Biz ve Diğerleri

of allahımm işlerimi bitircem diye amma kastım ama başardım, yatmadan bi uğrayayım dedim, saat kaç olmuş yahu.

olivam, kesinlikle kafalar dolu, dikkat toplanamıyor, bana ne yaaa ben hızlı okuma kursu da istiyoooom :84:

bu arada bir ortak yön daha, marka ıvır zıvırları ufak dikkat çekmeyecek, mümkünse görünmeyecek. Benim için en önemli kriter rahatlık! Kumaşı (sentetik şeylerle hiç rahat edemem, tabii giydiklerimde de vardır da mesela viskon body falamn şifon mifon, hatta esneme payı olmayan üstler falan, sıkıntılı kadınım ben :84: )
Kesimi, rengi... hepsi beni rahat ettirmeli, renk nasıl mı rahat ettirir, bana yakışan renkler olmalı, beni hasta göstermemeli, kendimi iyi hissetmeliyim:)))

Sağlık sorunları artınca maalesef spor ayakkabılarda iki markadan vazgeçemiyorum, çünkü diğer daha uygun markalardan aldığım ayakkkabıları hep hediye etmek durumunda kaldım derneklere...

Bir de Türk kadınını hala annem boyutlarında düşünüp de imalat yapan akıllı firmalar yüzünden yine üstüme oturan şey buldum mu basıyorum valla parayı. Bir de benim şöyle bir sorunum var, zor beğendiğim için beğendiğim şeylerden ikişer tane alırım genelde:))) Ama pazardan mı aldım marka mı belli olmaz:KK66:

Lilicim, o dediğin makineler işte nikonlar zaten ağır bayağı benim için, hem fiyatı hem gramajı:)) ben kompaktımla mutlu mesut geçineyim gideyim, hızlı okuma kursları ve diğerleri daha bi önde sanki bu aralar:))) bi de gitar çalabilsem :KK24::KK24::KK24: hiç susmayacağım kafanızı şişireceğim kızlar:KK1:

oyyy tatlıya bak sennnn :KK56:

ben pek kedi sevmem aslında ama yinede çektim işte çekmeyi öğreneyim diye
Savaşçım sende tam bunalımsın desene :KK1:
Ben hiç mi hiç öyle değilim
Rengarenk bir ruhum ve rengaren kıyafetlerım ayakkabılarım çantalarım var
Çingenelik ruhumda var heralde :KK12:

Öyle deme Emu ya,bak ne sirin sirin oturmus öyle, sende güzel yakalamissin. Ben kedi köpek ne varsa seviyorum ya.
Ama hala bir kedim veya köpegim yok :KK43:

ben pek kedi sevmem aslında ama yinede çektim işte çekmeyi öğreneyim diye
Savaşçım sende tam bunalımsın desene :KK1:
Ben hiç mi hiç öyle değilim
Rengarenk bir ruhum ve rengaren kıyafetlerım ayakkabılarım çantalarım var
Çingenelik ruhumda var heralde :KK12:

nerden çıkardın şimdi bunalımı yav :KK22: ben renksiz mi giyiniyom dedim :KK22: çok eskiden müzik türü falan hep siyah giyerdim ama hayattaki her rengin tadı var diyenlerdenim, bana yakışan renkleri diyom bunalım diyo kıza bak bee :KK22: :KK19: :KK1:

olsun bak fotosunu çektiğine göre potansiyel var sende emum :KK23: seversin bi gün seversin :KK23:

Öyle deme Emu ya,bak ne sirin sirin oturmus öyle, sende güzel yakalamissin. Ben kedi köpek ne varsa seviyorum ya.
Ama hala bir kedim veya köpegim yok :KK43:

di mi ama :KK16: maalesef benim de yok. 15 sene önce ben de kedimi kaybettikten sonra bir daha eve alamadım, eskiden daha büyük bir evdeyken misafir kediler alıyorduk arada eve, ama maalesef son aldığımız evimiz küçük ve kullanışsız, onların da ötesinde annem artık bir kaybı daha kaldıramayacağını ve anlayış göstermemi istedi :KK5: çünkü annem kendi kendisini kaybettikten sonra bir daha almayacağına söz vermiş, fakat benim ve kardeşimin de bu sevgiyi tadabilmesi için bizim kedimize razı olmuştu ama onu da kaybedince annem bizden de kötü oldu, bizden de zor atlatmıştı... Benim evlenirsem kedim olacak ama inşallah ya da kedilerim hani 2 kardeş belki :KK16:

nerden çıkardın şimdi bunalımı yav :KK22: ben renksiz mi giyiniyom dedim :KK22: çok eskiden müzik türü falan hep siyah giyerdim ama hayattaki her rengin tadı var diyenlerdenim, bana yakışan renkleri diyom bunalım diyo kıza bak bee :KK22: :KK19: :KK1:

olsun bak fotosunu çektiğine göre potansiyel var sende emum :KK23: seversin bi gün seversin :KK23:

Bunalım değilmisin sen şimdi :KK1:
Öyle bi yazmışsın ki bende şu bi türlü bişey beğenemeyen herşeyde sorun bulan gerilim tiplerden sanmıştım.
Özür dilerim sinirlenme :KK74:
Önceden kedi severdimde arkadaş dayımın ciğerine kedi tüyü kaçtı öldü deyince bi anda soğudum ve iticilik geldi
Ben biraz takıntılıyım bişeyden soğuyayım sevmem pek mümkün olmuyor nedense
Bir köpeğim olsun isterdim beyaz sibirya kurdu ya da kurt köpeği
En çok yılanım olsun istemiştim ama annemden fırça yiyince bu hevesim yarım kaldı:2:
Yoruldum bugün saatlerce temizlik yaptım
Ben size bişey soracaktım unuttum gündüz aklımdaydı ama :KK68:

Bunalım değilmisin sen şimdi :KK1:
Öyle bi yazmışsın ki bende şu bi türlü bişey beğenemeyen herşeyde sorun bulan gerilim tiplerden sanmıştım.
Özür dilerim sinirlenme :KK74:
Önceden kedi severdimde arkadaş dayımın ciğerine kedi tüyü kaçtı öldü deyince bi anda soğudum ve iticilik geldi
Ben biraz takıntılıyım bişeyden soğuyayım sevmem pek mümkün olmuyor nedense
Bir köpeğim olsun isterdim beyaz sibirya kurdu ya da kurt köpeği
En çok yılanım olsun istemiştim ama annemden fırça yiyince bu hevesim yarım kaldı:2:
Yoruldum bugün saatlerce temizlik yaptım
Ben size bişey soracaktım unuttum gündüz aklımdaydı ama :KK68:

yav ne özürü aşk olsun geyik topiği burada alınma yok eğleniyoruz işte, he yok normalde gerilirim çabuk da, beğenmeme konusu şöyle, alıp sonra giymediğim şeyleri bağışlayarak sevap kazanmak da iyi tabii ama hani bi yere kadar, boşa kalabalık. bir de işte rahat etme takıntım var ya, yani kardeşim kıyafet bana hizmet edecek ben kıyafete değil:))) mesela ütü istemeyecek falan:KK66: e ütüye harcayacak kadar çok uzun bir hayat yok sanırım :KK1:

bir de habire değişiyor ya bu zincir mağazalardaki, ürünler o yüzden garantiye alıyorum kendimi. hatırlarım ben çocukken memnun kaldığımız bir üründen gidip aylar sonra da aynısını bulabilirdik butik gibi yerlerden. hmm bak bu özellik annemden geçmiş bana :KK22: şimdi fark ettim, onun da aynı model balıkçı yaka kazakları, bluzları, çizmeleri aynı model farklı renklerde olurdu hep :KK1: ay ama benimki de böyle yav, hay şansıma ben iflah olmam bundan sonra emucum :KK1:

keşke o kadar yıpratmasaydın kendini yarın dinlenirsin umarım :KK5: aklına gelince not et bi yere ama bak :KK34: o kadar temizlik yapsam ben adımı bile hatırlamam :KK9:

yav ne özürü aşk olsun geyik topiği burada alınma yok eğleniyoruz işte, he yok normalde gerilirim çabuk da, beğenmeme konusu şöyle, alıp sonra giymediğim şeyleri bağışlayarak sevap kazanmak da iyi tabii ama hani bi yere kadar, boşa kalabalık. bir de işte rahat etme takıntım var ya, yani kardeşim kıyafet bana hizmet edecek ben kıyafete değil:))) mesela ütü istemeyecek falan:KK66: e ütüye harcayacak kadar çok uzun bir hayat yok sanırım :KK1:

bir de habire değişiyor ya bu zincir mağazalardaki, ürünler o yüzden garantiye alıyorum kendimi. hatırlarım ben çocukken memnun kaldığımız bir üründen gidip aylar sonra da aynısını bulabilirdik butik gibi yerlerden. hmm bak bu özellik annemden geçmiş bana :KK22: şimdi fark ettim, onun da aynı model balıkçı yaka kazakları, bluzları, çizmeleri aynı model farklı renklerde olurdu hep :KK1: ay ama benimki de böyle yav, hay şansıma ben iflah olmam bundan sonra emucum :KK1:

keşke o kadar yıpratmasaydın kendini yarın dinlenirsin umarım :KK5: aklına gelince not et bi yere ama bak :KK34: o kadar temizlik yapsam ben adımı bile hatırlamam :KK9:

Çok gergin gibiydinde en son bi önceki topikte bayanın birine deli cesareti dedim duymadığım söz çeşidi kalmamıştıda bu yüzden işi sağlama aldım :KK1:

Sende değişik bir tür takıntılısın desene :KK4:
Eğitimci birinin giydiği herşey ütü ister
Ütü istemeyen kumaş var mı varsa banada söyler misin ne tür bi kumaş türü.Bende ütüde tek kot ütülemeyi seviyorum iki dak hazır ama diğerleri işkence resmende anne korkusu işte bi cümleye başladı mı susma modu hiç gelmiyor :KK30:
Ben hepsini giyerim süreklide almam eskimeyince sıkmaya başlıyor annemde verdirmiyor işte bizde hayr yok yani :82:
Bir an önce bitsin diye uğraştım.Yarında olsa ben yapacağım yine görevlerim var kaçamam yani :KK57:
Birde belki kıyafet bakarım kuaföre gideceğim rahatça gezeyim annem laf etmesin
Bende farkettim ki herşeyi annemin korkusundan yapıyorum
Ya korkmasaydım çöp evim olurmuydu ki :KK31:
Bu arada oliv'cim yabancı damat olayına bi çözüm buldum gibi
Antalya'da arkadaşım var ona demiştim sen dili öğren dedi bakalım yaza bi sarı mavi gözlü bulurum belki :82:

ooo ithal damat:KK66:)) haydi hayırlısı:KK66:))

hehee, yahu gömlek giymezsen ve işte dediğim gibi kumaşını pamuklu seçersennnn,ve de öyle hop iplerde mandallamazsan usulune uygun kurutursannnn ütüsüz kıyafetlerinle milleti şaşırtabilirsin emucummm, bunlar pratik hayatın yolları:KK66:)) kk da topiği vardı hatta:KK66:

kotu hayatta ütülemem yav:))) düşük devirde kuruturum hep, sonra pantolon askısında belinde tuttururum, kuruturum:KK66:))

bizim kaniş 3 aylık çok zeki ama nerede pis sümük mendilleri hepsini sokaktan toplayıp eve getiriyor mendile zaafı var olişimin

ooo ithal damat:KK66:)) haydi hayırlısı:KK66:))

hehee, yahu gömlek giymezsen ve işte dediğim gibi kumaşını pamuklu seçersennnn,ve de öyle hop iplerde mandallamazsan usulune uygun kurutursannnn ütüsüz kıyafetlerinle milleti şaşırtabilirsin emucummm, bunlar pratik hayatın yolları:KK66:)) kk da topiği vardı hatta:KK66:

kotu hayatta ütülemem yav:))) düşük devirde kuruturum hep, sonra pantolon askısında belinde tuttururum, kuruturum:KK66:))

link var mı ki bide ben tüyo alayım
seçerken bide türüne bakacağım yani :)))))) bunun için annemin olmaması lazım yine ütü şart yani
Bende düşükte yıkıyorum ama oluyor az biraz kırışıklık
Evet arkadaşıma eski sevgilimi anlatıyordumda o adamdan bile sayılmaz diyor
Bu türk erkeklerini bi türlü anlamadım
Ben mi anormalim erkekler mi :KK36:

Diğer tarafta uyarı gelecek şimdi ciddiyete limon sıktınız diye bari burda devam edelim :)))))

bizim kaniş 3 aylık çok zeki ama nerede pis sümük mendilleri hepsini sokaktan toplayıp eve getiriyor mendile zaafı var olişimin

oyyy :KK16: ama oliş dedin ya, bak belki kızların mendillerini topluyodur :KK34: yerim ben onu yaa kim bilir ne düşünerek topluyor :KK69:

adı ne, adı neee, göbek adını selpak koymak uygun gibi ama :KK1: bu gidişle:)))

