Boşanıyorum

cimri adamla geçinmek geçekten zor. bu adam seni neden gözden çıkarmış ben bunu anlamadım. geçinmek istemiyor ve hep sorun yaşatıyor sanki gitmen için.. başkası mı var acaba?

ayyy yoruldum.. okuyamadım hepsini ama yarısıı da yetti.. madem mesleğinizde var boşanın kendi hayatınızı kurun.. ilk seneden bu kadar mutsuzsanız yazık etmeyin geleceğinize..

Hayırlısı neyse o olsun. Sınavından başka hiçbir şey düşünme. Çok güzel geçer umarım. Başarılar.
Hiç kafanı da takma. "Başıma bir kaza geldi, atlattım." diye düşün. Yolun açık olsun.

sınava 2 gün var..birazdan ders calısıcam..edanaz temizliği yapmadım zaten esyalarımı aldık cıktık dediğin gibi annesi yapar artık..:)

Atalarımız boşuna dememiş, aslan yatağından belli olur diye....
Adamın içi gözüktü....
Hadi sınavına yoğunlaş, tercihlerini çok dikkatli yap, küçük iller olabilir, yada taşra diye yazan yerler olabilir, sadece açıkta kalma. Bak ben Bilecik'de yaşıyorum, il ama küçük bir il, ekonomik ve yaşaması kolay. Yeni bir şehirde yeni bir hayat kur kendine amacın bu olsun. İnan yeni bir hayat insanın özüne dönmesine neden oluyor. Ben artık çok mutluyum, hadi sıra sende. Yalnız değilsin..... Her zaman güzel habererini duyalaım.

ay sanki aynı evde yaşoıyoruz ben yazmaya üşenirdim ama siz benim yerime de yazmışsınız. eşlerimiz tek yumurta ikizi sandım bi ara
:)

bende boşanmayı istiyorum ama benim 14 aylık bi kızım var
kızım olmasa hemen boşardım. hele o cimrilik beni öldürüyor. bence rahat edeceğine inanıyosan ailenin yanına dön derim. ben 4 senelik evliyim değişmiyolar yani bu cinsler hayatım...

bir insan basta neyse sonundada öyledir. coluk cocuk yokken birakn bari. alin mesleginizi elinize baska cözümü yok. bir yilda bu kadar biktiysaniz 10 yil sonranizi göremiyorum sizin. cocuk olsaydi isiniz zordu. sanirim sevgide kalmamis sizde.cok aci:Saruboceq:

Boşver canım, sen aldırma buna... Adamın canını al, malını alma modeli.....Gerekirse çekişmeli boşanmaya git. Düğünde takılan takılar geline aittir. hak iddia edemez. Eşyalarını da tabi ki alacaksın, gerekirse çıkar evin önünde yak ama ona bırakma. Ne kadar gurursuz bir insan altın yüzünden yaptıklarına bak. Ama sırf inat için bu şartlarda anlaşmalı boşanmayı kabul etme. Burada hukuk kısmında avukat arkadaşlar var öncelikle onlara danış, yanlış birşey yapma.

Sınavının iyi geçtiğine çok sevindim, inşallah gönlüne göre de bir sonuç alırsın, güzel şeyler hak ediyorsun.

Eski eşin olmak üzere olan adamın tavırları da olabildiğince çirkin. Aklı sıra sizi yıldırıp hakkınızı bir de bu şekilde gasp etmek istiyorlar sanırım.

"Değmez" deyip kendi hâline mi bırakırsınız, yoksa onunla savaşır mısınız bilmiyorum, uğraşılacak insanlar böyleleri ise kolay bir seçim değil sanırım. Ama şu veya bu şekilde bu kâbus bitiyor gibi. Bundan sonra hakkında hayırlısı olsun, Allah iyilerle karşılaştırsın.

valla ben olsam o bir yılı burnundan fitil fitil getiririm cnm..madem annem baltaları çıkarmış sonuna kadar savaşırız diye..can yakmak nasıl oluyormuş görsünler..

