Biz ve Diğerleri

NLP merakı bende de var kişisel gelişim ,psikolojik kitaplarda.Tabii bunlar sırf o çekingenliklerimden,alınganlıklarımdan kurtulmak adına sarıldığım kitaplardı hep hala da en sevdiğim tür

Dağcılık anlatılmaz aşk gibi bişey bu hafta power point slaytım vardı dağcılıkla alakalı başlığı

AŞK MI ÖZGÜRLÜK MÜ idi

hatta gören arkadaşlar hep bizde tırmanışa gelelim falan demişlerdi eğer ekleme imkanım olursa burayada eklerim.İlk dağcılık hevesi köyde başladı hayvanlarla biraz garip tabir oldu ama sonrsasında burda bi kulüple tanıştım ve içimdeki hissiyat ortaya çıkıverdi.

Everest pahalı ve zorlu bir dağ o yüzden sıpa baya iyiydi bu konuda ama sadece dağcı olması yetmedi,keşke adam da olup benim yanımda eş olmayı başarabilseydi

Dağcı eş ya da sevgili istiyorum ama sanki köklerine kıran girdi yok yani
Benim tanıyarak sevme metodunu geliştirmem lazım.İlk görüşte aşk işe yaramıyormuş

Bende rastgele yazmaktan hiç hoşlanmıyorum.Erkek arkadaşım bu konuda müthişti büyük harfe tırnak işaretine noktasına tek tek dikkat ederdi

Yapıyorum bazen ama öyle çok beceremiyorum yapınca kırmızı yanaklı kız gibi oluyorum ya da hortlak gibi zaten rengim soluk birde pudra falan sürünce extra beyaz oluyor
Biliyorum hamurda yok kokoşluk ama bazı kızları görüncede imreniyorum.Annemde uyuz oluyor hep erkek gibi giyindiğim için giy çık modası gibi bi rahatlık ama anlamıyor işte

aytunç ismi tanıdık geldi ama hemen gogıl amcaya sordum, yoncimik'in yanındaki çocukmuş (tabi adam desek daha doğru olur) senin yaş genç bayaa sanırım elismiren

hadi hanımlar dansa

Aytunç'un dünya şampiyonlukları var,
kaç defa hem de
ben 27 yaşındayım ama, kendimi 17 hissederim

Günaydın arkadaşlar(bizimkiler :)iki gündür bakamadım topiğe ne güzel muhabbetler olmuş :)
40 derece ateşle yatıyorum 2 gündür doktora gittim sinüzitmiş 20 tane iğne verdi,bayrama kadar hatta bayramda bile iğne yiyeceğim.
Ben fotoğrafçılık kursunu çok isterdim,zaten şehre geçer geçmez araştıracağım ama burası köyden bozma bir ilçe olduğu için burada yok

Son düzenleme:
geçmiş olsun liliumm, fotoğrafçılık demeyeyim de anı fotoğrafları çekmek hep ilgimi çekmiştir çocukluktan beri, eğitimini almayı da istiyordum çok... taaa ki, bu işin eğitimini almış bir arkadaşımlar tanışana kadar, profesyonel makinelerin ağırlığını lenslerle birlikte çanta ağırlığını öğrenene kadar maalesef hep içimde kalacak sanırım. bir de el titretmemek gerekiyormuş tripod falan ben sağlık yönünden sınıfta kaldım anlayacağın, sağlığın yerindeyken bir an önce gidersin inşallah o kursa, ve o zevki tadarsın

lili'cim geçmiş olsun

Benimde makinem var ama kompakt ve dslr istiyorum ama çok çalışmam lazım çoookkk
Kursa yazılacağım ama herkesin makinesini görünce utanırım diye cesaret edemedim
Sinizüt için acı kavun mu öyle bişey var ama bitki

Canım çekerken el titrersede bişey olmaz ki.Kaliteli makinelerde o hassasiyet var.Bende kompakt var fuji çokta güzel çekiyor.Sen o arkadaş için zevkinden vazgeçme.Gel beraber gidelim kursa :))))))

Son düzenleme:
moralım bozukk,kızlar,avrupaya tatile gitcektim,vizem sonuşlanmadı,çok fena bu konsolosluklar,tc vatandaşlarına etmedıkleri yok,dua edin kızlar,cuma son gün,yarın kapalı,cuma çıkarsa çıkar,ne yaparım ben istanbulda tek başıma 9 gün

Hayırdır endulus ailen mi yurt dışında? İnş olur dualarım seninle.

