Boşanıyorum

kızlar öncelikle cok tesekkürler inanın sıkıntıdan patlayacak durumdayım ben sabaha kadar düşünürüm artık.onu bu gece cektim konustum bak dedim sen bosanmak istiyorsun kararını değiştirmek değil niyetim ama ben de senin pc oyunundan beni evlilliğimizi ihmal etmenden bıktım.sence evlilik böyle mi olmalı senin evlilik anlayısına göre her sey normal mi gercekten merak ediyorum samimiyim dedim.o da ben cok oynamıyorum ki dedi 2 esnedi üf dedi sonrada dediki bitti mi söliceklerin..ben ce normal dedi cok oynamıyorum ki dedi sana hesap sormuyorum ki dedi harcamalarında yani yanımızda olsanız inkarına gülersinin ortada kör göze parmak gibi kocaman problemlerimiz var ben bunu ortaya serşyorum o hep inkar ediyor.ne yani hiç oynamicakmıyım oyun diyor evlilik demek yeni yasam sekli demek mi diyor.bir de iki saat dengeyi anlatttım :))kocam gibi görmüyorum ya yukarıdakileri yazınca inanın artık bu ilişkiden sıkıldıgımı anladım..

ben fazla sıkıntıya gelebilen biri değilim ama şunu çok iyi biliyorum evliliğin ilk yılı çok zordur.birbirini tanımayan iki yabancı aynı eve girer ve biribirini tanımaya çalışır.boşanmayı aklından sil.bi süre ayrı kalın seni biraz özlesin sende çok söylemişsin adama dır dır belli en ufak bileyi bile.eğitimcisin bilirsin birini arsız eetmek istemezsen bazı şeyleri görmezden gelmen lazım

o kadar guzel rol yapıyor kıı annem babam bıle bana sırt cewırdı konusturmuyor bıle benı hemen savunmaya gecıyor... bıde malum baba karsısında herseyı acık acık soyleyemıyorsun otomatıkman kendıne pay cıkarıyor.....

en gorucu usulu ewlendım maalesef kı aıle baskısı... daha ıyısınımı bulacaksın yok soyle yok boyle efendı .... zaten en basta aılemı kandırdı goz boyadı yanı ..ben gercek yuzunu anladıgımda cok gectı artık ... elde ettım nasıl olsa dıye hemen cıkardı gercek yuzunu ... hersey bır anda oldu zaten dugun soz vs.... katakulleye getırdıler bızı ve benım bıde babanem war ewde onun sozu gecer babama bıle soz dusurmedı... malum erkekler bıraz uydum akıllıdır... napıcam bılmıyorum ve iste wardıyalı olarak calısıyor.. gececı oldugunda oglen gıdıyor .. bende ıste oluyorum... o saatlerde anneme gelıyormus dertlesıyorlarmıs ... ama hıc benden bahsetmıyormus 1 hafta oldu benı kovalı... yuzsuzlugunde bu kadarı... tabı benım aılem okumus ınsanlar degıl az cahıller yalnıs anlasılmasında... ınanırlar herseye... zaten onun amacı da benım ustume yuklemek herseyı vede basardı ... afedersınız ama ... ben cok tecavuze ugradım esım tarafından mıdem bulanıyordu artık bunu da kımseye anlatamıyorsunuz... babam tum aıle bırlıkte konusuldugu ıcın soylenmıyor... bılseler bana hak verırler esımın bu tur huylarıda var su anda sol 2 parmagımda hıs kaybı yasamaya basladım... kalbım sıkısıyor hastalık sahıbı oldum .... kımse senın halın ne demıyor... yemın ederım doktora bıle gıtmedım.... korkumdan cunku bıze sadece askerı hastane bakıyor... oradada tanıdıkları var .... hemen dedıkoduya baslarlar bılıyorum... ve yalnız gıtmeme kendısıde ızın wermıyordu ..ılla kendısı goturecek.. anlamıyorum o kadar tuhaf kı olmek kolayına kacmak bılıyorum ama ... aklımada gelmıyo degıl....

adios bende gecen sene temmuzda evlendim ve bu sene temmuzda annemlerin yanındayım:KK43: 1 aydır yaşadıklarımız neredeyse tıpatıp aynı mesleklerimizde ,bende kpssye girdim sonucunu bekliyorum.eşim ve ailesi mal mülk hesabına başlamışlar. anlattığın şeylerin aynısını yaşıyorum sanki kendim yazmış gibi tek farkı ben çalışıyorum bir dersanede.üzerimde büyük bir baskı var eşimi kaybediyorum diye falan üzülmüyorum sadece boşanacağımı insanlar duyunca ne dicekler ne dedikodolara maruz kalıcam falan filan işte çünkü insanın dostu var düşmanı var Allah bilir neler üretecekler.