kendi b.ku içinde debelene debelene boğulsun inşallah..ama anacığı kuzucuğunu bırakırmı hiç? kusura bakma canım çok ağır oldu ama okurken benim içim şişti resmen sen nasıl dayanmışın...kimsenin yaptığı yanına kalmaz.allahın sopası yok ..bi sille yesinlen inşallahda görsünler dünya kaç bucak

inşallah (çok gönülden diliyorum buna inan) ataman olur bu iğrenç adamdan da kurtulur hayatına yeni bi yön çizersin.Ben de benzer bi süreçten geçtim ve şu an davamız sürüyor mesleklerimizde kaderlerimizde benziyor anlayacağın :)

kimsenin yaptığı yanına kalmaz inanki
sen doğru bi karar vermişsin
umarım bundan sonra herşey çok daha güzel olur ve eşin ve ailesi eminimki pişman olacaktır
çünkü bunları çekecek birisini asla bulamazlar
buldukları da onlara gününü bi güzel gösterince anlarlar adios33ün kıymetini :teselli:

merhaba ben 5 yıllık evliyim 4 yasında oğlum var eşinizin huyları benm eşime benziyo yazdıklarınızı okurdken kendi yasadıklarım geldi aklıma sabır en büyük ilac bence ben sabrettim ve eşim eskisi gibi değil bence size fazla iş düşmüyo eşiniz yani her erkek gibi eve geldiğinde yemek hazır olsun istiyo sizde o gelmeden önce yemek hazırlayın gelsin yesin karnını doyursun aç olduklarında sinirli oluyolar cay içip sohbet etmiyo demişsiniz siz içmek istiyosanız için onada sorun ne içmek istiyosa yapın getirin belki balkonda yada odada içmek istemez pc basında olabilir sakin olun ve sizde gidin yanına alın cayınızı kahvenizi oda ne içcekse bira yı seviyo galiba sizde gdin bakın nası oynuyo die hatta beraber oynayın biz nasıl beraber gezmek beraber cay içmek istiyosak eşimizle belki oda sizle sevdiği seyi yapmak istiyodur bence bide onun sevdiği seyleri onla beraber yapın tartısma esnasında eşiniz ağzına ne gelirse söyleyen biri ve tabiki o esnada normal seyler söyleyemediği için sizde kırılmıs oluyosunuz bence o bişiler söylemeye basladığında siz ordan baska odaya gidin balkona cıkın temiz hava sakinlestiriyo bence esiniz o lafları isteyerek demiyodur size git dediği zamn ablanıza gitmeyin ağlayarak cıksanız bile ailenize yansıtmayın çünkü geri dönceksiniz geri dönme ihtimalınız varsa carsıya cıkın sahile gidin cay bahcesine gidin vitrinlere bakın sonra evinize gidin ve eşinizin ne dediğini niye dediğini hiiç düşünmeyin kafnaıza takmayın aklınıza getirmeyin bara gittiğinizde sizde meyve tabağı istemeyın eşinizle cerez yiyin meyve tabagınıda evde yapın yani dahaa çok sey var ama demek istediğim yani sizin yapıcanız seyler basit cok zor durumda deilsiniz eşiniz sizi seviyoır rahatına düşkün abur cubur yemeyi seviyo ama inanın zamnla o pc dende uzaklasıcak cipstende siz sabredin yeter onun sevdiği seyleri yapmaya calısın ALLAH sabredene yardım eder sabrının sonunu selamete cıkarır inşallah dua edin ALLAH yardımcınız olsun huzurlu ve mutlu olmanız dileğiyle... a.s.

oncelıkle merhaba arkadaslar kadınlar kulubune yenı uye oldum ben. ve bu mesajı ancak suan okuyabıldım. adıoss33 arkadasımızın yazdıgı durumların tıpa tıp aynısını hatta ewlendıgımız ay bıle aynı yasımız vs benım de bu ay bır sene oldu..benım esımde aynı esım komu sektorunde calısıyor.. yukarıdakı durumlar benım ıcınde gecerlı yanı benı ewden kowdu annemdeyım suan ve o kadar gusel bır oyuncudur kı aılemı bıle bana sırt cewırttı yanı kımse benle konusmuyor suan.. zeytın yagı halt ısler yanı...annemlerde olmak cok daha dusundurucu bır durum ... hersey batıyor gozlerıne ve kendımı sıgıntı gıbı hıssedıyorum ... asıl suclu bence aılemız yanımızda ve arkamızda dursalardı bı ezılmezdık bu sekılde ve kolay elde ettıklerını dusunuyorlar ewlenırken hemen ılk ıstemede yanı benım aılem benı verdı... kolay kazanılanlar kolay gozden cıkartılabılıyor... ahhh arkadasım ben de suan napıcam bılmıyorum bosansam bın turlu bosanmasam zaten berbat .... sonumuz hayır olsun...

sizin aileniz nasıl onun tarafına geçio anlamadım? sizin istediğiniz birisi değilmiydi eşiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…