Hayırdır endulus ailen mi yurt dışında? İnş olur dualarım seninle.

yok şekar ailem burdada,işte bilioysun,herkes kendı telinden çalıyor,bende sisteme uyup ver elini nere eserse,ama bu sefer rüzgar esmıyor,

Lilium cok cok gecmis olsun canim.
Endulus ne kadar sinir edici degilmi? Su lanet konsoloslarin yaptiklari, sanki 2. vatandasiz Türk olunca.
Iki sene önce arkadaslarla Amerika`ya tatile gidelim dedik. Hepimizin cifte vatandasligi var, bir tek esimin Türk, sorduklari sorulari görünce, gitmemeye karar verdik.
- Hic bomba icat ettinizmi?
- patlayicilarla bir alakaniz varmi?
vs. vs. esimde formlari yirtti atti, oh bizde geldik mis gibim memleketime neme lazim bana Amerika, inan artik boykot ediyoruz ve gitmeyecegiz onlarin ülkesine (onlarinda cok umrundaydi ya, bana kirmizi hali sereceklermis gibi konustum, ama olsun küstüm).
Ya emu ve savascim ne kadar renkli hayatlarimiz var, anlattikca ortaya cikiyor iste.
Dagcilik, NLP, hizli okuma aslinda hayatin kendisi renkli ne kadar zor olursa olsun pes etmeden devam ettikce zevk veriyor vallah.

Ben olsam ürettim derdim isterseniz sizede bir paket hediye edeyim falan
Sanki resmi yollardan Amerika'yı uçurmaya gideceksin
Bu ecnebilerinde bazen beyinleri çalışmıyor heralde

Aslında ilgilenmek istediğim bir sürü şey var ama hepsine teker teker vakit ayırmak lazım
Bugün 10 Kasım töreninde süper bi yazı okudum.Gittiğim diksiyon kursunun faydasını görmüşüm yani.Sonlarda az sesim titredi ama kendime ben bile oha oldum durumundaydı:78:
Kendimle gurur duydum uzun zamandan sonra

Şu sınav bitsin önce ing öğrenip yabancı arkadaş edineceğim
Brsnz bulursa bi tanede bana ayarlayacak ama
Hmmm kızlar brnsz vardı ya artık siteye girmeyecekmiş
Galiba site onda korkularını gün yüzüne çıkartmış.NLP de varmış böyle bişey ama ben pek anlamadım açıkcası
Oliva ben bu dişlerim bozuk olunca gülemiyorum resimler çirkin çıkıyor ne yaptırmam lazım sence ?
Moralim bozuluyor yaşım ortaya çıkıyor depresyona giriyorum

slm emu geyik topiğin hayırlı olsun bizim kızlar burdaymış herkese iyi akşamlar

slm emu geyik topiğin hayırlı olsun bizim kızlar burdaymış herkese iyi akşamlar

ama burayı açalı kaç gün oldu.Diğer tarafta geyik yapamayınca burayı açalım diye konuşmuştuk
Hem burası benim değil bizim.Gerçi senin çocuk var ama sende bizdensin

haberim yoktu fazla kk ya giremedim şehirdışındayım doktorlar ile uğraşıyorum 4-5 gün daha evden uzakta olacağım bayram sonrası kurs kayıt işlemler var bu arada lilium'ada geçmiş olsun

haberim yoktu fazla kk ya giremedim şehirdışındayım doktorlar ile uğraşıyorum 4-5 gün daha evden uzakta olacağım bayram sonrası kurs kayıt işlemler var bu arada lilium'ada geçmiş olsun

Hayırdır kızın için mi başka sebep mi?İnş önemli bişey yoktur
Kurs derken ne kursu sen ne kursuna yazılacaksın peki

Emu ne mutlu sana törende Atatürk icin siir okumussun.
Yemek masamizin duvarinda Atamin büyük bir resmi var, hemde uzaktan Atatürk yakindan bakinca binlerce kücük Atamizin resmi. Cok düsündük ne asalim ne asalim oraya diye, o kadar mutluyumki onu orda görmek.
Almanlar bize misafirlige gelince merakla soruyorlar, cogu taniyor tabiki, onu anlatmak benim icin bir serefdir.
Kisacasi Türkiye`nin babasidir o diyorum, kadinlarinda özgürlügünü borclu olduklari babalari.
Cok kisa yasadi rahmetli, baskalari hala ölmüyorlar 100 yasina merdiven dayadi Erbakan adam hala politik yapiyor, diyorum zaten ölürse bile adamin elini kolunu oynatip yine yaptiracaklar. Ama Atatürk cok kisa yasadi.
Cagdas hayati seviyorum sloganimdir. Dilerim Türkiye degerini unutmaz.

Evet bende şaşırdım kendime ama güzel okudum.Kendimden bu kadar güzel performans beklememiştim.Az daha çalışsam tribünlere ezbere okuyacaktım
Bu ülkede bazıları kötü göstermeye çalışıyor aslında ama hala amaç ne anlamadım
Bugün benim pc kursu sona erdi...Artık tek hedef KPSS kaldı :83:

sanat ile ilgili kursa kayıt ettim kızımı tahta boyama, takı tasarım ve folklor dansı hepsi bir arada depresyono rahat atlatması için umarım iyi insanlar denk gelir

sanat ile ilgili kursa kayıt ettim kızımı tahta boyama, takı tasarım ve folklor dansı hepsi bir arada depresyono rahat atlatması için umarım iyi insanlar denk gelir

gelir gelir merak etme.Bende pc de süper bi grup edindim çok güzel şeyler yapıyoruz.Hiç yoktan bir tane çıkar yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…