Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Cumartesi menü
Bugün hastayım. Elim kolum her yerlerim ağrıyor. Soğuk algınlığı gibi değil ama midem çok kötü. Sadece buzlu latte içtim.
Chocolita
Soğuk kahveler bana da çok dokunuyor. Mesela her defasında farklı farkı bin hevesle deniyorum. Sonu hep benim için hüsran oluyor çok geçmiş olsun.

Soğuk kahveler bana da çok dokunuyor. Mesela her defasında farklı farkı bin hevesle deniyorum. Sonu hep benim için hüsran oluyor çok geçmiş olsun.
midenin soğuğa hassasiyeti olabilir. O kadar çok gıdaya intoleransım var ki, buzlu kahveye de olsa şaşırmazdım. Şimdilik iyi ama değişebiliyor. Çok sağolasın.

Dutt um pekmezim adım birincilerine ödül var mıydı?
Canım adım birincilerine nasıl bi ödül verelim diye çok düşündük ama bulamadık 200 kalori ödül verelim dedik yürüdüğü boşa gidecek dedik
En güzel ödül yakılan kalori verilen kilo
Tavsiyelere açığız

Günaydın kızlar özledim sizi ben çok yoğunum. Şükür sunnetimiz rahat geçti ama iyileşme süreci bitirdi beni. Her gün krem sürülmesi lazım asla sürdürmüyor. Elini kolunu da tutmak istemiyorum zaten büyüdü artık gücümde yetmez ona. Ama mecbur sürülecek. Onu ikna edene kadar büyük efor harciyorum bütün enerjimi sabahtan alıyor. Bir de gelenim gidenim oluyor hazırlık

Günaydın canım çok geçmiş olsun tatlı telaş bunlar yorucu olmasi da cabası damatligini da görürsünüz inşallah burda beraber olursak bizde görürüz belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…