Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Dip köşe temizlik. Yarın oğlum sünnet olacak onun telaşesi. Süslemeler. Markete çık gel. Her yerim ağrıyor. İnşallah yarın kolayca geçer hayırlısıyla olur geliriz
Hayırlı uğurlu olsun. Daha nice mürüvvetlerini güzel mutlu günlerini göstersin Allah. Sünnetini de sağlıkla kolayca atlattırsın.

İyi akşamlar kahvaltıda yeşillik zeytin peynir tuzsuz simit birkaç tane diyet dışı 100 kalori altı sekeriz çay içtim öğlen patates salatası kısır azar azar yedim ama diyet dışı bikac hamurisi yedim adini yazmayim bunun için 45 dk leslie yapacam pikniğe gittik olabildiğince dikkat ettim 3 lt su ara öğünde türk kahvesi maden suyu şimdi de Yeşilçay icecem akşam yemeginde de patates salatası yedim5 kaşık 3 kaşık da bezelyeli pilav Dutt Chocolita

Canım diyet dışı yediklerinin toplamı kaç kalori

Merhabalar
Chocolita Dutt
8 Haziran,Cumartesi günü yediklerim:
(12:30)
*1 bardak süt
(15:30)
*büyük bir kase maş fasulyesi salatası
*4 y.k. makarna
Su: 1,5 lt.
*Bugün regl oldum.Sancım vardı. Ağrı kesici içip tüm gün yattım.Uyumuşum bu saate kadar.
Yürüyüş yapamadım. Adımlarım 248.

Eklentiler

• 1000041057.jpg
    26,1 KB · Görüntüleme: 10
kahvaltı
1yumurta 3 zeytin yarım domates yarın dilim ince ekmek peynir
öğlen 12 türk kahvesi
3gibi yarım haşlanmış mısır
akşam 18:00 .1tabak tavuklu sebze yemeği 2 kaşık pirinc pilavı 4 kaşık yeşillik salatası
egzersiz yürüyüş malesef saglık problemi yüzünden yok 1buçuk litre su

Selam kızlar bugün yoldaydık azıcık yorgun geçti günümüz

Sabah (Yolda)
Yarım simit

Ara (Yolda)
3 Züber Lokma

Öğle
1 dilim peynir
1 adet haşlanmış yumurta
Domates salatalık
2-3 Zeytin
Çeyrek simit

Akşam
Et kavurma
Çoban Salata
Yoğurtlu Semizotu salatası

Eklentiler

• IMG_8672.jpeg
    80,1 KB · Görüntüleme: 16
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…