adios daha önceki mesajlarını okudum annesinin bana yaklaşımı bile seninkiyle aynıydı hep bi kilo muhabbeti,iğneleyici konuşmalar hergün 3 öğün oğlundan rapor almalar hergün yemek saatinde mutlaka arardı ne yiyoruz nerdeyiz niye oraya gitmişiz,benimkinin bide psikopat kız kardeşi vardı 28 yaşında çalışmıyor ve bekar annesinden daha beterdi sonra detaylı anlatırım bi ara.hergün saatlerce önce annesi sonra kız kardeşi sonra babasına rapor verirdi ne yapacaksa onlara danışırdı,benim ki tam bir ana kuzusuydu,ayrılıyoruz diye üzülemiyorum çünkü ailesini düşündükçe midem bulanıyoo bu 1 ayda olanlardan sonra zaten bidaha onların suratlarını görmek bile istemiyorum.

fikrini değiştirdi ve kocasıyla barıştı anlaşılan. bütün mesajları silmiş :)

belkide kafası dahada beter karısmıstır... yalnız kalmak icin de olabilir... kötu bısey olmasında... ama yazdıklarına karsı barısacagını sanmıyorum... cunku aynısı benımde basımda yanı... yazmıstımda ama kımse cevap vermedi bana..... enındede sonundada yalnızım..

Adioscum durum nedir? bu kadar gun senle oturduk kalktik, mesajlarini silmek yerine, arkadaslar durum boyleyken boyle, kocamla sona geldik veya iste arkadaslar biz bir kere daha denemeye karar verdik diyebilirdin. emek var burada, biz de saygiyi hakediyoruz bence.

peribalim evet kimse sana cevap vermemiş çünkü adios33'ün konusu, kendisi eğer burada olsaydı seninle dertleşirdi. Senin olayına gelirsek kimseye söyleyemiyorsan da çek annesi kenara ona söyle, yaptıklarını bir bir anlat, hala ona hak veriyor musun de, beni sahipsiz gördüğü için bunları yaptı de. Yani bir insanın evladından daha önemli kim olabilir ki. Zaten sana sormadan evlendirmişler, söz sahibi değilmişsin. Gerçekten durumun çok zor, istemeden evlenmişsin, şimdi de ailen yanında değil. Allah kolaylık versin. Çalışıyorsun anladığım kadarıyla. Eğer maaşınla geçinebilirsen, ailene rest çekebilirsin, tabi önce gerçekleri anlat buna ramen seni suçluyorlarsa, bir ev tutup ailenin yanından ayrılabilirsin.

hey yarabbim yine konusunu ve mesajlarını silme vakası daha. bunun yasak olduğunu habire söylememize rağmen.silecekseniz açmayın, açacaksanız silmeyin.

peribalim evet kimse sana cevap vermemiş çünkü adios33'ün konusu, kendisi eğer burada olsaydı seninle dertleşirdi. Senin olayına gelirsek kimseye söyleyemiyorsan da çek annesi kenara ona söyle, yaptıklarını bir bir anlat, hala ona hak veriyor musun de, beni sahipsiz gördüğü için bunları yaptı de. Yani bir insanın evladından daha önemli kim olabilir ki. Zaten sana sormadan evlendirmişler, söz sahibi değilmişsin. Gerçekten durumun çok zor, istemeden evlenmişsin, şimdi de ailen yanında değil. Allah kolaylık versin. Çalışıyorsun anladığım kadarıyla. Eğer maaşınla geçinebilirsen, ailene rest çekebilirsin, tabi önce gerçekleri anlat buna ramen seni suçluyorlarsa, bir ev tutup ailenin yanından ayrılabilirsin.

kuzucugum allahın gucune gıtmesın annem benı ezdırmese bole bır durum olmazdı sahıpsız sandılar benı..ewımde ne war ne yok almıs gıtmıs aılesı altınlarımı fılan.. cıkıyım dıyorum da babam fılan cok tutucu ınsanlar bızım sulale ıkı gunde adımı cıkarır .. calısıyorum allaha sukur.. ama nasıl ewden ayrılacagım .. benım ölmus olmam fılan lazım yanı.. o derece benı yok bılmelılerkı gıdeyım.. sımdı de efendı cocugu ne hale soktun dul kalmak sen ne demek bılıyormusun.. konusup duruyorlar.. napıcam bılmıyorum ınsan gulmedımı gulmuyor. iste ...

X