Biz ve Diğerleri

ne saçma
neden çocuk istemiyorsun diye huzurunuzu bozanlarmı oluyor
herkez istediğini yaşamakta özgürdür...

Topiğiniz hayırlı olsun
gerçi ben çocuk istiyorum ama giriş yazısını okuyunca bi yazayım dedim:80:
içimde kalmasın

Evet o kadar çok oluyor ki
Teşekkürler herkese açıkta biz grubuna dedikodu mekanı olsun diye
Diğer tarafta uyarı alıyoruz da :92:

emucum tebrikler!!! çok özel bir görevi çok güzel bir şekilde yerine getirmişsin...

oliviacım değil mi ama, ben birkaç senedir ancak internet-kitaplar vasıtasıyla kendime bir şeyler katabildim ama çok sınırlı oldu. neyse o sıkıntılı, üzüntülü geçen yılların üzerine bir sünger çekerek ilk kursumla başlangıç yaptım ama şimdi de bu bitince neye başlayabilirim, kısa süreli ne eğitimleri alabilirim, ne yapabilirim kafayı yiyecek duruma geldim desem yeridir, ben hep böyleyim ya hep ya hiç bir dengeli insan olamadım ki

emacım, bak benim gittiğim kursta da bir arkadaşta bir rahatsızlık var ama tüm hareketlerini, konuşmasını, tepkilerini etkileyen bir durumu var, ama biz onu rahatsız etmemek için sormadık bile hiç birimiz, o isterse bir gün söyler, olan olmuş sorup dikkat çekmenin ne anlamı var sonuçta, hepimiz sabırla bekliyoruz cevap vermesini, gülerek yaklaştık, 1. hafta daha donuktu 2. hafta görsen kahkahalara boğduk onu da tüm sınıf beraber, eminim kurs dışında pskilojik olarak da en büyük faydayı o görecek, ben bile 2 hafta gittim daha resmen ruh halimde büyük değişimler oldu. kendimi kendi işim dışında bir şeye yöneltmek inanılmaz iyi geldi

inşallah alırsın endülüs, off ne uygun turlar oluyor bazen ama şu vize işleri ölüm gibi geliyor valla. millet gelip bizim ülkenin tadını çıkarsın sonuna kadar kolay kolay, bize gelince

teşekkürler nihan, bekleriz hep arada uğra e mi:)))

emucum tebrikler!!! çok özel bir görevi çok güzel bir şekilde yerine getirmişsin...

Teşekkürler savaşçım
Hızlı okuma kursu tavsiye edebilirim.Hem okudukların kalıcı olur hem kısa sürede okursun hemde dikkatin tek noktada toplanır
Ben gittim de hoca evlenme teklif edince bırakmak zorunda kalmıştım ama kesinlikle tekrardan gideceğim
Belediyenin kursları oluyor birde onlara bak istersen alan baya geniş
Kızlar kardeşim için 6.sınıf tüm dersler kitabı alacağımda ne tavsiye edersiniz eğitimci savaşçım

Evet o kadar çok oluyor ki
Teşekkürler herkese açıkta biz grubuna dedikodu mekanı olsun diye
Diğer tarafta uyarı alıyoruz da :92:

sağolun kızlar
uğrarım tabi

Günaydin kizlar böyle ise gitmeden bir selamimi yazip öyle gideyim dedim.
Yine aksama kadar is, sonra eve gel yemek vs. vs.
Vallahi ema seni candan tebrik ediyorum o kadar anneler geldi gittiler sen kaldin aramizda, büyüksün
Güclü bir karekterin varmis, bravo ema1. Ötekiler geldiler biybiybiy cok güzel anne olmak diyip gittiler, sense acik acik konustun bizimle avantajlarini ve dezavantajlarini.

tşk olivia vallahi beni ne zaman kovarsanız o vakit giderim sizleri bulmuşken gitmem ne yapayım hayatta hiç standart düşünmedim bu topik tam benlik zaten sizlerde nadir bulunan insanlarsınız!

Hayırlı olsun hanımlar. Ben de bunu demiştim işte :) Bu ekiple başka şeyler de konuşmak isterdim diye. Ema1 de bize renk kattı. sAĞolsun varolsun :)

Topiğiniz hayırlı olsun kızlar :118:

Sorulara bak çay demle...

Saçmalığın daniskası sanki örgüt üyesi olsa bu sorulara evet diye cevap verecek de... Hayatımda bu kadar saçma sorular duymadım

canım benim keşke ilköğretimden falan anlasam ben yetişkinlerle çalışıyorum biliyorsun ama sana bir fikir kk da velilerin tartışma topicleri olduğunu görmüştüm eğitim bölümünde, bence iyi fikir alabilirsin

evet işte hızlı okuma kursunu istemememin nedeni bu,(evlenme teklifi almak dermişim ) dikkat toplama sorunum oluyor, çok ağır okurum genelde, hızlı okuduğumda da dönüp tekrar okurum bazen. tabii beni içine çekip elimden düşüremedenm bitirdiklerim hariç. aslına bakarken dönüp baktığımda, diğer kitaplar kötü olduğu için değil ama kafamda binbir soru işareti,yapılması gereken işler olunca kitap okurken dikkatimi toplayamıyorum sanırım. hem hızlı hem anlayarak okuma belediye derken ismek'in kursları oluyor ama maalesef yine kaçırdım bu sene, diksiyon için bulmuştum bir şubesinde ama hafta içiydi kurs o da bana uymadı haliyle, ama artık takipteyim dediğin gibi sürekli kontrol ediyorum bu tip yerlerin sitelerini.

tşk olivia vallahi beni ne zaman kovarsanız o vakit giderim sizleri bulmuşken gitmem ne yapayım hayatta hiç standart düşünmedim bu topik tam benlik zaten sizlerde nadir bulunan insanlarsınız!

ne kadar güzel ifade etmişsin olay bu işte standart düşünmemek, genelleme etmemek sizler demiyoruz emacım bizler,bizler :13:

Topiğiniz hayırlı olsun kızlar :118:

Sorulara bak çay demle...

