da muhtaç değil maddi anlamda, neden harcasın kendini...

Evliliği bitirecek sebepler nelerdir merak etmeye başladım ayrıca

1-) Kocam yemek kaşığı ile gözlerimi oydu çıkardı.

2-) Kocam sigarasını benim üstümde söndürüp durdu. Gözlerim oyuk olduğu için ben göremiyorum ama yanık izi noktalar birleşince kocamın resmini oluşturuyorlarmış. Çok da sanatçı ruhlu ya, acaba ayrılmasam mı ki?

3-) Akşam yemeğinin tuzu fazla kaçmış, kocam çok sinirlendi, beni halıya dümdüz yatırıp halı ile beraber dürdü, bütün gece kapının arkasında duvaya dayalı hâlde öylece ayakta bekledim.

4-) Kocamın yüzümü görmeye tahammülü yok, kafamı iki santim kaldırmak istesem balyoz geliyo.

5-) Kocam bazen evde arkadaşlarıyla maç izliyor. Ama ne zaman onların takım gol yese çok sinirleniyor, hep beraber evdeki bütün biraları bana zorla içirip sonra ağzımdan içeri yanan kibrit atıyorlar.

6-) Ama ben bunları fazlasıyla hak ettiğimi düşündüğüm için bir türlü ölüp gidemiyorum da, bırakamıyorum herifi. Biraz daha sabredeyim, bi akşam çıldırır baltayla üstüme yürürse boşanırım artık.

ailemin yanına gittim cünkü kpss baskısından bunaldım..burda cok mutluyum ve daha rahat calısabiliyorum..ilişkinin devamı konusunda ise kafam zaten cok karısık..

bir hafta kaldı şurda. bence bu konuları hiç düşünmemeye çalış.
bu stresi atlattıktan sonra sağlıklı karar verebilirsin.
sınavda başarılar diliyorum.

tesekkür ederim kahvekolik gercekten cok verimli calıstım calıstıkca da kendime olan inancım arttı ve bu evlilikle kendime ne kadar haksızlık yaptıgımı anladım..

İnşallah gönlünüze göre bir yere yerleşir hayatınızı bir şekilde yoluna koyarsınız uygun bulduğunuz biçimde :Saruboceq:

bağırıp cagırdıgı zaman bagırma yoksa polise giderim dediğimde................... git (bu boslugu tahmin edebiliyorsunuzdur)nereye gidiyorsan git istersen cehennemin dibine git diyen bir kocadan hayır gelmez..

Peki 13 Hazirandan beri size karşı bir adım attı mı hiç?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…