Biz ve Diğerleri

Gutenmorgen güzeller,
güzel ve dinlendirici bir hafta sonundan sonra ( birazcik basim agriyor fazla kacirdim sampanyalari ) :KK52:
azimle ve mutlulukla ise gitmeden size yazmadan edemedim.
Lilium bende cok severim klasik müzik birde viyana filharmoni orkestrasi varki, evi temizlerken dinlerim hep, o an evi temizlemiyorum, ucuyorum resmen, ev kendiliginden temizleniyor sanki
:KK16: vallahi.

Hanımlar, kavgadan gürültüden vazgeçin bence. Çok tatsız tuzsuz bi geyik şekli bu. Bi grup liseli kızın kendilerinden ayrışan arkadaşı hakkında gülüp eğlenmesi nasıl vicdansızlıksa ve çok kalitesiz bi geyik şekliyse, bu da biraz ona kayıyor.Ben sizi çok yerinde açılmış bi konuda, aklıbaşında olgun ve entellektüelitesi belirli bir düzeyde insanlar olarak tanıdım.Lütfen şaşırtmayın beni. :92:

Son düzenleyen: Moderatör:
Gutenmorgen güzeller,
güzel ve dinlendirici bir hafta sonundan sonra ( birazcik basim agriyor fazla kacirdim sampanyalari ) :KK52:
Lilium bende cok severim klasik müzik birde viyana filharmoni orkestrasi varki, evi temizlerken dinlerim hep, o an evi temizlemiyorum, ucuyorum resmen, ev kendiliginden temizleniyor sanki
:KK16: vallahi.

Olivia aslında klasik müzik o kadar da sevmem ama müzikal deyince akan sular duruyor benim için,ruhumu bu kadar okşayan başka bir tür yok..:KK69:

Günaydın kızlar
Konunun seyri değişmiş
3.diğer şahışta sustuğuna göre
Bende dün akşam siyah takım süet elbise yeni çıkanlardan hoş bir kısa kaban aldım
Çok mutluyum rüyamda bile gördüm çocuk gibiyim hala her bayramda kıyafet alınınca çok seviniyorum

Gutenmorgen güzeller,
Lilium bende cok severim klasik müzik birde viyana filharmoni orkestrasi varki, evi temizlerken dinlerim hep, o an evi temizlemiyorum, ucuyorum resmen, ev kendiliginden temizleniyor sanki :KK16: vallahi.

guten morgen oliviaaaa, ay güldürdün beni yine, hehe erkekler okumasın bunu eşlerine sürekli cd alırlarmış falan :KK1: ben de acep ileride benimkine sevdiği müzik cd lerinden alsam tutar mı işin ucundan :KK9:

Günaydın kızlar
Konunun seyri değişmiş
3.diğer şahışta sustuğuna göre
Bende dün akşam siyah takım süet elbise yeni çıkanlardan hoş bir kısa kaban aldım
Çok mutluyum rüyamda bile gördüm çocuk gibiyim hala her bayramda kıyafet alınınca çok seviniyorum

hah emuuu, senin de temizlik motivasyonun açığa çıktı, her şey yeni ciciler içinmiş demek ki :KK1: ben dün sadece sahile indim valla hiç çarşıya falan gitmedim cumartesi günü yollardaki kalabalığı görünce, dayanamıyorum ben eskisi gibi kalabalıklara :KK5:

hah emuuu, senin de temizlik motivasyonun açığa çıktı, her şey yeni ciciler içinmiş demek ki :KK1: ben dün sadece sahile indim valla hiç çarşıya falan gitmedim cumartesi günü yollardaki kalabalığı görünce, dayanamıyorum ben eskisi gibi kalabalıklara :KK5:

