Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Bir insan sadece nefes alarak yani bir şey yapmadan boy kilosuna göre 2000-2500 e kadar yakabilir diyor uzmanlar. Üzerine de sporla yakılanlar eklenince yükseliyor.
Bazal metabolizmam 1500. Üstüne bugün yaktığımla 4.000 yakmış oldum. Aldıklarımi çıkarsam 3.000 açık oldu sanırım. Temizlik gerçekten en iyi spor

Dip köşe temizlik. Yarın oğlum sünnet olacak onun telaşesi. Süslemeler. Markete çık gel. Her yerim ağrıyor. İnşallah yarın kolayca geçer hayırlısıyla olur geliriz
Allah yardimciniz olsun canim belkide olmustur bile su anda ohlun,damatliginada gormek nasip olur insallah

İyi akşamlar hanımlar menümü paylaşayım sabah limonlu su sonrasında kahvaltıda zeytin peynir domates yeşillik bı dilim diyet dışı öğlen bir iki diyet dışı 100 kalori altı yedim hastanedeydim atıştırmalık akşam da bezelyeli bulgur pilavı yanına yoğurt kavun 3 lt su içtim Dutt Chocolita

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-07-20-10-38-969_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 7
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…