Biz ve Diğerleri

emucum yok anladım sizi de sen iyi ki yönlendirmeyi yapmışın, o topiğin kapanmasını hiç istemiyorum bizim gibi kendiyle aynı fikirde olanları arayan diğer arkadaşları da düşünerek orada çok detaylı paylaşımlarımız oldu acırım yani gerçekten o yüzden, ama bak ara ara bu linki vermek iyi oluyor, fark etmeyen arkadaşlar da gelir böylece:)))

ben şimdi yatıyorum, uykusuzluğa yenik düşüyorum arkadaşlar, emucum söz ayık bi halde sana o ütüsüz çamaşırın sırrı topiğini de bulabilirsem yollarım ama bir çok arkadaş denedi ve bu akımı benimsedi, haydi sen de katıl, ama anneni ikna için azar azar onu şaşırtacak şekilde söylemeden yap derim bir iki örnek ya da deneyelim diye sanırım benim rahmetli büyük annem gibi ütükolik o da:)

Ya kizlar siz var ya siz, az cadi degilsiniz ha.
Hazir cevapcilar sizi. Vallahi hala gülüyorum ya yorumlara.
Ben gercekten sadece, illaki cocuk degil baska seylerde insani mutlu edebilir diye yazmak istedim, örnek olarakda herkesin mutlulugu kendinde gibisinden.
Aman ya Rabbim o ne öyle cevapdi. Fakindaysaniz gercekten bastirilmis birsey var cevaplarda.
1,80 boyda cok uzun ya, ben istemezdim 1, 80 olayim kafam oraya takildi simdi aksam aksam.
Ooohhh gel keyfim gel, cocuk yok dert yok, hayat ne güzel demek geldi yine icimden

:
Çocuklarına sıpa demesine ben de çok takıldım,okurken hep irkildim resmen

tünaydın kızlar, çıkmadan bi uğrayayım dedim, hava çok güzelll bugün de umarım tüm tatil böyle olur:))) gez, toz, arkadaşlarla buluş, oliva'nın dediği gibi çocuk yo kdert yok

gerçekten bir paragraf içinde kaç kere sıpa sözü geçmişti yaa

ay iyi güldük ama gerçekten de emu, haklısın böyle geyik konusu çıkmamıştı

bende çıkmak bişeyler almak istiyorum ama hala çıkamadım
İlginç geldi söylemezsem içimde kalacaktı :)
Diğerlerinde geyik konusu çıkmıyordu bu iyi oldu
KK tatil eğlencesi gibiydi

Akşamki arkadaş cevap yazmış tek tek
Ardından da bir kaç kişi bize dair laf söylemiş
Ben sizin adınızada yorum yazdım
Bilginize arz ederim :)

Son düzenleme:
Aayy cok egleniyorum kizlar ya. Resmen kiskanclik krizleri geciriyorlar.
Simdi onlarin anlamadigi sey, insan nasil cocuksuz mutlu olabilir? Bir bunu anlasalar hersey cözümlenecek.
Cok sasiriyorlar, cocuk yok, hatta bazilarinin erkegi bilem yok eeee bunlar hala özgüvenli bir halde hayatlarini basariyorlar, onlarin gözünde aslinda imrendikleri insanlarizda itiraf etmeye niyetleri yok.
Bu arada Emu Dankeschön benide korumussun, inan cevap bile yazmak gelmiyor icimden böyle insanlara.
Sahi neden sikayet etmiyoruz?

Son düzenleme:
he tıp puanı alıp da güzel sanatlar olabilir arkadaşlar özel üniversitelerden birinde belki öğrenci gelsin diye sorun olmamış olabilir

amaan beni ne tıp-mühendislik fakülteleri istedi de ben varmadım

evet, hadi alan farkli olmasini gectim tipla guzel sanatlar arasinda daglar var. tip dedigi bence saglik hizmetleri diye bi bolum var odur iq, eqdan baska madem o kadar 'zeki'ymis, toefl, oss, kpds her turlu sinav belgesini istiyoruz

haha evet ya ama limon SIKMADAN olmayacak gibi de degil ki 180im soyleyim boyleyim aldatilmam hih havasinda gezmesi cok komik

Diğer tarafta uyarı gelecek şimdi ciddiyete limon sıktınız diye bari burda devam edelim :)))))

:

Çocuklarına sıpa demesine ben de çok takıldım,okurken hep irkildim resmen

cevap yazmaya dahi gerek görmüyorum...

Burda da bulmuş
Çok mu sevdin almina bizi
Rica ederim oliv'cim
Arkadaş hızını alamamış bizim muhabbete sarmış

Son düzenleme:
AAyyyyy Allah iyiligini versin kiz Alminacinar, nasil böyle vakit buluyorsun, bizimle ugrasmaya sipalarinla ugrasacagina. Burdadami bizi buldun.
Bu gidisle seni kabüslarimda görecegim.:84: Haykirmak istiyorum.

AAyyyyy Allah iyiligini versin kiz Alminacinar, nasil böyle vakit buluyorsun, bizimle ugrasmaya sipalarinla ugrasacagina. Burdadami bizi buldun.
Bu gidisle seni kabüslarimda görecegim.:84: Haykirmak istiyorum.

Oliv'cim haline bırak onu sıpaları varken bizimle fazla uğraşamaz:)
Bayramda da hem misafir hem çocuk yazamaz unutur gider

ay kizlar yaa koptum burda almina senin kadar kiskanc oldugunu belli eden birini daha gormedim o kadar alinti yapmissin yapmissin ben de dedim bakalim ne dicek, cevap bile vermiyorum demissin ya oldum gulmekten

kızlar gerek yok ama burası geyik topiğiydi değil mi diye sorasım geldi

ancak sizlerden hepinizden diğer topicte sinirlerinize hakim olmanızı rica ediyorum, çünkü o topiğin kapanmasına gidecek bunun sonu, ve de ilgi çekmek isteyen birine zemin hazırlıyorsunuz arkadaşlar. nasıl ki yanlış dabvranışları görmezden gelerek söndürmek gerekiyorsa burada da durum aynı, nasıl çocuklar dikkat çekmek türlü şeyler yapıyorsa doğru yanlış, yanlış hareketlere devam etmemesi için görmezden gelmek gerekiyor, o yüzden katıldı katılmadı falan hiç yorum yapmıyorum dediğim gibi o topicte ben o şekilde yorum yazan bayanları görmezden gelme hakkımı kullanıyorum. dediğim gibi bu sadece bir rica yanlış anlamayın beni lütfen, sadece son kez belirtmek istedim.

geyik topiğimiz var her şeyi rahat rahat konuşmaki çin değil mi bu topic ))

Hanımlar,
lütfen topiklerde yaptığınız yorumları,yorumlarına katılmadığınız üyeleri başka başka topiklere taşımayınız.

İyi akşamlar kızlar,burada neler dönmüş böyle anlamadım :)

Bu sabah notre dame de paris müzikalini izledim,sabahtan beri çıkamadım etkisinden ne kadar güzeldi..Parçalarını indirdim dinliyorum şimdi bir kahvem eksik onu da hemen yapayım :)
Bir de bugün saçımı kestirip boyadım tam istediğim gibi oldu nasıl mutluyum anlatamam.Umarım sizlerde iyisinizdir :))
Emu bu arada fotoğraf için çok teşekkür ederim yüreğimden vurdun beni çünkü tam bir kedi hastasıyım..

İstediğin gibi olması harika, güle güle kullan mı denir yeni model ve rengini

Bu arada müzikal DVD mi, yoksa sahneden mi?

Sağolasın :)
Ah nerede bende o şans tabiki bilgisayardan

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…