Benim ki mecburi hizmet aslında.Onun parasını da ben ödeyeceğim için hiç temizlikçiliğin bedeli olarak görme :KK1:
İstanbul yaşanılacak bir şehir değil bence ki,dün bile Konya çok kalabalık olmadığı halde berbat bi insan yığını vardı her yerde kuyruk sıra üstüne üstelik kıyafet bile kalmamıştı bana :KK6:
İstanbulu arada bir gezeceksin keyfini çıkartıp uzak duracaksın
Oliv'cim bi anda şu reklamlar aklıma geldi :78:
Kadın yerleri silerken uçuşa geçiyordu mutluluktan şimdi olivia 'yı da görmek lazım:KK64:

gülü seven dikenine misali emucum bizimki, bazen tabii biz de off her yıl daha kötü ne olacak halimiz diyoruz ttrafikte, ama işte avantajları da malum. bir de insana alıştığı yer olayı, başka bir ilde doğu büyüseydim muhtemelen ben de aynı şekilde düşünebilirdim. Ah İstanbul vah İstanbul ama ille de İstanbul benim için :KK69:

bayanlar hepinize iyi bayramlar dilerim ev çok kalabalık

ben senden daha gencim :KK55::82:

Şimdiden mi ?

hain emu :KK22: hatırlatmasan olmuyor mu :KK19: hadi ordan bakem ütüyle o kadar zaman harcadığına göre ruhun yaşlı senin benden :KK19: :KK24: :KK9:

Emacım gerçekten erken gelmiş misafirler sanırım size, 1 hafta kalacaklar mı yoksa bu akşamlık mı :18:

hain emu :KK22: hatırlatmasan olmuyor mu :KK19: hadi ordan bakem ütüyle o kadar zaman harcadığına göre ruhun yaşlı senin benden :KK19: :KK24: :KK9:

Emacım gerçekten erken gelmiş misafirler sanırım size, 1 hafta kalacaklar mı yoksa bu akşamlık mı :18:

Ben 15 lik ruha sahibim yaş olarak değil tabiikide :KK1:
Birde şansıma yüzüm küçük gösteriyor zayıfım ve çok emek veriyorum yüzüme emeklerim boşa çıkmadı en çok ona seviniyorum
Ütü sevmemde işte mecburen kırışıklıkta sevmem
Sevgilim tüm çamaşırları yıkar bi yerde ütületirdi
Param olsa bende evde asla ütülemem ama
Fakir olunca böyle oluyor
Zaten fakir olunca da ayrılmak zorunda kaldım ama :KK52:

Ben 15 lik ruha sahibim yaş olarak değil tabiikide :KK1:
Birde şansıma yüzüm küçük gösteriyor zayıfım ve çok emek veriyorum yüzüme emeklerim boşa çıkmadı en çok ona seviniyorum
Ütü sevmemde işte mecburen kırışıklıkta sevmem
Sevgilim tüm çamaşırları yıkar bi yerde ütületirdi
Param olsa bende evde asla ütülemem ama
Fakir olunca böyle oluyor
Zaten fakir olunca da ayrılmak zorunda kaldım ama :KK52:

sevgilin akıllıymış yav ben ucuza çalışır yine de ütüye veririm bir gün çok klasik giyinmem gerekirse, tek umudum ütü yerlerinin çoğalıp kampanyaların artması :KK1:

hııh aman iyi küçül de cebime gir ultra hain emu seni :KK22: :KK9:

sevgilin akıllıymış yav ben ucuza çalışır yine de ütüye veririm bir gün çok klasik giyinmem gerekirse, tek umudum ütü yerlerinin çoğalıp kampanyaların artması :KK1:

hııh aman iyi küçül de cebime gir ultra hain emu seni :KK22: :KK9:

Ben vermem oturur evde ütülerim :)
Onun yerine yeni şeyler alırım :KK1:
Olur gireyim aç cebini :KK19:
Unutmadan hain deyince aklıma Nazım geliyor :KK42:
Ve kendisini çok severim süper şiirleri var :78:
En çokta Cem Karaca yorumu Herkes Gibisin
Şarkıya da şiirede aşığım:KK69:

Son düzenleme:

ütüyü çoğunluk sevmez

:KK31: Emu uuufffffffffffff bu ne böyle? Bayildim vallahi, Cem Karaca yorumuyla ilk defa sayende dinledim.
Favorilere aldim, dinlerim artik. Allah gönlünde ne varsa versin, tuttugun altin olsun.....Ne dualar varsa saymisim bil.:KK9:

Ema kiz nasil vakit bulup geldin. Misafirleri nereye biraktin bakiim.

X