Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

21 Haziran 2024

08.30 1 simit 1 ayran

18.10 tavuk ve 2 dilim ekmek

18.30 2 top dondurma

Dün denızdeydım tüm gün yüzdüm akşamda yorgunluktan unutmuşum özür diliyorum bu hatam için Chocolita
10.000 adım veya 45 dk Leslie cezası geldi canım. Diyet dışı yiyecek 100 kalori üstündeyse ceza gelir. 30 dk kardiyo da yapabilirsin. Ceza egzersizlerinde kanıt şarttır.
Bugün bende yedim ondan. Cezamı tamamlayıp atacağım

22 haziran
Sabah 1b.çay, 2d.ekmek, 1/4 domates, 1/4salatalık, 1yumurtadan omlet, 5zeytin,1kk.b.peynir,
Ara 4 parça meyve
Akşam 1 yumurta ile kıymalı omlet, 1d.ekmek, 1k.domates, salatalık vs karışımı.
Ara 5parça meyve
Spor 8816 adım
Su 3lt
Chocolita

Kesinlikle katılıyorum. Beslenme alışkanlığı ve yaşam tarzındaki fikir değişimi sonucu kalıcı kilo vermek, sağlıklı yaşamak alışkanlığı zamanla kazanılıyor.
Ben de hamileyken farkettim. Önce bebek için dikkat ettim sonra da alışkanlığa dönüştü. Bazen çizgiden çıksakta bunun sonunun olmadığını bilmek doğru. Ne yaparsak kendimize yapıyoruz.

İyi akşamlar hanimlar menümü paylaşayım kahvaltıda 2 çatal omlet menemen zeytin öğlen yok akşam patates yemeği 4 kaşık pilav salata cacık karpuz ara öğün 2si bı arada 3 kaşık da ay çekirdeği su tamam ama adım yok bahcede kaldık aktif geciyo günler 30 dk leslie yapabildim dün kalanini yapamadım internet yoktu Chocolita M Migrenben

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-21-16-43-44-448_com.google.android.youtube.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 10

22 Haziran 2024 cumartesi

Sabah tost gun içinde bir dilim karpuz akşam 4 yemek kaşığı kısır ve domates yürüyüş mesafem az maalesef canim M Migrenben Chocolita

bbeeyyzzaam şunu gördün değil mi canım gozden kaçıyor bazen

Sabah kahvaltı etmedim

Öğlen 1 adet ufak hamur işi (100 kalori üstünde)
Limonlu içecek

Akşam tavuk pirzola
2 dilim ekmek
2 kaşık pilav

3 top dondurma
Sabah ayrı akşam ayrı ikram edildi
Bundan da cezamı ödedim

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-23-00-42-40-257_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 7
Chocolita canım eminim zor olmuştur ama başarmış olman harika. O dönüm noktasını nasıl buldun? Sana ne yardımcı oldu? Eğer sende bize yardımcı olursan sevinirim. Tebrik ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…