Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Chocolita canım eminim zor olmuştur ama başarmış olman harika. O dönüm noktasını nasıl buldun? Sana ne yardımcı oldu? Eğer sende bize yardımcı olursan sevinirim. Tebrik ediyorum.
Klişe gelecek ama aşırı yufka yürek bitirdi beni. Bunu biraz guncelleyip daha sağlam durduğumu düşünüyordum ama Artık son durumda en yakınım tarafından haksızlığa uğrayınca mecburi dank yiyorsun. Kendime değer vermeyi bırak son zamanlarda tamamen bırakmıştım. İşte cok fark edilir bir şey olsa da insan bazen maraton içinde kendini goremiyor. Sağlık dahil bütünüyle eksildigini fark edemiyor. Sağlam bir uyarıcı geldiğinde de ya iyice dibe batacaktim ya da baştan baslayacaktim. Ben hep dibe batmayi tercih ederdim çünkü o daha kolay. Kilo almakta beraberinde gelir. Ama içinde oluşan boşluğun kendi eksikliğin olmadığını, aksine sana ağırlık veren bir zaafin içinden kalkip gitmesi olduğunu fark edince dönüm noktasındasin

Bu arada insan sadece kendi için yaşamalı. Eş için hatta cocuk için bile değil. Yavrularımız Allah'ın emaneti. Tabi ki en iyi şekilde annelik yapacağız, çok seveceğiz. Ama onlar için yaşamak değil kendimiz için yaşayacağız. Yoksa "anne" "eş" "çalışan" gibi vasıflar altında "kadın" hatta bazen ne yazık ki "insan" olduğumuzu unutacağız. Robotlasip sürecin parçası gibi hissetmekten her şeyi doğru yapmaya çalışmaktan kendi zevklerimizi bizi neyin mutlu ettiğini unutuyoruz.
Kendimizi fark edecegimiz günler gelsin inşallah

Merhaba kızlar
Kaptanim ben geri donmek istiyorum 6 haziranda izne ayrilmisim. Cok kilo almadim sanirim 1 kilo kadar aldim. Nasil basliyim tekrar

M Migrenben ve Chocolita kizlar,
ben izne cikicam herhalde.
Genel olarak dikkat ediyorum ama kilo verme degil kilo koruma gibi gidiyorum bu ara hep. Zaten cocuklarin yaz tatili de yogun diye bir kac hafta sonra izne cikacaktim. Simdiden cikicam. Kusura bakmazsiniz dimi.

Aslinda gitmek istemiyorum ama yok diyet olamıyor bir türlü. Kilo vermeye odaklansam kalori saymaya donmem lazim. Onu da izin sonrasi tamamen o moddayken yapayim diyorum.

Geleyim gideyim bu ara fasulyeden, olur mu.

Olur canim nasıl hazır hissedeceksen.
İyi tatiller ne kadarlık bir izin peki?

Inşallah gelsin Chocolita. Burdayız beraberiz.Aynı dilden konuşup,birbirimizi anliyoruz.Ruhende bedenende en iyi versiyonlarimiza gelecegiz inşallah.inaniyorum⚘

Harikasın çikolatam, bende böyle düşünmeye başlayalı çok olmadı. Ama şu an tam da böyle düşünüyorum. Kendimiz için yaşamak. Herkes diyor ki kendini çok yoruyorsun vs ama ben böyle kendimi daha iyi hissediyorum. Evet yoruluyorum ama kendim için bir şeyler yapıyorum. Ve yapmaya devam edeceğim.
Devam etmeliyiz

bbeeyyzzaam şunu gördün değil mi canım gozden kaçıyor bazen
Canım forum sayfasını tam kullanmayı bilmiyorum, yeni alışıyorum. Bu sebeple mesajı fark etmedim. Yarın mutlaka cezamı yerine getireceğim.

23 Haziran 2024

Sabah
1 dilim karpuz

4 yemek kaşığı kısır

Akşam
2 dilim ekmek 1 domates 1 dilim peynir turşu

1,5 litre su

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…