Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Selam kızlar menü yazmaya geldim
Sabah yumurta peynir 2 dilim ekmek
Ara buzlu kiraz saplı çay
Akşam taze fasulye bulgur pilav
Chocolita Chocolita saatiyle ilgili acayip boseyler var çözemiyorum bugün 15 bin adımdan fazla attım ama saatim her 5000 adımda bir sıfırladı kendini telefondan yap diyeceğin hava sıcak evde şort giyiyorum haliyle cebi yok napacam bilmiyom akıl verin bana Bi

Selam kızlar menü yazmaya geldim
Sabah yumurta peynir 2 dilim ekmek
Ara buzlu kiraz saplı çay
Akşam taze fasulye bulgur pilav
Chocolita Chocolita saatiyle ilgili acayip boseyler var çözemiyorum bugün 15 bin adımdan fazla attım ama saatim her 5000 adımda bir sıfırladı kendini telefondan yap diyeceğin hava sıcak evde şort giyiyorum haliyle cebi yok napacam bilmiyom akıl verin bana Bi
Saat niye öyle yapıyor acaba ya. Bende bilemedim şimdi. Eski bir model mi?
Egzersiz baslatabiliyor musun peki. Oradan süreyi kanitlarsin. Bu arada uyarı alınan durumda ceza egzersizi beklemiyorum şu an ceza yok. Ama normalde adım yarışında da ihtiyacın olacak. Saatten komple umudu kesersek ufak bir bel çantası çapraz çanta kullanarak telefondan yapabilirsin

4 Haziran Menü
Sabah
Klasik kahvaltım

Öğle
Cacık
3-4 tane kuru üzüm kahverengili

Akşam
1 dilim tb ekmek
1 dilim peynir
yarım dilim gravyer
1 dilim dana et ürünü
4-5 zeytin

Chocolita Chocolita M Migrenben

Eklentiler

• IMG_8858.jpg
    IMG_8858.jpg
    128,5 KB · Görüntüleme: 17
İyi akşamlar
Sabah 2 dilim tost zeytin peynir maydanoz
Türk kahvesi
Öğlen 5 kaşık etli bulgur pilavı ayran
Yeşilçay şekersiz kayısı hoşafı
Akşam domates çorbası kuru fasulye
Kuruyemiş bı avuç yaş kayisi (kurutmaya koyduk da yedim biraz)
Suyumu içtim
Chocolita Chocolita M Migrenben 5 dk leslie yapabildim anca dizimi bükemedim resmini de çekemedim bitmeyince ayy yazdım da gondermemisim

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-04-22-14-23-646_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    Screenshot_2024-07-04-22-14-23-646_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 17
Saat niye öyle yapıyor acaba ya. Bende bilemedim şimdi. Eski bir model mi?
Egzersiz baslatabiliyor musun peki. Oradan süreyi kanitlarsin. Bu arada uyarı alınan durumda ceza egzersizi beklemiyorum şu an ceza yok. Ama normalde adım yarışında da ihtiyacın olacak. Saatten komple umudu kesersek ufak bir bel çantası çapraz çanta kullanarak telefondan yapabilirsin
Egzersiz de baslatilmiyor onu da mesela 10. Dk da kapatıyor kendiliğinden ilk başlarda böyle yapmıyordu sonradan costu iyice ben akıllı saatleri sevmiyorum Bi tek bu adım yarısı için kullanıyorum diye bim den almıştım ucuz etin yahnisi aha bu kadar çapraz çantayla halledecek galiba durumu mecburen

İyi akşamlar
Sabah zeytin peynir bı kaşık reçel
Türk kahvesi
Öğlen kuru fasulye
Akşam 3 dilim kıymalı ekmek
Türk kahvesi yanına küçük beyaz diyetdisi 100 kalori altı
Kayısı
2 lt su içtim fazlası vardır
Chocolita Chocolita M Migrenben

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-05-22-32-23-669_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    Screenshot_2024-07-05-22-32-23-669_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 10
X