Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Boşluğa denk geldi ayağım dizimden citirdama duydum emara girdim yırtıklar varmış dizimde ameliyatlik değil ama egzersizle falan gecistirdi krem de verdi de fayda etmedi bükme dizini dedi dizde agri oluyo arada da su akmış gibi ılık oluyo dizim
Sen yine kremi tekrar bir sor istersen canım belki hep kullanmak gerekir. İğneyle çözüm olur mu bilemiyorum belki öyle bir tedavi uygulanır . Allah şifa versin ❤️

Sen yine kremi tekrar bir sor istersen canım belki hep kullanmak gerekir. İğneyle çözüm olur mu bilemiyorum belki öyle bir tedavi uygulanır . Allah şifa versin ❤️
Kuyruk yağı sürmüştüm o geçirmişti ama dün yine ağrı yapmaya başladı çok şiddetli değil ağrılar uzatınca geciyo gibi dinlenmeye çalışıyorum amin inşallah canım sağolasın

Diyet dışı ürünü, adım yarışında ilk 3 e girdigin için 200 kalori ödülüne saydim

Chekcim 30 dk dansla 39 kalori çok az olmamış mı ya. Evet süre kısmı kanıtlandı ama, bu süre kardiyo egzersizleri için geçerli. Dans evet güzel bir kardiyo çünkü nabız hızlanır kısa sürede çok kalori yakılır. Amacımız bu zaten

Yasaklı kaç kalori I Ilkaskimm
Tam 99 😢

4 temmuz perşembe,
Öglen 3 yumurta beyazi ile krep yaptim .içine mantar ve peynir koyup yedim.
Arada 2 tane pirinç patlaği,gong yedim.
Saat 17.30 da büyük 5as sebze çorbasi içtim.
Su 2 litre tükettim.
1 saat yüzdüm.
12112 adım sayim.
Chocolita Chocolita @ Dutt

Eklentiler

• Screenshot_20240704-192520_Pedometer Step Counter.jpg
    Screenshot_20240704-192520_Pedometer Step Counter.jpg
    59 KB · Görüntüleme: 6
Iyi geceler kizlar,nasilsiniZ? Bayramdan once izin almistim ama ne kadar konusmamistik kaptanim insallah cezam yoktur ,nerdeyse telefonumu hic elime alamiyorum hergun dahada yigun geciyor kizim yeni iyilesti tam iyilesti sayilmaz bile sizler napoyorsunz verdiniz mi tum kilolari🤪

Iyi geceler kizlar,nasilsiniZ? Bayramdan once izin almistim ama ne kadar konusmamistik kaptanim insallah cezam yoktur ,nerdeyse telefonumu hic elime alamiyorum hergun dahada yigun geciyor kizim yeni iyilesti tam iyilesti sayilmaz bile sizler napoyorsunz verdiniz mi tum kilolari🤪
İyi geceler canım hoş geldin 🤗 iyiyim sen nasılsın? Kızının iyilesmesine çok sevindim. Cezan yoktu

İyi Geceler 🌙

4 Temmuz Menü ve Spor Bildirimi

11.30 1 yumurtadan omlet, 1 domates, 1 salatalık, 1 biber, çeyrek tost

19.00 4 yk patlıcan yemeği, 1 kase cacık, 2 hurma

3 litre su

10.212 adım 🏃🏼‍♀️(Ceza 3. gün, cezam bitti canım) Chocolita Chocolita 💕 Dutt Dutt
IMG_2066.jpeg

Boşluğa denk geldi ayağım dizimden citirdama duydum emara girdim yırtıklar varmış dizimde ameliyatlik değil ama egzersizle falan gecistirdi krem de verdi de fayda etmedi bükme dizini dedi dizde agri oluyo arada da su akmış gibi ılık oluyo dizim
Çok geçmiş olsun, Rabbim acil şifalar versin. 🤲🏻💐
Ayağına sağlık tartıya yarasın 💪
İnşallah canımmmmm 😍

X