Boşanıyorum

bağırıp cagırdıgı zaman bagırma yoksa polise giderim dediğimde................... git (bu boslugu tahmin edebiliyorsunuzdur)nereye gidiyorsan git istersen cehennemin dibine git diyen bir kocadan hayır gelmez..

hayatımda senin kadar arsız biri görmedim
zaten domuz gibi yatıyorsun gerizekalı...vs diyip daha fazla duymamak için hakaretlerini gece yarısı kapıyı acıp apartman bosluguna cıktıgımda arkamdan kapıyı gümm diye kapatıp sapıklara yan kesicilere sarhoslara benden selam söyle diye mesaj yazan bir kocadan da hayır gelmez..

sizde şiddetin alası var. psikolojik şiddetin en kötüsü... böyle bir adamla bir ömür geçirmek ilerde stresten , kansere bile sebep olur. iyi düşünün..

Son düzenleyen: Moderatör:
Cnm ya bu gencecik yaşta neler çekmişsin inş.sınavın çok başarılı olur,ondan sonrada daha sakin bir karar verirsin, bu arada hiç arayıp sormuyor mu eşin

ailem her seyde oldugu gibi tüm kararlarıma saygı duyuyor..onun annesi gibi değil yani..kardesinin üniversite tercihini bile değiştirmişlerdi..gece gizlice..

Umarım sınavınız çok başarılı geçer, hayatınızı kurar o saygısızgillerden kurtulursunuz, dua edeceğim :Saruboceq:

buzdolabında yarım limonu görüp neden strec filme sarılı diil diye kıyametler koparan mutfakta kasıkların altındaki kepcelerin bulundugu cekmeceyi acıp neden bu cekmece kaos cekmecesi diye kavga cıkaran..kardesiyle eve geldiklerinde yemek yapamadıgım bir gün buzluktaki mantıyı kastedip hemen mantı yapayım dediğimde bırak bırak!!!!!!!!!! bir de mantı yapacakmıs!!!! zaten cocuk ac ben acım..diye bağıran..evde yaptıgım yemekleri her gece annesine rapor eden annesinin lafından cıkmayan kocadan hayır gelmez..

tam bir nazi subayı.annenize gitmeniz iyi olmuş,kararlarınızı kesin verin ve sağlam adımlar atın.sınavı kazansanız da kaybetseniz de dönmeyin.cesaretiniz içinalkisalkisalkisalkisalkisalkis

allahım daha neler duyacaz ya rabbim ...
ne biçim insan bunlar yaaa çok afedersiniz ama böyle değil bi ömür 1 dakika bile geçmez kaçın kurtulun ordan yoksa sonunuz hiç hayır olmaz...

bırak gitsin ne hali varsa görsün,one ya bir ömür boyu çekilr mi bu adam...
büyük konuşmuyayım ama benim eşim böyle olsa 1 dak çekmem..
rahat,huzur bulmayamı geldim dünyaya adam dırdırı çekmeye mi...
senden kıymetli değil sonuçta..
insanın ömrünü yer böyleleri..........
:eek:klava:

karar sizin ama cahil de degilsiniz eger kendinizden kaybetmeye başladıysanız buna devam atmenin anlamı yok sizce evlilik nedir

Peki şimdi nasılsın? Daha rahat ders çalştığını söylemişsin, sınavlara da az kaldı. Bence kafanı topla, sınva yoğunlaş. Daha sonra sorunlara beraber yöneliriz.

iki yıl flört döneminde bu adam bu kadar harikaydı ve evlenince birden değişti .. peki böyleydi madem neden iki yıl rol yaptı. madem bu kadar seni ezecekti neden senle evlendi... neden birden değişti böyle.

tek tek okudum inan ki moralim çok bozuldu. anladığım kadarı ile eşin psikolojik sorunlu. insan sevmediklerine bile bu kadar gaddar davranmaz.

"çalışınca herşey değişir" diye bir düşünceye kapılma, tecrübeyle sabittir bambaşka sorunlar da çıkar ve sorunlarınız daha da artar.

"ileride düzelir" diye de düşünmeye kalkma düzelmez. nasıl başlıyorsa öyle devam eder.

allah yardımcın olsun. sınavda başarılar. herşeyden önce sen kendin geliyorsun bunu unutma. allahtan hamile kalmamışsın.

bu kadar çok bünyesinde olumsuzluk barından adeta ben beraber yaşanacak bi adam değilim diye barbar bağıran bi adamla bence evli kalıp sende kendini ziyan etme..anlattıklarınla bence sen evlilik değil işkence yaşıyosun..allah yardımcın olsun..

Çocuk yoksa canım hiç çekme kahrını derim ben düzelecekse bi bir fırsat ver ama düzelmeyecekse degmez be gülüm ömrünü heba etmeye bu durumda kalacaksa hep bu zat boşa gitsin.

X