Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

5 Temmuz Menü
Sabah
1 yumurtadan omlet
2 domates
1 dilim peynir
1 dilim tb ekmek

Ara
Üstü kahverengili pirinç patlağı

Öğlen
1 dilim peynir
2 dilim et j...

Akşam
Tost-Kola Zero (Dışarıdaydım vakitsizlikten bunları bulup yedim)
Chocolita M Migrenben

Bugün dışarı çıkacağım için saçma sapan bir gün oldu hep kahvaltılık yedim gibi oldu. Saatimin şarjı bittiği için evde takmadım dışarıda telefon bu kadar ölçmüş:)

Eklentiler

• IMG_8897.jpg
    40,4 KB · Görüntüleme: 21
Diyet dışı adı yazmaktan 7.000 adım bekliyorum. Zero olduğu için sıfır kalori. Ama yine de gazlı içecekler sağlığa zararlı olduğu için diyet dışı listesinde

Merhabalar . 5 Temmuz cuma paylaşimi,( dün gece uyuyakalmişim bu sabah yolluyorum)
Sabah 1 yumurta ,izgara sebze,peynir ,domates
Akşam 1 tabak kuru fasulye, 3 kaşik pilav,çoban salata,1 dilim karpuz.
Gece biraz aciktim kuruyemiş yedim . Yemeseydim iyiydi .Ama en azindan sagliksiz birsry yemedim.
Su 1.5 litre kadar ictim.
Adim sayim 3070
Chocolita M Migrenben

Eklentiler

• Screenshot_20240706-114212_Pedometer Step Counter.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 12
Kusura bakmayın bugün 10.000 adım atacağım. Dün de 1 adet diyet dışı ürün yedim
Özür dilerim M Migrenben Chocolita Eki Görüntüle 3448476
Beyzacim menü bildirimleri gelmiyor. Şu an 2. Uyaridasin. Bugünde gelmezse 3. Uyarı gelip diskalifiye olacak. Ceza egzersizleri ve bildirimlere dikkat edelim lütfen. Etiket yapıp haber veriyorum ama topik hiç takip edilmezse bunlarda görülmüyor

Chek bu cezayı ertelemistik, sonradan
döndün ve 3 günlük egzersizle tamamlandı

Chek Buradaki +1 gün egzersizinide ertelemistik, henüz yapılmadi. Salı gününe kadar bekliyorum. Bunu 30 dk kardiyo yaparak tamamlayabilirsin

+ 7.000 adım da dünden diyet dışı adı yazmaktan var. Bunun bu geceye kadar süresi var

Evet hanımlar lütfen bildirimlere dikkat edelim . Çok geç gelen adımları listeye geçmicem artık. Bu bizim sorumluluğumuz ve dikkat etmekle yükümlüyüz. En geç sabah 9 da bütün bildirimler tamamlanmış olsun rica ediyorum

Aaa ben 3 gün cezam var sanmıştım.
Bugün 7000 adımı geçmiştir dışarıdaydım bu saate kadar.

İyi akşamlar
Sabah mıhlama 2 dilim yufkadan .... domates salatalık zeytin peynir
Türk kahvesi maden suyu
Akşam şehriye çorbası 5 kaşık erişte yoğurt salata
Suyumu içtim M Migrenben Chocolita

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-06-21-41-56-134_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 14
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…