Diğer tarafta uyarı gelecek şimdi ciddiyete limon sıktınız diye bari burda devam edelim :)))))

heh bence de, oradan akla gelenleri bu tarafa:))) dur ama diğerine bir şey yazmışın galba oraya da bakayım ama yabancı da olsa erkek, erkek :KK1: kalkıp yabancının türk özelliklisini bulma da aman dikkat, öyle bir tanıdığım var çünkü :KK1:

sen önce ütü konusunda anneni kafalanman lazım tabii , bak ben nasıl ince ince işledim yıllar önce :KK53: ama zaten potansiyel vardı benimkinde :KK1: onu da kendime uydurdum, bir de sonuçları görünce gözlerine inanamamıştı başta hemen benimsedi sağ olsun :KK1:

haha evet ya ama limon SIKMADAN olmayacak gibi de degil ki:KK70: 180im soyleyim boyleyim aldatilmam hih havasinda gezmesi cok komik :KK70:

Bende tıp kazanmışken tm alanlıydı galiba güzel sanatlar okumasına takıldım bunu yazarkende zekiyim
IQ ve EQ testi belgesini bize kanıtlasın bari :KK1:
Birde çocuklarına sıpa demesi ilginç neden hayvan özl insana yansıtır ki
Deneyim bende çünkü ütü resmen işkence gibi

bizler, yani arkadaşlar!!! diğer topiğin ve üyeliklerin selameti açısından lütfen oradaki bu tipleri görmezden gelmeyi deneyelim, amaç hır gür çıkarıp insanların o konuda fikir alışverişini engellemek değil mi zaten, fişekleyip banlatacaklar konuyu kapattıracaklar, gelin biz buradan yapalım geyiğimizi, ne olur!

hem siz biliyor musunuz, ben eski Türkiye güzeliyim, ay ne eskisi geleceğin güzeliyim :KK23:

evet, hadi alan farkli olmasini gectim tipla guzel sanatlar arasinda daglar var. tip dedigi bence saglik hizmetleri diye bi bolum var odur :KK70: iq, eqdan baska madem o kadar 'zeki'ymis, toefl, oss, kpds her turlu sinav belgesini istiyoruz :p

emucum bak tişört ve bodyleri de önce birer tane dene e mi, hani noröma ldolaba astığın askıya as, ıslakken buruşuk durur ama kuruyunca düzeliyor, tabii önce bir silkele öyle as askıya, öyle ipe. tabii ev içinde kurutuyorsanız siz de geçerli bu yöntem aşağılardan toplama sonra:)) bir de o askılarla hoop dolaba asıyorsun süper oluyor vallahi:)))

he tıp puanı alıp da güzel sanatlar olabilir arkadaşlar özel üniversitelerden birinde belki öğrenci gelsin diye sorun olmamış olabilir :KK53:

amaan beni ne tıp-mühendislik fakülteleri istedi de ben varmadım :KK37:

bizler, yani arkadaşlar!!! diğer topiğin ve üyeliklerin selameti açısından lütfen oradaki bu tipleri görmezden gelmeyi deneyelim, amaç hır gür çıkarıp insanların o konuda fikir alışverişini engellemek değil mi zaten, fişekleyip banlatacaklar konuyu kapattıracaklar, gelin biz buradan yapalım geyiğimizi, ne olur!

hem siz biliyor musunuz, ben eski Türkiye güzeliyim, ay ne eskisi geleceğin güzeliyim :KK23:

Biz bilerek takıldık zaten çok eğlenceli geldi ama :KK1: uzun zamandır süper bi geyik konusu yoktu :KK52:

evet, hadi alan farkli olmasini gectim tipla guzel sanatlar arasinda daglar var. tip dedigi bence saglik hizmetleri diye bi bolum var odur :KK70: iq, eqdan baska madem o kadar 'zeki'ymis, toefl, oss, kpds her turlu sinav belgesini istiyoruz :p

Garip insan atarken az düzlükten uçar.Önünde ki kayayı görmedi heralde :KK35:
Hatta şu yurt dışında istenen SAT mı diyorlar dı ondan getirsin.Abdullah Gül'ün oğlundan eksik yanı yok :KK60:

emucum bak tişört ve bodyleri de önce birer tane dene e mi, hani noröma ldolaba astığın askıya as, ıslakken buruşuk durur ama kuruyunca düzeliyor, tabii önce bir silkele öyle as askıya, öyle ipe. tabii ev içinde kurutuyorsanız siz de geçerli bu yöntem aşağılardan toplama sonra:)) bir de o askılarla hoop dolaba asıyorsun süper oluyor vallahi:)))

Bunun için birde seri askı almak lazım o zaman :)))))))
Montlarımı yıkayınca asarım da bazıları da ama hepsinde yapmak aklıma gelmedi sabah ilk deneme test sonucunu yazarım
Kızlar ben yatayım annem erkenden kaldıracak beni
İyi geceler herkese byyy

Son düzenleme:
X