Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

İyi geceler kızlar ♥️ güzel güzel rüyalar görelim inşallah 🌸
Bazen bu cezalar uyarılar bir sevimsiz hissediyorum ama topigin bel kemiği de bu kurallar. Başka denemelerimde oldu. Ama bu düzen sayesinde burasi bu kadar uzun süredir aktif. Egzersiz cezalarının bir süresi var. Sanırım yarın yeni uyarılar gelecek. Ama bunlar her türlü detayıyla kilo vermeye teşvik edecek. Uyarı sildirmek grup yıldızı olmaya, oradan da tartı da daha çok eksilmeye. Ya da grupça güzel kilo verip sildirmek için işbirliği halinde olmak isteyeceğiz. Bu yüzden sonuçtan çok hedefe odaklanalim

Son düzenleme:

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-04-04-54-55-530_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    Screenshot_2024-07-04-04-54-55-530_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 14
Ben cezayı unuttum kaptan 😵‍💫sabah mutlaka atıyorum adimlarimi hatirlatma yazdim
Grup cezalarının diyet dışı gibi 24 saati oluyor 1 uyarı verdim. Halledersin pandoracim
Tam bitiremedim dizimde menisküs var dün ağrı yaptı biraz
Tamamdir geçmiş olsun. Böyle rahatsızlığın olduğunu bilmiyordum. Bu egzersizleri iyileşince yapabilirsin

Diyet dışı ürünü, adım yarışında ilk 3 e girdigin için 200 kalori ödülüne saydim

Chekcim 30 dk dansla 39 kalori çok az olmamış mı ya. Evet süre kısmı kanıtlandı ama, bu süre kardiyo egzersizleri için geçerli. Dans evet güzel bir kardiyo çünkü nabız hızlanır kısa sürede çok kalori yakılır. Amacımız bu zaten

Yasaklı kaç kalori @Ilkaskimm

Benim saatimin adım sayısı harici ölçme özellikleri iyi değil orijinal marka değil. Nabzıma göre yaktığım kaloriyi arttırıp azaltmıyor süreye göre kendi hesaplıyor seçeneklerde dans bulamadım koşu yüzme de seçmedim.1000 küsur adım saymış ona göre kalori hesaplamış. Otururken bile nabzım 85-90dan aşağı inmiyor ki 75 nabız göstermiş saat mesela.

Benim saatimin adım sayısı harici ölçme özellikleri iyi değil orijinal marka değil. Nabzıma göre yaktığım kaloriyi arttırıp azaltmıyor süreye göre kendi hesaplıyor seçeneklerde dans bulamadım koşu yüzme de seçmedim.1000 küsur adım saymış ona göre kalori hesaplamış. Otururken bile nabzım 85-90dan aşağı inmiyor ki 75 nabız göstermiş saat mesela.
Anladim. Şaşırdım bende açıkladığın iyi oldu. Sonra adımsayar dan baktım çünkü 20 dk yürüyüşü 2000 adımda 100 kalori saymış. Nabıza bakmadiktan sonra dansta daha az adimlama olmuştur. Güzel ter attiysan her türlü egzersizden önde bu danslar

Anladim. Şaşırdım bende açıkladığın iyi oldu. Sonra adımsayar dan baktım çünkü 20 dk yürüyüşü 2000 adımda 100 kalori saymış. Nabıza bakmadiktan sonra dansta daha az adimlama olmuştur. Güzel ter attiysan her türlü egzersizden önde bu danslar

Uygun fiyatlı nabız vs hesaplayan arama konuşma özelliği olan saat önerileriniz varsa alırım valla. Xiomi vs nasıldır acaba?

Kızlar sizler ne marka saat kullanıyorsunuz?

Grup cezalarının diyet dışı gibi 24 saati oluyor 1 uyarı verdim. Halledersin pandoracim

Tamamdir geçmiş olsun. Böyle rahatsızlığın olduğunu bilmiyordum. Bu egzersizleri iyileşince yapabilirsin
Sağol canım her zaman agrimiyo ama arada bı cikiyo dizini bükme dedi doktor merdiven inip çıkmak yasak ama mecbur oluyo olabildiğince yapmaya çalışıyorum

Menisküsün belirtileri ne canım? Kendimde şüpheleniyorum da
Boşluğa denk geldi ayağım dizimden citirdama duydum emara girdim yırtıklar varmış dizimde ameliyatlik değil ama egzersizle falan gecistirdi krem de verdi de fayda etmedi bükme dizini dedi dizde agri oluyo arada da su akmış gibi ılık oluyo dizim

Eklentiler

• IMG_6998.jpeg
    IMG_6998.jpeg
    45,6 KB · Görüntüleme: 7
Boşluğa denk geldi ayağım dizimden citirdama duydum emara girdim yırtıklar varmış dizimde ameliyatlik değil ama egzersizle falan gecistirdi krem de verdi de fayda etmedi bükme dizini dedi dizde agri oluyo arada da su akmış gibi ılık oluyo dizim

Geçmiş olsun canım.

Ben bundan çok memnunum
Huawei watch fit 2

Bunun da fiyatı iyiymiş bakayım buna da:)

X