Saçmalığın daniskası sanki örgüt üyesi olsa bu sorulara evet diye cevap verecek de... Hayatımda bu kadar saçma sorular duymadım

sağ olasın depresifcim, uğra ama öyle hayırlı olsun yetmez

Yine gittik mecburen iyi diye güvender aldım birde okyanus yayınları soru bankası o da ona uzun süre giderdir artık
Bugünde benim kurs bitti süper bi gün ve eğlenceli geçti bi sürü fotoğraf çekindik ama
Benim dişlerim düzgün değil gülemiyorum yüzüm çok kötü çıkıyor moralim bozuluyor
Oliv'ciğime bi msj atayım bari :))))))))
Kızlar sizde marka takıntısı var mı ?

lilium geçmiş olsun

Teşekkürler LOCA :)

Ben de portre ve doğa fotoğrafçılığına meraklıyım..Ben o kadar ileri seviyede düşünmüyorum,lens işine girilirse bu çok masraflı bir hobi haline gelir :) Bence eğer sen de taşıyamam diyorsan sadece dslr makinalarla fotoğrafçılığını geliştirebilirsin.Ayrıca tripod ille de gerekli değil ilk etapta o da var tabi..

Sağolasın canım,aynen benimde kompakt var ve dslr ye geçmek istiyorum.Gözüm nikon d80 deydi ama pahalı bir makina..Şimdilik fuji finepix s1800 istiyorum baya düştü fiyatı ayrıca çok övgü duydum her yerden,ucuz bir şeyler istersen sen de düşünebilirsin..Bence kesinlikle çekinme sonuçta öğrenmeye gidiyorsun makinan ne farkeder sakın öyle düşünme.

Lilium cok cok gecmis olsun canim.

Sağolasın olivia :)

Asla yok,hiç sevmem marka takıntısını çocukça gelir..

çin mallarından uzak duruyorum birde kalite ve kalıp önemli giyside ama nasıl olursa olsun beni yansıtmalı kimsenin kopyası değilim ,sanatçılar umrumda değil

Canım bende de finepix S1600 var :) Evkurdan 600 e aldımda donanım haberdekiler beni recm edeceklerdi nerdeyse bu fiyata alınır mı diye ama param yoktu makinemi çaldırmıştım ve hep özel günlerde çekecek makine yoktu

Güzel makinede bende bi kaç gündür sorun yaratıyor benden mi pilden mi çözemedim

Bende var uygun fiyatlı marka olunca alıyorum :78:

Fuji yi çok övdüler çok kararsızdım ama uzun süre sonra karar verdim.Bu arada cidden çok vermişsin şu an 400 e 1800 var :26: Ama canın sağolsun boşver taksitli sonuçta :) Aslında çektiğin fotoğraflardan eklesen bana da fikir olur,çok sevinirim.

Bir de sakın yanlış anlama ben hep merak etmişimdir hani marka takıntısı böyle hava atmak için filan mı nedir?Çünkü gerçekten anlayamıyorum.Kaliteyi aramak ayrı bu apayrı bana göre.

Ya Savascim bende senin gibiyim ya, birsey okuyunca yavas okuyorum, hizli okursam tekrar o cümleyi okumam gerekiyor, acaba kafamizmi dolu ne?Eskiden böyle degildim ya.
Emu ya, keske yakin olsaydik , inan ne demek yapardim valla :) ama bir sorun olursa yaz bana, bari sözlü yardim edeyim yapabildigim kadar, aslinda hastayi görmeden teshis konulmaz ama, amann ne olacak sen yinede yaz.
Markaya bende pek bakmam, hele söyle kocaman DG veya CD gibi markasini yansitan seylerden uzak dururum, olsa bile görünmeyecek bende.

Ben alalı 8 ay oldu ve alırken 6 ay ödememeli almıştım.O dönemde param yoktu ve makine istiyordum daha yeni ödüyorum 60 tl taksitle.Biliyorum pahalı ama o an için avantajdı ve çok işime yaradı
Ekleyim canım da bugün çektiklerimden de bende acemiyim ama Donanım Haber Forumda fujifilm kulübü var oraya da üye olursan bende varım ordanda bakabilirsin

Yok canım ya ondan değil ama bizim burda AGS diye bi yer var ucuz mallar falan oraya gidiyorsun adı sanı yok giymek istemeyeceğin ayakkabı çanta kıyafetede yeri geliyor markalılar kadar para istiyorlar bende o yüzden alıyorum ama her ucuz olanıda değil tabii ki :)
Mağazalar sezon sonu indirimle aynı ürünü ucuza veriyor hem bi sorun olunca adamlar muhatap alıp iade alıyorlar değiştiriyorlar çare arıyorlar o yüzden

Valla olivcim yazayım canım sana ben sana özelden yazana kadar sen düşmüşsün sayfamıza

galiba bu kez oldu :)

sabah bakıp yükleyim canım diğerlerinide çok uykum geldi
Uyumazsam öleceğim

iyi geceler tatlı rüyalar herkese ::3

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…