Biz niye bu kadar iletişim kurmaktan uzak bir toplum olduk?

aynen toplu taşımada öyle yerler var çocuklu,olarak yaşlı,olarak,hamile olarak,hasta olarak,gazi olarak oralar bizim hakkımız yer vermezlerse söke,söke alırız...

yaşlanınca çocuk doğurunca hamile kalınca sen gel bida ha konuşalım cicim

Kulaklığı yolda ya da caddede yürürken takmayacaksın zaten, otobüste yolculuk ederken takılmasının bi zararı yok kimseyi rahatsız etmediği sürece. Ha benim kişisel görüşüm ben otobüste kulaklıktan taşan sesten rahatsız olmuyorum zira otobüste car car telefonla konuşanlar, bağıra bağıra muhabbet edenleri susturmak mümkün değilken kulaklıklıyı mı susturacağız. İmkansız bişey o yani.

Ayyy ben seviyorum halkımla hara ,güre yolculuk etmeyii..yoksam o kadar yol nasıl çekilirr.. gençler yatışta ,yaşlılar ayakta vede çocuklular.ben gençlerle mücadelede..

valla o sesten bir tanede bende var oğlum anacım bineriz metrobüse hiç susmaz kerata o ne, bu ne, şu ne,konuşurda konuşur..arada birde (kırmızı balık gölde)yaşlı teyzeler bakarlar sert sert bazende söylenirler valla teyzem susturabiliyorsan sustur derim .. teyzeler oğluma hitaben bak susmassan seni alıp götürecem derler ... korkutmak amaçlı.. oğlum bir an susar sonra nereye götürecenki,,çocuğun varmı, evin kaç katlı, ne renk diye başlar sormaya

Allah bağışlasın, çocuk sesinden rahatsız olmam ben neticede çocuktur yani ben de çocukken çok konuşurdum, hiç susmazdım. :) Keşke dunyadaki bütün gürültü çocuk sesinden oluşsa.

Bu arada bu kulaklık mevzusu otobüsün içinde geçerli arkadaşlar yani caddede yürürken ses izolasyonlu kulaklığı takıp sesini de bi güzel açarsanız olmaz o iş, müzik dinlerken başka alemlere dalıp boyut atlayacam derken ahiret alemine uçarsınız yani, benden söylemesi.

yaşlı değilim,ama bazen yer verirler,utanırım kabul etmem,neyse ısrar falan otururum,ınan bana yer verene saygımdan cıkarıp cep telime bakmam :),çok haklısın

kendımı tek sanıyordum,hoşuma gitti konu,bir gun sabah körü çokk yaşlı tahmın 80 yaşlarında bır amcaya yer verdim,adam tşk etmedi veee hoop yanındaki 40 larda bır hanıma buyrum hanımefendiciğim,siz şöle oturum dedi,neyse bayan oturdu,bir iki dk geçmeden cınnet geldi bana,dedimki amca yaşına saygımdan yer verdim,bu arada anadoludan avrupaya geçiyorum işe,otobusede ayakta durmaya yer yok,oturmayacaktın kbaul etme o halde,sen tutup başkasına veriyosun dedim,adamın cevabı,ne olmuş verdıysem o bir hanımefendi ,cevap vermedim,çok ağır konuşacağım için sustum,döndü bayana aynen laf şu,aldırmayın haımefendicğim,bu kapalılar hep böle edepsiz,ayyy sabah sabah bır attı tepem,bir ton laf,tabi gerildim,işe gittim,herkes benı suçladı,neden yer verıyosunki...ve bunun gıbı daha çok şey geldi başıma,anlatsam roman olur,ama artık asla yer vermıyorum,

vayy dedeme bakk çapkınlık turlarında niye demedin kız kalk çabuk yerimden sen flört edecen diye ben ayakta niye gideyim diyee..

vayy dedeme bakk çapkınlık turlarında niye demedin kız kalk çabuk yerimden sen flört edecen diye ben ayakta niye gideyim diyee..
sınırımden aklıma geldimiki :)zaten sınırm 3-4 yatıştı,şimdi öle sınırlenmıyorum,usturuplu bı cevap,karşımdaki kudursun,ama anladım ki kimse taş kalpli boşuna olmuyor,benden küçük çok kılolu bır kızımız başımda ayakta,ama tutamıyor,boyu kısa,kalktım ona yer verdim,yıne karşıya gidiyorum,bir kız şık gıyınmış,mını etek aradakı bır yüksek boşluğa yere oturdu,benden küçük,anladım durumu kötü,bacaklarını kesen beyler yer vermedi,ama ben hemen kalktım,gel dedim,yanı böle biri iken taşa dondum,negatif olaylar yüzünden

ooo bacımm taşa dönme dönsem ben dönerdim nelerle karşılaşıyorum.. ama gerçekten yer verilmeyi hak edenlere yer veriyorum yani belli ediyorlar kendilerini

ooo bacımm taşa dönme dönsem ben dönerdim nelerle karşılaşıyorum.. ama gerçekten yer verilmeyi hak edenlere yer veriyorum yani belli ediyorlar kendilerini
:)ne yalan soylim,döndüm tatlım ya,yazamıyorum burda,kocaman metropol,kaç yıl boyunca günde 4 otobüs ver ver bitmıyor,bizde çalışıyoruz,ben işsizken bana yer veren beylerden yer asla kbaul etmem,vicdnaım ıszlar,işsizken iş çıkış saatıne getırmem gezmemi,mıllet gun gun dolaşıyor,sonra gençler bıze yer vermıyor,azcık erken çıkın ya,gibi gibi :)şimdi yazarım burdada tartışma çıkar,boşver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…